Sytuacja na świecie Dakota

  • Rozpoczynający wątek Mateusz251296
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
No, wreszcie coś się zaczyna dziać! To lubię! ::DD: Powstaję skromna reaktywacja dawnego sojuszu PV, zapowiada się ciekawie, zobaczymy co z tego wyjdzie. :I:
 
Wszyscy dobrze wiedzą że PV jest tam gdzie jest ardea i King-Size, którzy opiekowali się i ogarniali ten sojusz gdy Adas i spółka olali sprawę, a potem próbowali wrócić i odebrać "władzę". Coś co się dzieje teraz na tym świecie to jest jakaś porażka, od ponad pół roku ex fapki robili wszystko żeby zniszczyć nasz sojusz (łącznie z przeciąganiem na swoją stronę nielojalnych zasadom zdrajców) ;) Wiadomo że im się nie uda, ale forty jak widać zaczynamy tracić.

Mam nadzieję że jak już będziecie mieli wszystkie punkciki i zrobicie sobie dobrze to zastanowicie się co dalej :)

"Ciekawej" gry życzę kożuszku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hahaha... Preto, że tak spytam? Jeśli Ardeę i jej bande wazeliniarzy nazywasz PV ( King faktycznie jest częścią PV, zawsze będzie) to co Ty wiesz o tym sojuszu... Powiadasz że ogarnęła go... W jaki sposób? Zhańbiła go robiąc z niego masówkę, łącząc się z twoimi ludźmi i Rebornem... A ci ludzie którzy jak to powiedziałeś, "olali sprawę", dostrzegli swój błąd i chcesz czy nie chcesz, naprawią go... I proszę cię, nie mieszaj nas w politykę Legionów Zła, nie mamy z nimi nic wspólnego, właściwie więcej mamy wspólnego z wami. Aaaa, pytanko: jedyny punkt zaczepny do KAŻDEJ koalicji jaki masz to "punkty"? Czy po prostu, brakuje ci argumentów? Pilnuj swojej masówki, do naszego sojuszu nosa nie wtykaj.... :ind:
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Ja też miałem swoje PV, ostatnio to modne^^.

Murchin jak zwykle pisze głupoty, aby nabić sobie posty na forum, aczkolwiek pojęcia o Dakocie nie ma.
Wędrujesz od miasta do miasta, nie zagrzawszy nigdzie miejsca, Twoja aktywność jest licha, a zdolności pojdynkowe nikłe. Chcesz ustalić kto jest najlepszą grupą pojedynkowiczów na Dakocie, a w profilu masz ataki na fortowców i nieopisaną radość z expa w serduszku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hahaha... Preto, że tak spytam? Jeśli Ardeę i jej bande wazeliniarzy nazywasz PV ( King faktycznie jest częścią PV, zawsze będzie) to co Ty wiesz o tym sojuszu... Powiadasz że ogarnęła go... W jaki sposób? Zhańbiła go robiąc z niego masówkę, łącząc się z twoimi ludźmi i Rebornem... A ci ludzie którzy jak to powiedziałeś, "olali sprawę", dostrzegli swój błąd i chcesz czy nie chcesz, naprawią go... I proszę cię, nie mieszaj nas w politykę Legionów Zła, nie mamy z nimi nic wspólnego, właściwie więcej mamy wspólnego z wami.

Gdy Adas i spółka opuścili PV dawno temu tylko dlatego że im się nie podobała współpraca z Rezerwatem to właśnie Ardea i King trzymali PV w kupie, potem jak się okazało że współpraca przynosi efekty to Adas i spółka próbowali wrócić i zaczęli się rządzić jakby to oni to osiągnęli.. Połączenia nikt nie chciał, Rezerwat i Reborn są tak samo "zhańbione". Były czasy gdy sam mówiłem że nie ma takiej opcji żeby połączyć się w jeden sojusz - jak widać wasze działania zmusiły nas do zrobienia czegoś czego woleliśmy uniknąć ;)

Ale nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, przecież Ty wszystko wiesz lepiej, bo przecież tylko Ty grasz na tym świecie od ponad roku. :)

Może nie jesteś już w legionach ale byłeś i walczyłeś przeciwko nam.. więc jesteś z nimi powiązany tak czy inaczej.


Aaaa, pytanko: jedyny punkt zaczepny do KAŻDEJ koalicji jaki masz to "punkty"? Czy po prostu, brakuje ci argumentów? Pilnuj swojej masówki, do naszego sojuszu nosa nie wtykaj.... :ind:

Tak. KAŻDEJ związanej z legionami (ex fapy), gracie tylko dla fortów i punktów, wszyscy którzy wam pomagają, akceptują takie coś - zachowują się tak jak wy.. więc tak, można tak powiedzieć.. piszę to o każdej koalicji. Nie potrzebuję więcej argumentów, ten jest wystarczająco silny i oczywisty. Jeżeli dla was gra to punkty to życzę ciekawej gry jak forty się skończą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz co Pretorianin,ja gram na Dakocie bez szczególnej uwagi na politykę i tego co się dzieje,gdzie i czemu,ale jak widzę,to jedyne co ty piszesz to "Wy gracie dla fortów napinacze,jesteście źli i w ogóle fuj fuj".Wyluzuj kolego,bo większość graczy gra dla zabawy,a to,że być może kilka osób ma napinkę na forty nie świadczy o tym,że każdy członek sojuszu również ją ma.Zajmij się swoim sojuszem,a nie patrz i nie próbuj zmieniać innych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdy Adas i spółka opuścili PV dawno temu tylko dlatego że im się nie podobała współpraca z Rezerwatem to właśnie Ardea i King trzymali PV w kupie, potem jak się okazało że współpraca przynosi efekty to Adas i spółka próbowali wrócić i zaczęli się rządzić jakby to oni to osiągnęli.. Połączenia nikt nie chciał, Rezerwat i Reborn są tak samo "zhańbione". Były czasy gdy sam mówiłem że nie ma takiej opcji żeby połączyć się w jeden sojusz - jak widać wasze działania zmusiły nas do zrobienia czegoś czego woleliśmy uniknąć ;)

Ale nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, przecież Ty wszystko wiesz lepiej, bo przecież tylko Ty grasz na tym świecie od ponad roku. :)

Może nie jesteś już w legionach ale byłeś i walczyłeś przeciwko nam.. więc jesteś z nimi powiązany tak czy inaczej.




Tak. KAŻDEJ związanej z legionami (ex fapy), gracie tylko dla fortów i punktów, wszyscy którzy wam pomagają, akceptują takie coś - zachowują się tak jak wy.. więc tak, można tak powiedzieć.. piszę to o każdej koalicji. Nie potrzebuję więcej argumentów, ten jest wystarczająco silny i oczywisty. Jeżeli dla was gra to punkty to życzę ciekawej gry jak forty się skończą.

Dla twojej wiadomości, zawsze będę walczyć przeciwko wam, nawet jeśli mam robić to sam, co do rezerwatu- masz racje nie podobało nam się układanie z wami, dla mnie i jeszcze paru osób Rezerwat zawsze zostanie bandą expiarzy. Powiadasz że lecimy na punkty? Ot ci zabawne... My (starzy założyciele PV) od zawsze chcieliśmy walczyć na małych fortach, dopiero kiedy WY (czyt. Osady) się zjawiliście zaczęły się walki na średnich,dużych, więc nie mów mi że my gramy dla punktów.. Szczerze powiedziawszy, wolę Legiony Zła które są mieszaniną koalicji przeciwko którym kiedyś walczyłem, niż was hipokrytów, którzy tańczą tak jak im zagra pewna osoba... Po za tym, nie kłócimy się przecież, wymieniamy tylko swoje zdania na ten temat, jeżeli jest to dla ciebie kłótnia, to pozdrawiam.



Co do posta Murchina, prawdziwe PV nie współpracuje z osadami.... Trochę stare informację posiadasz ;;)


PS, Preto, tak, tak to wszystko nasza wina, jasne przywykliśmy do tego.... Co złego to my :D Polecamy się na przyszłość...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26761

Gość
Gość
Hejo!!!
Preto ja wiem że ty wiesz, ale moim zdaniem to co robimy to nasza sprawa, a nie twoja, po za tym "Poland Vodka" to nazwa którą wymyślił Adas więc uważam że ma prawo do jej używania:)
 

DeletedUser29204

Gość
Gość
Hahahaha. Przez 5 min się śmieje non stop i nie mogę przestać ::D: Co to tu się wyrabia, skargi i inne duperele doprowadzają mnie do stanu wiecznego śmiechu.

Piszcie dalej, to może będę ze śmiechu żył dłużej.
 
Wiesz co Pretorianin,ja gram na Dakocie bez szczególnej uwagi na politykę i tego co się dzieje,gdzie i czemu,ale jak widzę,to jedyne co ty piszesz to "Wy gracie dla fortów napinacze,jesteście źli i w ogóle fuj fuj".Wyluzuj kolego,bo większość graczy gra dla zabawy,a to,że być może kilka osób ma napinkę na forty nie świadczy o tym,że każdy członek sojuszu również ją ma.Zajmij się swoim sojuszem,a nie patrz i nie próbuj zmieniać innych.

A więc jak nie znasz sytuacji to może nie komentuj :) Jestem wyluzowany, ta gra nie jest dla mnie całym życiem. Ten temat jest poświęcony sytuacji na świecie, a więc mam prawo tą sytuację tutaj opisywać. Gdybyś znał fapy aka legiony to byś wiedział że te kilka osób z napiną na forty wystarczy, bo reszta ich sojuszu to akceptuje i popiera.


Dla twojej wiadomości, zawsze będę walczyć przeciwko wam, nawet jeśli mam robić to sam, co do rezerwatu- masz racje nie podobało nam się układanie z wami, dla mnie i jeszcze paru osób Rezerwat zawsze zostanie bandą expiarzy. Powiadasz że lecimy na punkty? Ot ci zabawne... My (starzy założyciele PV) od zawsze chcieliśmy walczyć na małych fortach, dopiero kiedy WY (czyt. Osady) się zjawiliście zaczęły się walki na średnich,dużych, więc nie mów mi że my gramy dla punktów.. Szczerze powiedziawszy, wolę Legiony Zła które są mieszaniną koalicji przeciwko którym kiedyś walczyłem, niż was hipokrytów, którzy tańczą tak jak im zagra pewna osoba... Po za tym, nie kłócimy się przecież, wymieniamy tylko swoje zdania na ten temat, jeżeli jest to dla ciebie kłótnia, to pozdrawiam.



Co do posta Murchina, prawdziwe PV nie współpracuje z osadami.... Trochę stare informację posiadasz


PS, Preto, tak, tak to wszystko nasza wina, jasne przywykliśmy do tego.... Co złego to my Polecamy się na przyszłość...

Teraz chyba dołączę do Henia i będę się śmiać przez tydzień. Nie mówię że my jesteśmy święci, ale największymi hipokrytami na tym świecie jesteście właśnie wy ;) Mówicie co innego, robicie co innego. Nas nazywacie expiarzami i punkciarzami, a sami macie napinkę na forty i składacie się z ludzi któzy od nas odeszli lub zostali wyrzuceni - bo ktoś ich nazwał expiarzami. Więc proszę Cię daruj sobie pisanie bredni że Rezerwat to expiarze, expiarze są wszędzie i nie wiadomo jakbyśmy się starali to ciężko się pozbyć wszystkich. No ale tak jak mówie, Ci którym sie nie podobało że ktoś im powiedział prawdę że są expiarzami to już nie są po naszej stronie. Ot, taki psikus i cały świat nas nienawidzi bo mamy zasady.

Jak Rezerwat i PV współpracowały jako osobne sojusze to było nas tyle że ciężko było się upchać na maluchach, były komplety online i reszta wychodziła ze spikerii zdenerwowana, co więc dziwnego widzisz w bitwach na średniakach. Napisałem że nie chcę się z Tobą kłócić bo wiem że w kłótnie to się zapewne przerodzi, prawda jest jedna ale niestety pewne rzeczy do Ciebie nie docierają. Nie wiem co Cię zaślepia ale myśl dalej że masz zawsze racje.

Siasio, no ja bym powiedział że nie ma prawa od kiedy "porzucił" ten sojusz z tak błahego powodu jak współpraca Rezerwatu i PV (która jakby nie patrzeć wzmacniała na tyle oba sojusze że mogliśmy coś zdziałać przeciwko dsd czy fap).

Heniu, kto Ci się skarży? Skąd towar?


Krótko mówiąc: szkoda gadać, ale temat jest do tego aby przedstawiać sytuację na świecie dakota, więc czasami trochę bolesnej prawdy się przyda napisać, żeby zbyt dużo ludzi nie wierzyło w brednie jakie się mówi o prawdziwym PV i Rezerwacie - jacy to punkciarze i expiarze.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Człowieeeku, skończ z tą napinką na forty, gdybyśmy faktycznie mieli ochotę tylko zabrać wam wasze ukochane forciki (nie martw się oto) to byśmy zabrali tych ludzi, których teraz nazywasz expiarzami do Legionów Zła, wtedy byśmy zdecydowanie was zmiażdżyli, ale nie robimy tego, wiesz dlaczego? Bo tu nie chodzi o forty, a o zabawę. Ludzie których nazywasz "PV" zapomnieli o tym, nie chcę mówić dzięki komu, expo robi swoje z ludzi.... A jeżeli gracze którzy do nas doszli (Żaba, Grants) są dla ciebie expiarzami, to nie dziwie się że ludzie mają dosyć tej waszej masówki ::)): . Hah, wy i wasze zasady, używacie ich tylko wtedy kiedy musicie coś udowodnić, lub ukryć fakt że popełniliście błąd. Powiadasz że mówimy jedno robimy drugie? Bardzo ciekawe, jakbyś mógł, podaj mi przykład albo coś... I błagam cię, skończ z tymi PUNKTAMI człowieku, tak ci na nich zależy? Chcesz, możemy ci oddać nasze, nie bój się, my na średnich i dużych walczyć nie będziemy, te forty przejmą wam Legiony Zła, jeśli nadal będziecie ich bronić jak do tej pory ::D:. Pozwól że wrócę jeszcze do tych "expiarzy", skoro ci ludzie takowymi są (a nie są) to dlaczego twoi koalicjanci robią o nich aferę? I kto tu mówi jedno a robi drugie? :oops: No, no tym razem ci nie wyszło Preto, ale czekam z niecierpliwością na następny, post.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wszyscy dobrze wiedzą że PV jest tam gdzie jest ardea i King-Size, którzy opiekowali się i ogarniali ten sojusz gdy Adas i spółka olali sprawę, a potem próbowali wrócić i odebrać "władzę". Coś co się dzieje teraz na tym świecie to jest jakaś porażka, od ponad pół roku ex fapki robili wszystko żeby zniszczyć nasz sojusz (łącznie z przeciąganiem na swoją stronę nielojalnych zasadom zdrajców) ;) Wiadomo że im się nie uda, ale forty jak widać zaczynamy tracić.
.

Nie pisz bzdur jak nie wiesz. Nigdy nie olałem sojuszu tylko oprócz gry jest również życie realne a w skład niego wchodzi praca. Czasami wysyłają człowieka w delegacje kurs itd. Nie wszystko kręci się wokół TW. Właśnie moja nieobecność wykorzystały pewne osoby i poprowadziły ten sojusz w kierunku na który ja nigdy bym nie pozwoilił

Hahaha... Preto, że tak spytam? Jeśli Ardeę i jej bande wazeliniarzy nazywasz PV ( King faktycznie jest częścią PV, zawsze będzie) to co Ty wiesz o tym sojuszu... Powiadasz że ogarnęła go... W jaki sposób? Zhańbiła go robiąc z niego masówkę, łącząc się z twoimi ludźmi i Rebornem... A ci ludzie którzy jak to powiedziałeś, "olali sprawę", dostrzegli swój błąd i chcesz czy nie chcesz, naprawią go... I proszę cię, nie mieszaj nas w politykę Legionów Zła, nie mamy z nimi nic wspólnego, właściwie więcej mamy wspólnego z wami. Aaaa, pytanko: jedyny punkt zaczepny do KAŻDEJ koalicji jaki masz to "punkty"? Czy po prostu, brakuje ci argumentów? Pilnuj swojej masówki, do naszego sojuszu nosa nie wtykaj.... :ind:

Pod tym podpisuje się rękoma i nogami

Gdy Adas i spółka opuścili PV dawno temu tylko dlatego że im się nie podobała współpraca z Rezerwatem to właśnie Ardea i King trzymali PV w kupie, potem jak się okazało że współpraca przynosi efekty to Adas i spółka próbowali wrócić i zaczęli się rządzić jakby to oni to osiągnęli.. Połączenia nikt nie chciał, Rezerwat i Reborn są tak samo "zhańbione". Były czasy gdy sam mówiłem że nie ma takiej opcji żeby połączyć się w jeden sojusz - jak widać wasze działania zmusiły nas do zrobienia czegoś czego woleliśmy uniknąć ;)

Tym rozwaliłeś mnie na kolana :I: tak dalej. Nie znasz mnie w ogóle a piszesz o tym co ja niby robiłem. Niech zgadnę powiedział ci to kolega kolegi którego kolega jest moim kolegą. Tak trzymaj :I:
Dla twojej wiadomości NIGDY nie uważałem, że współpraca z wami przynosi efekty. Zakładając ten sojusz mówiliśmy o walce na małych fortach sami. Wystarczyło, że nie mogłem wchodzić na TW i eksp przysłonił rządzącym oczy. Zaczęła się bardzo ścisła współpraca z rezerwatem, powtórzę jeszcze raz KTÓREJ NIGDY NIE POPIERAŁEM. Śmiem twierdzić teraz, że podczas mojej nieobecności co niektóre osoby przejęły władze a po moim powrocie nie chciały jej oddać już za nic ::D:

Tak na koniec, mam prośbę przekaż koledze kolegi, że jak już ci coś mówi niech będzie to prawdą
 

DeletedUser

Gość
Gość
A więc jak nie znasz sytuacji to może nie komentuj :) Jestem wyluzowany, ta gra nie jest dla mnie całym życiem. Ten temat jest poświęcony sytuacji na świecie, a więc mam prawo tą sytuację tutaj opisywać. Gdybyś znał fapy aka legiony to byś wiedział że te kilka osób z napiną na forty wystarczy, bo reszta ich sojuszu to akceptuje i popiera.

To,że się nie specjalnie nie interesuję,to nie oznacza,że nie wiem co się dzieje ;)
Temat jest poświęcany opisywaniu sytuacji na świecie,a nie obrażaniu innych koalicji,warto o tym pamiętać.No i co do ostatniego zdania,to może i kilka osób ma jakieś zakulisowe plany co do podboju świata,ale to tylko gra,kto im broni,skoro i tak się nie uda.Znam m.in Rustama i kilka innych osób zarządzające Wahpentowan i za nich mogę ręczyć,że sodówa fortowa nigdy im nie odbiła,a oni mieli dużo do powiedzenia w Fapie.
 
Ja kończę ten temat, zacytuję El Adriano, "szkoda czasu na odpowiadanie" wam. Wiecie lepiej, jesteście najlepsi, pokłony wam.

Koniec tematu, chciałem tylko trochę światła rzucić na obecną sytuację.

Pozdrawiam was miśki. ::)):
 

DeletedUser23194

Gość
Gość
Ja kończę ten temat, zacytuję El Adriano, "szkoda czasu na odpowiadanie" wam. Wiecie lepiej, jesteście najlepsi, pokłony wam.

Koniec tematu, chciałem tylko trochę światła rzucić na obecną sytuację.

Pozdrawiam was miśki. ::)):
pif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif paf
preto pare osóbek wam zamaciło w głowie (ardea, anna chanek)ja byłem współzałożycielem rezerwatu z fizuzu leśnym greyem co wy nie mieliście pojęcia o tym ale po tym jak walnneło wsio to ja to odpusciłem bo wasza filozofia i parcie ardea na was i mieszeanie wam w główkach wykończyło was a one po prostu uciekły
 
Do góry