Sytuacja na świecie Gonzales

Kolejność IV grupy w cyrku wskazuje na to, że ktoś wylosował koniki i siodła. Przyznać się, kto ::)):

Ale jakim sposobem wywaliło ten pas Inno to ja nie wiem.
 

niemoralnie moralny

Gość
Gość
wiadomo już jak będzie wyglądał ten zestaw ?
 

niemoralnie moralny

Gość
Gość
Jeszcze takie pytanie czy ten serwer zostanie i będzie restartowany ,czyli gramy 30 dni,potem jest zamykany na x dni , restartowany i potem znowu odpalany ,czy za każdym razem będzie tworzony nowy serwer z napisem s21,s22.. ?
 
To czy nowy serwer czy podmienią ten to koszta będą prawie te same. Kto zarządza zasadami serwera to chyba nasi (bezpośrednie naprawienie problemu dolarów zamiast expa; reakcja Inno nastąpiłaby zapewne po zamknięciu serwera)
A numerki... s20 to może być za parę miesięcy regularny serwer, ale też mogą numerować po kolei (np. zamknięte regularne serwery typu s6. nie zostały podmienione)
 

Etriel

Członek obsługi gry
Za wcześnie by podawać kolejny nr świata/serwera. Na pewno nie zakończymy przygód z szybkimi rozgrywkami po jednej próbie. Jest mnóstwo pomysłów na kolejne :)
 
Teraz jest serwer typowy dla klikaczy... czekamy na inne typy; najciekawszym moim zdaniem będzie jeden z zapowiadanych: "ostatni na placu boju", gdzie omdlenie kasuje gracza.
 
O tak, na świat "ostatni na placu boju" czekam z niecierpliwością pif paf

ale nie nastawiam się na szybkie uruchomienie go bo przecież trzeba by było wprowadzić kilka zmian*, a wiemy że inno się z nimi nie spieszy ::P:


*np. zrobić coś ze spaniem żeby dany gracz nie siedział 24/7 w hotelu a potem cieszył się z wygranej ;;)
 
Wystarczy że programista podmieni gdzieś Y na N, i wtedy śpisz w hotelu, szybciej odnowisz HP i energię, ale bęcki i tak dostaniesz.
Obrona 48h? Szacuję że albo jej nie będzie, albo za wpadkę przy pilnowaniu świnek możemy przypłacić życiem.
Tylko czy taki speed zachęci do wtapiania bryłek? Nie ukrywajmy że Inno chce zarobić :p