Sytuacja na świecie Cheyenne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20121
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Hah! Nie podoba się Wam sytuacja na Czajniku? Podziękujcie Kafarowi i WP. Tak się chłopak zapatrzył na to żeby zniszczyć Pride, że pogrzebał przy okazji cały świat. It o jest prawda bezdyskusyjna. Braliście każdego kto był w stanie utrzymać strzelbę i zrujnowaliście równowagę na świecie.
Braliście chłopaki więcej fortowców niż byliście w stanie wpuścić na bitwy, przez co wiele osób się zniechęcało i szło w jagody albo skasowało konta.
Ale co było to było. Olał. Trzeba się zastanowić nad tym co zrobić z tym teraz. Od niedawna postanowiłem zmontować małą ekipę grającą na luzie. Dołączył do tego Glenda, oshi, Klaver i kilka innych osób. Wiem, że inni czekają, aż będzie nas więcej ale jak nie odważycie się na ten krok to każdy będzie tak czekał. Próbuję odkopać tych, starych graczy, którzy mają jeszcze konta choć nie są aktywni.
I tu prośba. Jak komuś leży jeszcze na sercu ten świat i chce powalczyć fortowo bez napinki to zapraszam. Inna sprawa: jak macie jakiś kontakt poza westowy z graczami ze starej gwardii z dawnego MN czy NS, tymi, którzy jeszcze mają konta (np. Avason) Postarajcie się ich namówić na powrót. I do diabła przestańcie w końcu wieszać na sobie na wzajem psy i zacznijcie grać na luzie. Odstawmy w kąt stare waśni i zróbmy coś dla tego serwera.
Pozdro
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podnoszę ten temat bo poprzedni został zamknięty.
Onufry napisał:
"Migracje nie działają w ten sposób jak Wam się wydaje.
To nie jest tak, że rano wstanie osoba za nie odpowiedzialna i napisze do mnie "no cześć, jak tam u Ciebie, może nudno na jakimś świecie to włączymy migrację".
Migracje jak zapewne zauważyliście były ze światów, które docelowo (w bliżej nieokreślonej przyszłości) miały być zamykane. O tym czy świat będzie zamykany decydują przede wszystkim statystyki aktywności graczy, oraz (nie oszukujmy się) czynnik ekonomiczny (czy świat na siebie zarabia).
Do czego zmierzam? Ano do tego, że migracje rządzą się własnymi zasadami i nie są włączane na prośbę graczy. Przykro mi."

Więc wychodzi z tego, że powinniśmy przestać kupować bryłki? Przecież to strzał w kolano ze strony supportu. Swoją droga coraz więcej osób i tak przestaje kupować bryły (ja na ten przykład) bo skoro forty padają, świat przestał rokować to i bryłek szkoda.
Niemniej uważam, że chcąc nie chcąc, jesteśmy klientami innogames i z ego prozaicznego powodu, powinno się wysłuchać naszego zdania. Dziś patrzyłem na ilość graczy na poszczególnych serwerach i powiem że tyłka to nie urywa. Biorąc pod uwagę, że na większości nicki się powtarzają robi się nas realnie jeszcze mniej i rezygnacja każdego gracza zaczyna być już odczuwalna. Zważywszy na niedawną aktualizację, która z pewnością swoje kosztowała, należy się zastanowić czy aby na pewno warto kontynuować politykę "dobijania gry". Bo mnie się taka myśl nasunęła, w obliczu coraz to nowych ewentów zachęcających do bryłkowania, inno zaczęło traktować TW jako tonący statek i zaczyna po prostu brać ile się da. Może się mylę (chciałbym) ale takie mam właśnie odczucie. I jest to odczucie smutne bo spędziłem w tej grze prawie 3 lata i chętnie jeszcze bym pograł ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kto to jest WP ? Bo po pół roku braku kontaktu z ludźmi TW już trochę nie ogarniam niektórych nicków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kto to jest WP ? Bo po pół roku braku kontaktu z ludźmi TW już trochę nie ogarniam niektórych nicków.


Nie da się powiedzieć, kto to jest WP .. było tyle rotacji, że WP to WP ::DD:

Braliście chłopaki więcej fortowców niż byliście w stanie wpuścić na bitwy

No nie powiedziałbym... widziałeś ostatnio komplet na dużym? ba ! na średnim? No właśnie, dlatego rekrutowaliśmy ludzi :) Więc nie zganiaj tylko i wyłącznie na nas winy. Wyzywanie w nocy rozbudowanych fortów (czasem maluch, głównie duże i średniaki) przez PRIDE ma służyć zachęceniu ludzi do gry ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja pisałem o sytuacji sprzed 4-5 miesięcy. Teraz to jest padaka całkowita, ale ilu ludzi z WP przestało grać fortowo, a ilu z Pride. Ale co było to było. Pytanie co dalej?
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Ja myślę, że najlepszym sposobem na ożywienie świata byłoby zrobienie 4 sojuszy [nadal przecież można to rozbić na stare ns, pride, wp z starym sanhedryn, siódemki] i codzienne bitwy o 19 , 21 z harmonogramem. Każdy chętny wtedy mógłby sobie powalczyć, czasem nawet 2 razy wpaść do innego sojuszu.

Dowodzenie na tym świecie to tak naprawdę wystarczy zrobić na czacie, żeby ktoś tylko pisał rozkazy.
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Na forty z tego co widzę jest około 150 osób. Podzielić przez 4 daje po 40 osób, dobrać po 10 z żółtodziobów i mamy 4 sojusze ;)

Pozdrawiam wszystkich, którym nadal się chce! :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30240

Gość
Gość
Cheyenne umarł

Nie powiem niczego nadzwyczajnego twierdząc że cheyenne umarł.Onufry coś wspomniał o analizie światów tylko na litość kiedy to się odbędzie..... Przecież oczywiste jest że ten świat już nie istnieje,ludzie trzymają tam konta dla zasady nie dla grania,wszyscy czekają na możliwość migracji,ja także.Mam nadzieję na możliwość migracji na huron.Bo w możliwość migracji na tak młody świat jak iro nie bardzo wierzę.Szanowna administracjo zróbcie coś,przestańcie utrzymywać wymarły serwer i dajcie ludziom możliwość rozwoju na aktywnym serwerze.Poprosimy o możliwość migracji ::(:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie powiem niczego nadzwyczajnego twierdząc że cheyenne umarł.Onufry coś wspomniał o analizie światów tylko na litość kiedy to się odbędzie.....

Odbyła się całkiem niedawno.

Szanowna administracjo zróbcie coś,przestańcie utrzymywać wymarły serwer i dajcie ludziom możliwość rozwoju na aktywnym serwerze.Poprosimy o możliwość migracji ::(:

Migracja dla świata Cheyenne nie jest planowana obecnie.
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Odbyła się całkiem niedawno.



Migracja dla świata Cheyenne nie jest planowana obecnie.
W takim razie jeśli jest tylu aktywnych graczy to ja wymienię wszystko co mam na Cheyenne 2kk gotówki i ładne EQ na jakikolwiek świat,preferuję 1 i iro ale wymienię na jakikolwiek.Przelewy dowolnej wielkości,z przedmiotami idzie się dogadać.Proszę o kontakt rzesze zainteresowanych na jakimkolwiek świecie na priv

Onufry , na razie chodzą tylko ciche informacje o Twoich wpisach o treści "Migracja dla świata ............ nie jest planowana obecnie." więc może jakaś mniej czy bardziej oficjalna informacja czy jest planowane zamknięcie jakiegoś serwera.Jeśli tak to jakiego.Jaki może być przybliżony czas zamknięcia danego serwera (chociaż pora roku) i czy możliwe będzie przeniesienie postaci a jeśli to wiadome to na jakie serwery będzie można migrować.
Szacun
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Onufry , na razie chodzą tylko ciche informacje o Twoich wpisach o treści "Migracja dla świata ............ nie jest planowana obecnie." więc może jakaś mniej czy bardziej oficjalna informacja czy jest planowane zamknięcie jakiegoś serwera.Jeśli tak to jakiego.Jaki może być przybliżony czas zamknięcia danego serwera (chociaż pora roku) i czy możliwe będzie przeniesienie postaci a jeśli to wiadome to na jakie serwery będzie można migrować.
Szacun

Sytuacja jest analizowana co jakiś czas, więc nie można powiedzieć co będzie na danym świecie za pół roku czy rok. Obecnie wiadomo chyba wszystkim spostrzegawczym, że losy światów 2 do 9 podzieli również w końcu świat 7 (chociaż dokładny termin nie jest znany). Co do innych światów, to planów zamknięcia ich nie ma żadnych.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Teraz powstał nowy sojusz. Miejmy nadzieję, że ożywi to świat, bo teraz widać różnicę :p Trzeba przyznać trochę popsułem sytuację -WP- xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sytuacja jest analizowana co jakiś czas, więc nie można powiedzieć co będzie na danym świecie za pół roku czy rok. Obecnie wiadomo chyba wszystkim spostrzegawczym, że losy światów 2 do 9 podzieli również w końcu świat 7 (chociaż dokładny termin nie jest znany). Co do innych światów, to planów zamknięcia ich nie ma żadnych.

Połączyć 7 z Cheyenne i spokój.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry, tak gadasz, że nasz świat nie jest wymarły, to ja Cię serdecznie na niego zapraszam....są 2 sojusze fortowe...wczoraj była bitwa o najważniejszego średniaczka i było 58:55 dla obrony, gdyby nie to s7- czy skąd tam są Ci, którzy dołączyli do Pride - to fortowców by w ogóle nie było...Teraz możemy tylko powalczyć na maluszkach, a chcielibyśmy zagrać sobie przy kompletach na średnich, bo o dużych fortach już nawet nie marzymy...

Rację absolutną ma okult mówiąc, że jesteśmy waszymi klientami i powinniście nasze prośby wysłuchać, bo jeszcze nie było osoby, która by powiedziała, że nie chce migracji.
Tak szczerze, to nawet nie rozumiem w czym problem, że nie może być migracji...Ludzie by odżyli i bryłki kupowali, grali by z większą chęcią..Ale nie, bo Polski TWT wie lepiej...

Pozdro z nad morza,
Maciek
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Cheyenne na siebie zarabia, bo 4-5 graczy marnuje kupę kasy na loteriach... Tak naprawdę tylko to psuje i tak już tragiczną sytuację na serwerze, bo na targach nie da się uzbierać setów z nowych loterii, więc te 4-5 graczy zdobywa niezasłużoną przewagę na serwerze....

Teraz już coraz mniej ludzi ma premki postaci... Cheyenne służy głównie do wymiany kasy między światami i cały serw to jeden wielki bazar... TU już jest ostatni gwizdek, zanim ten świat po prostu wymrze i nie będzie go można odratować...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie przejmujcie się chłopaki. Irokez to też padaka:)
serwer ma niecały rok a bywają dni że były 2 bitwy na fortach dużych:)
Generalnie coraz więcej ludzi odpływa z TW.
Przychodzą Ci nowi, młodzi niedoświadczeni ładują kase w bryły wiec interes się kręci. Ale zabawa juz nie ta.
Kiedyś o TW przeważała opinia że to zabawa+czyjś interes. Teraz już zdecydowanie częściej jest opinia że to interes głównie, o zabawie coraz mniej wspominają ludzie.
Większośc siedzi tylko po to by wejśc i pogadac ze znajomymi. Zawołac ich na spikę i pogadac na mikro.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ma rok i ma się dobrze, prawda jest taka, że po otworzeniu Cheyenne 26 stycznia, to już na początku czerwca była dakota...i po 5 miesiącach ludzie zaczęli się na nowy świat przenosić i to był strzał w kolano dla naszego świata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry