Sytuacja na świecie Cheyenne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20121
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Też myślę, ze migracja byłaby dobrym pomysłem. Świat wymiera. Można to zobaczyć, że jest 1 bitwa fortowa dziennie (max 2) lub 0 jak dzisiaj. PRIDE nic nie bronią jak już to tylko na szałas z atakiem polecą .. To samo EMIGRANCI. Tylko, że nie zauważyłem ataków z ich strony.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pisałem, czekam na odp. :)

/edit.: Na zamknięcie będziemy musieli poczekać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23590

Gość
Gość
Szukam kogoś do pojedynku na kwiatki, pisać na pw w grze. Nick taki sam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już myślałem, że na Czejenie idzie w miarę normalnie stoczyc codziennie 1-2 bitwy....już nawet dziwne pory wyzywania zlewałem:D Ale dzisiaj PRIDE samo siebie przeszło. Chyba komuś bije ciut do rozumu z tym wyzywaniem co 5-10 minut kilku fortów.
W sumie to szoda ze Kafar nie odpuści i nie zleje tego...jakby już bitwy padły do reszty na czejenie to chyba skończyłyby się wszelkie glupie zagrywki, bo nawet zbieranie jagód już na tym świecie się nie opłaca, taka padaka jest. Ale PRIDY-dobijajcie go bardziej;)
 

DeletedUser30261

Gość
Gość
Czy można się dowiedzieć czegoś o migracji ze świata Cheyenne? W grze zostało już tylko 3000 graczy, a wątpię w to że wszyscy są aktywni.
Jeśli mnie pamięć nie myli to właśnie ok. tylu graczy liczyły obecnie zamknięte już światy w czasie włączenia migracji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy można się dowiedzieć czegoś o migracji ze świata Cheyenne? W grze zostało już tylko 3000 graczy, a wątpię w to że wszyscy są aktywni.
Jeśli mnie pamięć nie myli to właśnie ok. tylu graczy liczyły obecnie zamknięte już światy w czasie włączenia migracji.

Z tego co niedawno próbowaliśmy się dowiedzieć nie planują przenoszenia Czejena na inny świat, bo niedawno na Czejena przenoszono m. in. świat nr 7.

Co do błedu TW to ja też mam grubo ponad 20 stron z tym raportem Ponury.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kto mi odda pieniądze za las ja się pytam ?!


a co do migracji, już się niemogę doczekać kiedy ludzie zaczną wymierać, żebym mógł przenieś postać na jakiś ciekawszy świat :p (brak ludzi, brak zabawy, brak mądrych przeciwników etc. etc.)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na który byś polecał?:D Bo w sumie ciężko trafić teraz, a zresztą i tak chyba wszystko na Czajniku już sprzedałem więc skasowanie będzie małą stratą;)
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Zawsze można zamiast bitew fortowych budować miasta, haha :D

A właśnie, gdyby były gdzieś jakieś magazyny do budowania na fortach to wysyłajcie zapro Absens Carens, to ja mogę bez problemu coś pobudować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry zamknął temat, będę musiał się gdzieś indziej poskarżyć :(


Nawet nie doczekamy się oficjalnych przeprosin? Było gdzieś info, że bitwy zostaną odblokowane? Teraz sami będziemy musieli sobie te 100 stron raportów kasować? ****** tam z fortami, odbije się, ale bryłki, emocje i czas ?!
 
Status
Zamknięty.
Do góry