Sytuacja na świecie Huron

  • Rozpoczynający wątek Scrapi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
no ludki ludki pisać jak sie przedctawia sytuacja ::P: pousuwałem konta a jestem ciekaw czy meir dalej rządzi :D
 

DeletedUser2758

Gość
Gość
Ostatnio dostają po dupie :)

To wracaj :) Zrobisz się na fortowca i postrzelamy pif pafpif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
o nie starczy no life odkąd nie gram w TW nie wiadomo skąd wzieła mi się dodatkowa gotówka której zawsze brakowało pod koniec miesiąca o_O no nic fajnie by było jak by ktoś mniej więcej opisał jak to wszystko wygląda albo zapodał link do ostatnich najciekawszych bitew albo mape świata z fortami pamietam że była taka strona ale zapomniałem linku xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Huron wkroczył w najlepszą fazę... Jest dużo fajnych bitew, nie ma już 2 sojuszy są 4 dobre.

1.Fasolki.
2.MEiR
3.MMs
4.Huroni

To urozmaiciło grę. Tylko wkurza mnie jedno, parcie na forty fasolek, to fasoki zaczęły FEJKOWAĆ co popsuło atmosferę, to fasolki nie znają pojęcia "dobra zabawa" Fasolki mają złe zarządzanie są tam ludzie dla których gra w TW to drugie życie, a tak nie powinno być. Jakby nie było z 4 osób z fasolek gra na Huronie to czysta przyjemność. Ale i tak teraz jest nieźle. No i - Armadillo - powoli się buduje na nowo. Jak ktoś chętny pisać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz Fasolki powinny dopuścić do tego by MEiR-y troszkę się podniosły a nie cisły ich do ziemi. 3 dobre sojusze powinny być na każdym świecie.

Jeżeli Fasolki zmienią podejście do gry i ja zmienię o nich mniemanie. Jakby tam nie grali z 4 graczy to Fasolki by były super sojuszem potrafiącym się nieźle bawić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no wszystkiego bym się spodziewał ale ty mic moderatorem ?? ludzie za chwile padnie całe forum TW xD

No właśnie słyszałem ze podobno polski rekin wbił na konto kondzika i powywalał wszystkie miasta z sojuszu fasol ale jakoś się fasolki pozbierały , zderki założył nowy sojusz "huroni" i że wogóle fasolki to już inny sojusz niż był nim kiedyś mam kontakt na gg z ludkami ale to co piszecie oni potwierdzaja mi na rozmowach prywatnych :meks: no nic informujcie dalej co tam ciekawego się dzieje z chęcia poczytam :)

BLESS

P.S

MIC nie moge przestać się usmiechac jak widze żeś moderatorem został xD
 

DeletedUser2758

Gość
Gość
Sojusz Huroni założony przez Zderkiego !? o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O

Złe przekazy masz, ten sojusz istniał zanim Zderki się przyłączył.


W ogóle myślałem, że forum Hurona umarło :D Bo ani Mic nic nie pisał ani Ty, ew. Deva. Bo nikogo więcej tu ostatnio nie było o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ja troszkę nie mam czasu ostatnio a jak mam to robię milion innych rzeczy :pa teraz cytuje słowa mego informatora w celu sprostowania moich informacji "huroni sojusz zderkiego" nie padło słowo że on go założył ja poprostu sobie to dopowiedziałem za co z góry przepraszam jeżeli uraziłem załozyciela "huronów"::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak nie wiesz co gadasz marcinek to nie gadaj . Zderki założył huronów ;)
Zobacz sobie kronike :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
4 stycznia 2013 - MEiR po fuzji z fasolami zmienia nazwę sojuszu na Drużyna Fortowa. Teraz -DF- oraz WA walczą z Huronami
 

DeletedUser28941

Gość
Gość
Raczej próbują walczyć pif paf :D :D :D i jakoś ta walka im nie wychodzi :traper:

Niech lepiej rozbudowują forty te co jeszcze mają :kak:
 

DeletedUser27922

Gość
Gość
Takie pytanko.... bo buduje, buduje i już się nudno robi:D warto wracać na forty? coś się na nich dzieje, czy totalne dno i wodorosty??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Takie pytanko.... bo buduje, buduje i już się nudno robi:D warto wracać na forty? coś się na nich dzieje, czy totalne dno i wodorosty??

Też jestem ciekaw bo zamierzam iść w forty a nie wiem jak się sytuacja ma.Czy warto?
 

DeletedUser

Gość
Gość
o a ja zaczołem grać to i na forum się pojawiłem xD teraz ja tworze niby sojusz póki co idzie średnio ale do przodu widze że df zaczynają wymiatać zauwazyłem też sojusz 4fun lecz o nim mało wiem :p i wiecznie żywe -WA- xD no ciekawe co będzie dalej :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Takie pytanko.... bo buduje, buduje i już się nudno robi:D warto wracać na forty? coś się na nich dzieje, czy totalne dno i wodorosty??

Jest DF które ma dobry skład
Jest WA które coś próbuje
Jest 4fun i GrubcioJestSupcio

DF wygrywa 80% bitew, coraz częściej nie udaje się nawet połowy składów zebrać na fortach, jak dla mnie "totalne dno i wodorosty", no chyba że ktoś kto ma dużo czasu w końcu weźmie to w rydzy i stworzy sojusz mogący walczyć z DF
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
DF wygrywa 80% bitew, coraz częściej nie udaje się nawet połowy składów zebrać na fortach, jak dla mnie "totalne dno i wodorosty", no chyba że ktoś kto ma dużo czasu w końcu weźmie to w rydzy i stworzy sojusz mogący walczyć z DF

Nie pamiętam bitwy której ostatnio DF przegrał.. Aż sobie sprawdzę zaraz kiedy ostatnio takowa była (mówię tu o bitwach gdzie był full skład DF) :mel:

Ostatnią bitwę komplet na komplet DF przegrał ponad miesiąc temu.:oops:


Ale co prawda to prawda. W tej chwili WA i 4fun oraz świzdu-gwizdu próbują coś zrobić z tym faktem i liczę że wreszcie znów zaczną się porządne bitwy.
 
Do góry