Sytuacja na świecie Gonzales

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27164
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31494

Gość
Gość
hahahhahahahahh
no sytuacja na świecie jest póki co dość stablina :p Sądzę jednak że 14:01 coś sie może zmienic w czołówce :p
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
a ja sądzę,że po 3 minutach serwer wysiądzie xD to jest niemal pewne.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Myślę, że będzie większy limit, każdy wskoczy na Gonazales aby udowodnić,że to on jest najlepszym expiarzem :p W sumie taki tytuł to chyba każdego podbuduje xD
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Większość graczy zagra raczej nie dla expa, nagrody itd. ale dla pogrania ze znajomymi, trochę rozruszania gry na TW - większość światów "normalnych" nie może pochwalić się ogromną aktywnością swoich graczy.
 

DeletedUser19363

Gość
Gość
ja tam wbijam bo lubię sobie grać w TW lecz granie na normalnych po tylu latach trochę nudzi a do tego znowu od nowa.. więc na tym świecie mam ochotę rozruszać się i na nowy wkręcić w TW, powodzenia wszystkim
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Większość graczy zagra raczej nie dla expa, nagrody itd. ale dla pogrania ze znajomymi, trochę rozruszania gry na TW - większość światów "normalnych" nie może pochwalić się ogromną aktywnością swoich graczy.

Ze znajomymi to mozesz pograc na normalnych swiatach . A tu większości będzie liczyła ze cos ugra.
Powodzenia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ze znajomymi to mozesz pograc na normalnych swiatach . A tu większości będzie liczyła ze cos ugra.
Powodzenia
Przecież rozgrywka będzie się ciągnęła 30 dni ,wiadomo że wygrają gracze nolife,inni mają szkołę,pracę itp.
 

DeletedUser31491

Gość
Gość
Nie mało tylko ludzie nie tracą czasu. Sam się zalogowałem zagrałem chwile , zobaczyłem jak tam ludki wbijają levele i odpuściłem.
Zacząć godzinę później i być w top 50 ::DD:

W nocy będzie się działo , ciekawe ilu nie pójdzie spać łudząc się że dadzą rade wygrać.
 
Do góry