Sytuacja na świecie Dakota

  • Rozpoczynający wątek Mateusz251296
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem co pochwalasz Murchin, parcie na forty? Nic fajnego w tym nie widzę, najwyraźniej niektóre osoby które nadal się podają za prawdziwe PV zapomniały najważniejszej zasady owego sojuszu, ale cóż świat się zmienia z tego co widać, ciekawe jakie teraz mają tam motto " dobre expo to podstawa bo nie liczy się zabawa a bitwa wygrana" ? I wygrywanie bitw przez flagę z koalicjami "farmerskimi" nie jest powodem do dumy:nie:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tylko piszę, że forty przejmujemy, powoli rośniemy w siłę hmpf

Czyżby pojawiła się zazdrość po przejęciu kolejnego fortu 17 sierpnia? :)

Pamiętajcie, zostały wam 3 duże, 2 średnie i 1 mały fort. Musicie ich dobrze bronić!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, zdobywając forty słabszych koalicji rośniecie w siłę, wasze "głowy" sojuszu chcą żeby szary gracz tak myślał, tak naprawdę te nagłe zwycięstwa i mobilizacja są związane z aktualizacją 2.0 lub po prostu - parciem na punkty.

Nam forty nie są potrzebne aż tak bardzo jak wam, te 3 duże i 2 średnie możemy wam oddać zawsze kilka bryłek więcej po aktualce :kak:

Zazdrościć? Wam? Czego? Kilku fortów i bandy punkciarzy zamiast normalnych przywódców ? A o nasze forty się nie martw, na twoim miejscu martwiłbym się o wasze. Jak to szło... O! Mam! "Cicha woda brzegi rwie." ;;)
 

DeletedUser29204

Gość
Gość
I like it!

Murchin, nie ma jak dobre podejście. Że RPVR utraciło kilkunastu aktywnych fortowców na rzecz nowej koalicji, to trzeba się mścić? :) Na małym forcie przegraliście i jakoś aplauzu nie było. Nie ma to jak atakowanie średnich i dużych fortów, jeśli koalicja gra na małych :).

Szanuj wroga swego, bo możesz mieć gorszego!pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zapraszam do ataków na małe forty a nie na średnie na których jak sami wiecie, nie mamy szans, chyba że wam kohones odpadły, a nie jak mogło wam odpaść coś czego nigdy nie mieliście :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ooo, dzięki wam "pany" za waszą łaskę, aha, gratuluje zdobycia kolejnego średniaka, szkoda że zdobędziecie pusty fort ale to już kilka punktów do przodu ! Tak dalej potęgo RTV, nie ma to jak bitwa na równych szansach ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hahahahah, chyba pierwszą linią w rankingu, jesteś w RTV 2 tyg góra 3 a sądzisz że wiesz sporo o tym sojuszu, chyba ludzie spoza tej masówki wiedzą więcej o niej niż Ty.. ::DD:
 

DeletedUser20156

Gość
Gość
murchinowi to nie ma co odpowiadać, on tylko posty na forum biję, mało jest tematów na tym forum, w którym nie napisał ani jednej wiadomości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26284

Gość
Gość
jako że mało się wypowiadam a dużo czytam chciałbym szlachetne rtv poprosić o kogoś kompetentniejszego do rozmów na forum otóż tym, kogoś kto jest dłużej w rtv niż miesiąc
 

DeletedUser26284

Gość
Gość
Patrząc na to co piszesz to trzeba być nawet dłużej ;) Ocena, opis sojuszu, w którym się jest zawsze będzie pozytywna, wystarczy wyjść z niego i wtedy wszystko widać
 

DeletedUser26761

Gość
Gość
Moim zdaniem murchin nie nabija sobie postów po prostu jest jaki jest:) Moim zdaniem to co robi koalicja RPVR nie jest niczym dziwnym po prostu zbierają forty, ja też gram dla rankingu, przecież o to chodzi w tej grze.
 

DeletedUser29204

Gość
Gość
Nie ma to jak sprzeczki na fo na temat, który był, jest i będzie zawsze aktualny. Polityka :) Z racją jest jak z ... tyłkiem, każdy ma swój. Bo do tanga trzeba dwojga, jeden chce zgody to drugi również musi rękę wyciągnąć...:gwizd:
 
siasio ma rację, jestem po prostu aktywny :)

Przez chwilę trzymaliśmy się na 1 miejscu, a teraz wróciliśmy na 2 hmpf

Postarajmy się teraz wrócić na dłużej :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Siema

Sory że troche nie w tym dziale, ale mam pytanie.
Gdzie bardziej opłaca się grac na Dakocie czy na BlackFoot ?





Z góry wielkie dzięki za odpowiedz :D
Pozdrawiam nmMalina:meks:
 
Do góry