Sytuacja na świecie Huron

  • Rozpoczynający wątek Scrapi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser182

Gość
Gość
godzina startu 10:03

Potem się po roku ktoś pyta i nikt nie pamięta :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No "to pajechali" jak mówi poeta... Pytanie zasadnicze jest takie: która ekipa jako pierwsza ogłosi się potęgą?::DD: A tak serio to życzę wszystkim miłej gry bez napinek ... Bo w końcu to tylko gra a nie prawdziwa wojna a po drugiej stronie monitora nie siedzi wróg, a jedynie przeciwnik który też jest tylko człowiekiem... :I:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
koalicje koalicje koalicje :) mnie to najbardziej intryguje... ciekawy jestem czy zostaną stworzone nowe, czy może jakieś ekipy z innych serverów podbiją ten świat..
Była pogłoska o stworzeniu -77- z BF-a, ale to chyba tylko pogłoska :)
 

DeletedUser1144

Gość
Gość
Witam wszystkich! TUTAJ znajduję się regulamin forum do którego zapoznania/przypomnienia ;) bardzo zachęcam i zwrócenia szczególnej uwagi na 4 i 5 punkt.
Tak na wstępie proszę nie pisać o tym, że ktoś znalazł czy też kupił jakiś "tradycyjny" przedmiot, nie pisać też o tym kto i ile zdobył expa w zwykłej pracy itp. Gdy świat się rozwinie będzie można się tym chwalić. Pozdrawiam.
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
ja robię miasteczko pojedynkowe, tfu- fortowe :)- pisać kto chętny :)

PS: Wiadomo jakie koalicje powstaną ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27342

Gość
Gość
Cuż coś dodam, robię sie 100% budowanie wiec jak ktos potrzebuje budowniczego, Piszcie jak macie odpowiednia ilośc gotówki..:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam spowrotem

Po ponad rocznaj przerwie moja zonka namowila mnie na powrot do TW,zobaczymy jak to bedzie szlo tutaj mam nadzieje ze jak zawsze bedzie co robic ;)pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
życze udanego powrotu aha i mnam takie pytanko ale to do onufrego na huron ie jest masa błędów robicie coś z tym/?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wygląda na to, że już zrobili, przynajmniej ja nie mam lagów a jeszcze ok. 15 nie mogłem się nawet zalogować.
 

DeletedUser3112

Gość
Gość
L.O.L.

Też sobie pogram nieco, a co!

Jeszcze niby forum nudne, a już się zaczyna wesoło ;]
Już piszą jacyś spece od podboju Światów o koalicjach :D
Koalicje.. a po co komu koalicja? Miasta do boju! Dziki Zachód to miasta, a historię tworzyli nawet samotni kowboje, krowy pasąc i na fujarkach podgrywając świniom. Tak długo pasali i podgrywali, aż ktoś im miasto zbudował i do obory przeniósł.
Miasto na kradzionym terenie, oczywiście - stąd mam pytanie, takie Question: czy będzie można na Huronie komuś miasteczko odbić? fajnie by było, obserwować z jakim trudem, samozaparciem i inwestycjami miasteczko sobie ktoś buduje, a potem go najechać i chlast, miasteczko sobie przejąć. Bo forty to nie to samo...

A tak szczerze, skąd ta nazwa? niby i hrabstwo takie było, ale mnie się kojarzy z czymś innym. Niee, nie z językiem naszych przyjaciół z EU, niee! Oczywiście z jeziorem! bez skojarzeń proszę.

Hooah, Stara Wiara ;] i Stara, oj Stara, Zła Administracjo!

PS: Widać, że bryłeczki można kupować i przyśpieszyć rozwój swojej marnej postaci - może ktoś ma jakąś statystykę dla nowych inwestorów, w której widać kto ile zainwestował i, oczywiście - kiedy w Topce się znalazł. Ej, nie - kiedy, ale o ile wcześniej od innych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
na huronie są długie prace więc i tak bryłki odegrają mniejsze znaczenie niż na dakocie
nawiencej zależy od strategi kompa i neta
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehehe budowac miasta i targi bo nie ma co kupywać a juz 5lvl się odezwał :p
zobaczymy jaka tutaj będzie sytuacja nie moge się doczekac już 15lvl i lepszego pojedynkowaniapif paf:I:i pytanko do onufrego
CO JEST Z CZATEM I KIEDY BĘDZIE :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehehe budowac miasta i targi bo nie ma co kupywać a juz 5lvl się odezwał :p
zobaczymy jaka tutaj będzie sytuacja nie moge się doczekac już 15lvl i lepszego pojedynkowaniapif paf:I:i pytanko do onufrego
CO JEST Z CZATEM I KIEDY BĘDZIE :)

Czat jesl isie mie myle jest od ktoregos tam poziomu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cieszy fakt iż na tym świecie widać graczy z s1 :I:
hmmm czy to wielkie powroty, fakt zima za pasem o_O
Powodzenia koledzy pif paf
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Na początku koalicji będzie pewnie prze mnóstwo, wiele z nich zapewne będzie pochodziło z innych światów. Potem oczywiście wszystko zbije się w 2 strony konfliktu (albo 3, różnie to bywa).

A tak przy okazji: Życzę wszystkim (i oczywiście sobie) powodzenia na Huronie, trzeba narobić na tym świecie trochę szumu :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na początku jest zabawa,dużo koalicji,to i jest z kim walczyć,potem będzie lipa,masz rację:)Oby jak najpóźniej;)
 
Głośne myślenie, bo i tak nikt nie odpowie...

Ciekawe, czy i kiedy będzie zmiana w umiejkach pojedynkowych, bo robię postać "po staremu" i nie chcę za dwa miesiące być w czarnej hmm przestrzeni ;)
 
Do góry