Sytuacja na świecie Cheyenne

  • Rozpoczynający wątek Rozpoczynający wątek DeletedUser20121
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Skoro o wyludnianiu mowa: chciałbym wszystkim podziękować za 2 i pół letnią grę na tym świecie. Zawsze będę miło wspominał grę tutaj i Was drodzy Czejeni.

także bez zbędnych ceregieli... Żegnajcie ;)
 
Czy jest jakieś forum światowe na Cheyenne??? Jeżeli tak to prosiłbym o zaproszenie mojej wioski :meks: -Tennessee-
Z góry dziekuję :I:
 
światowe forum cheyenne jest i musisz pisać do Glendy:) ale czy to forum żyje to ciężko stwierdzić :D
 
Status
Zamknięty.
Powrót
Do góry