Sytuacja na świecie Huron

  • Rozpoczynający wątek Scrapi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Jest DF które ma dobry skład
Jest WA które coś próbuje
Jest 4fun i GrubcioJestSupcio

DF wygrywa 80% bitew, coraz częściej nie udaje się nawet połowy składów zebrać na fortach, jak dla mnie "totalne dno i wodorosty", no chyba że ktoś kto ma dużo czasu w końcu weźmie to w rydzy i stworzy sojusz mogący walczyć z DF

No nie wiem chłopaki :) Po ponad dwóch miesiącach istnienia sojuszu mam nadzieje że jesteście zadowoleni z operacji oczyszczania wodorostów z dna :p.

Nie pamiętam bitwy której ostatnio DF przegrał.. Aż sobie sprawdzę zaraz kiedy ostatnio takowa była (mówię tu o bitwach gdzie był full skład DF)

A tu już nie powinno być problemów z pamięcią.
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Robi się ciekawie :) Byle by teraz tendencja 4fun się utrzymała. Wreszcie przeciwnik z którym można powalczyć pif paf

Edit: A co cytowania mojego postu odnośnie, kiedy ostatnio DF przegrał. Zobacz datę ;)
 

DeletedUser30601

Gość
Gość
Niebieski na pewno wam nie odpuścimy :D Dopóki sami się nie poddacie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Robi się ciekawie :) Byle by teraz tendencja 4fun się utrzymała. Wreszcie przeciwnik z którym można powalczyć pif paf

Edit: A co cytowania mojego postu odnośnie, kiedy ostatnio DF przegrał. Zobacz datę ;)


Byłem świadom daty napisania Twojego postu (strasznie tu cicho ?!), i napisałem to w kontekście teraźniejszym że już nie będzie z tym problemu - robi się ciekawie :).
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Tutaj cicho bo jak chciano się wypowiedziec o sytuacji Hurona to ostrzeżęnia poleciały.

A ja powiem tylko tyle: że naprawdę bitwy są wyrównane, bo atakujący przeważnie wygrwają, lub bitwy kończą sie w 56 rundzie.

Cudowna aktualizacja takie coś zrobiła ;)


P.S Inferno już boli :p
 

DeletedUser30723

Gość
Gość
-WA- nie ma już szans bo ma szpiega w jednym z miast nie będę pisał kto.
 

DeletedUser

Gość
Gość
-WA- nie ma już szans bo ma szpiega w jednym z miast nie będę pisał kto.

Będąc realistą, każdy sojusz ma szpiega ;) Na ponad 200 osób, byłoby nie realne zakładać że takiej osoby nie ma.

Osobiście z takich zagrań nie fair nie korzystam, jak widać nie są potrzebne by wygrywać.
 
Ostrzegam przed graczem juzer21 :kak:
koleś dostał prawa założyciela bo był aktywny konkursy itd itp, ale od razy po dostaniu tych praw co się okazało czytać od dołu:
17 wrz, 13 22:38
Juzer21 opuścił miasto
17 wrz, 13 22:05
Juzer21 został zdegradowany przez Juzer21 na Radny
17 wrz, 13 22:02
Tymeriusz został mianowany przez Juzer21 na Założyciel miasta
17 wrz, 13 21:38
Tymeriusz dołączył do miasta
17 wrz, 13 21:20
Juzer21 zaprosił Tymeriusz do miasta
17 wrz, 13 21:05
Killershow opuścił miasto
17 wrz, 13 20:36
Killershow został zdegradowany przez Juzer21 na Mieszczanin
17 wrz, 13 20:36
Abur12321 został zdegradowany przez Juzer21 na Mieszczanin
17 wrz, 13 20:36
Californijka został zdegradowany przez Juzer21 na Mieszczanin
17 wrz, 13 20:36
matrex został zdegradowany przez Juzer21 na Mieszczanin
17 wrz, 13 20:35
demoniusz został zdegradowany przez Juzer21 na Mieszczanin
17 wrz, 13 20:35
gucio15 został zdegradowany przez Juzer21 na Mieszczanin
17 wrz, 13 20:35
Ssivy został zdegradowany przez Juzer21 na Mieszczanin
17 wrz, 13 09:45
Killershow został mianowany przez demoniusz na Radny
17 wrz, 13 09:45
Juzer21 został mianowany przez demoniusz na Założyciel miasta
:mad:

także ostrzegam wszystkich przed tym kolesiem bo rozwalił miasto, które przez parę lat robiliśmy na TOP2, a wziął za nie z tego co wiem 400k i to jest kretynizm do kwadratu także jak gra na jakimś świecie i jest radnym nie polecam zawodnika!!!!

Oczywiście suppport się wypiął na to(support nic na to nie może, bo nie ma na takie coś paragrafu przyp. pogocure), nie dadzą rady nic zrobić, także każdy, kto się trochę postara i dostanie range założyciela może wywalić w kosmos cale miasta milutko, także dziękujemy i zapraszamy do miasta alkoholicy II

10 min zajęło rozwalenie miasta

edytowano//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8207

Gość
Gość
Niestety trzeba bardzo uważać komu jakie się nadaje prawa, bo to nie pierwsza taka sytuacja w The West i pewnie nie ostatnia. Przykre, ale prawdziwe :/
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Widzę ciekawie się dzieje na huronie podczas gdy wszędzie odbywa się handel przedmiotami z ekwipunków, to na huronie deweloperzy działają i handel nieruchomościami na wielką skalę się odbywa.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
To ja może co do ostrzegania przed ludźmi.

Nie ufajcie osobom z miasta Elita Fortowa, a szczególnie Perez1994
rozwalił sojusz Strzelcy Wyborowi, owinął sobie na palcu stare WA (teraz jest to BH) i kradnie skąd popadnie ludzi.
Nie potrafi pisać, stchórzył uciekając z sojuszu i kradnąc prawie połowę naszego sojuszu uciekł do wa, gdzie szybko miejsce znalazł i poparcie (// a więc jest ich tam cała chmara, dziwi mnie tylko to, że taki marny gracz z marnym doświadczeniem nagle wszystkich pod sobą miał).
Dodatkowo, gracz maradona został (najprawdopodobniej za itemki mcjunkina) wynajęty do kradnięcia ludzi z sojuszu.
Pozdro i uważajcie na nich.
A tu screen jak dzieci dobrych graczy próbowały podebrać

http://scr.hu/12eb/th3xz

Oj oj nie wolno tak :traper:


edytowano//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30895

Gość
Gość
ja tego mcj zdobyłem a nie za itemki a wy nic nie poradzicie, Elita się rozwija, przynajmniej umiemy walczyć
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mam klapek uważasz że BH są mierni?To popatrz najpierw na siebie i swój sojusz...
Coś mi się wydaje że to nie my kradniemy.Podbierać,podbierać...Może akurat ktoś ma ochotę przejść do naszego soja.Co wy spiski macie przeciwko BH? O czym świadczy że gracz z małym doświadczeniem zebrał graczy?Miał może racje lub po prostu przekonał ich.Skąd wiesz że on nie jest charyzmatyczny i nie pociągnął za sobą tylu ludzi?

edytowano//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30593

Gość
Gość
ja tego mcj zdobyłem a nie za itemki a wy nic nie poradzicie, Elita się rozwija, przynajmniej umiemy walczyć
//

najśmieszniejsza rzecz jaką zobaczyłem na tym forum poza twoim tematem o hardcorowym świecie ::DD:
masz poczucie humoru niezłe koleś.
"Elita się rozwija" masz na myśli // dziecinadę? tak, tego u was nigdy za wiele, a cały czas się powiększa grono //na posłaniach perezika ::DD:

edytowano//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Niemamklapek...nie bardzo wiem w którym sojuszu teraz tam grasz i o co się pieklisz, ale niewolnictwo zniesiono w XiX wieku...gracz idzie tam gdzie mu pasuje i gdzie chce grać, a nie tam gdzie ktos mu każe czy ma takie "widzimisie" żeby on grał.
A sojusz WA to chyba się rozpadł po tym, jak jego "fielki wóc" wzor zarypał ludziom ze swojego sojuszu unikaty z targu :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jarecki dobrze gada wzor obalony i teraz jest sojusz bez niego
 
Do góry