Sytuacja na świecie Huron

  • Rozpoczynający wątek Scrapi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30593

Gość
Gość
już niech się wypchają tymi fortowcami skradzionymi, dzisiaj np. wywalili 20 osób z samej Elity Fortowej, bo nie przyszli na bitwę... o traktowanie ludzi samo mi chodzi... a to tylko z EF więc ilu z BH wywalono? bo na bitwie nie byli? śmieszne... popatrz jak oni ludzi traktują.
 

DeletedUser

Gość
Gość
już niech się wypchają tymi fortowcami skradzionymi, dzisiaj np. wywalili 20 osób z samej Elity Fortowej, bo nie przyszli na bitwę... o traktowanie ludzi samo mi chodzi... a to tylko z EF więc ilu z BH wywalono? bo na bitwie nie byli? śmieszne... popatrz jak oni ludzi traktują.

to masz szanse na 20 nowych ludzi...nie bardzo nadal wiem w czym widzisz problem, ze ktoś ludzi wywala ze swojego sojuszu? Nie cha z nimi grac to usuwają.
Ja tam ze swojego miasta też wywalałem warzywka, nieaktywnych itp... nie liczy się ilośc a jakość.
Wolę grac z 5 kumatymi i aktywnymi z którymi pogadam niz z 45 ktorzy słowem się nie odezwa i nic nie robią.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
to masz szanse na 20 nowych ludzi...nie bardzo nadal wiem w czym widzisz problem, ze ktoś ludzi wywala ze swojego sojuszu? Nie cha z nimi grac to usuwają.
Ja tam ze swojego miasta też wywalałem warzywka, nieaktywnych itp... nie liczy się ilośc a jakość.
Wolę grac z 5 kumatymi i aktywnymi z którymi pogadam niz z 45 ktorzy słowem się nie odezwa i nic nie robią.

oni byli aktywni i grali i uczestniczyli w fortach, a zostali wywaleni bo nie przyszli na jedną bitwę
jeżeli według Ciebie wydaje się to dobre zachowanie, to nie mamy dalej o czym dyskutować ;;)
 

DeletedUser30895

Gość
Gość
oni byli aktywni i grali i uczestniczyli w fortach, a zostali wywaleni bo nie przyszli na jedną bitwę
jeżeli według Ciebie wydaje się to dobre zachowanie, to nie mamy dalej o czym dyskutować ;;)

reforma jest, ci którzy nie są sponsorami, bobami, fortowcami wylatują, przynajmniej są miejsca dla fortowców.
 

DeletedUser

Gość
Gość
oni byli aktywni i grali i uczestniczyli w fortach, a zostali wywaleni bo nie przyszli na jedną bitwę
jeżeli według Ciebie wydaje się to dobre zachowanie, to nie mamy dalej o czym dyskutować ;;)

A skąd wiesz, ze tylko o to poszło?
Ja to widzę, ze Ty strasznie przezywasz poczynania drugiego sojuszu względem swoich graczy że ich skrzywdzili, zamiast się cieszyć i korzystać na tym.
Ktoś kogos wywala to go od razu namawiasz do gry z Tobą i cieszysz się tym, a nie piszesz tu w kółko jak to źle się z kimś obeszli...
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
A skąd wiesz, ze tylko o to poszło?
Ja to widzę, ze Ty strasznie przezywasz poczynania drugiego sojuszu względem swoich graczy że ich skrzywdzili, zamiast się cieszyć i korzystać na tym.
Ktoś kogos wywala to go od razu namawiasz do gry z Tobą i cieszysz się tym, a nie piszesz tu w kółko jak to źle się z kimś obeszli...

Ja tylko ostrzegłem przed perezem //... kto napisał, że się nie cieszę z tego? ::)):

edytowano//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30723

Gość
Gość
klapek u was jest tylko marnowanie fortowców więc się namawia fortowców przeciwnego sojuszu co na fortach nie daję radę i przechodzą, wy forty zdobywacie wtedy kiedy przeciwnik odpuszcza bitwę bo na inną muszą lecieć.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
klapek u was jest tylko marnowanie fortowców więc się namawia fortowców przeciwnego sojuszu co na fortach nie daję radę i przechodzą, wy forty zdobywacie wtedy kiedy przeciwnik odpuszcza bitwę bo na inną muszą lecieć.

po pierwsze, multikonto na forum jest zabronione (madrista i maradona)
po drugie, pogocure nie edytuj proszę słów takich jak "oszust, kłamca, złodziej" itp. ponieważ ludzie idąc do nich muszą wiedzieć, z kim mają do czynienia
po trzecie, nie wiem, kto ci ten mózg splasował, ale wygrywanie bitew tylko na odpuszczonych to bajeczka pereza którą wmawiał całemu wa po ucieczce od nas, po prostu się poddał stchórzył i uciekł wmawiając sobie oraz innym, że jesteśmy słabi i dlatego już nie jest u nas
po czwarte, porównujesz 120 lvle z dawnego wa albo doświadczonych fortowców z df z sojuszem, który zaczął niedawno? z sojuszem który jest okradany i uważany za najgorszy bo tak sobie perezik powiedział i teraz w to wszyscy wierzą? naprawdę musisz mieć poprzestawiane styki w główce... to tak jakby fiata do ferrari porównywać pod względem szybkości, daj nam czas a zobaczysz, że da się z niczego zrobić coś, a nie tylko do gotowca iść.

no ale co ja tam płaczę, przecież najlepsze wyjście to hardcorowy świat z superhardcorową szybkością i hardcorowymi pracami, ogólnie to max hardcor.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30723

Gość
Gość
jedno konto mam na huron 2 na nowy, ale czasem się wypowiadam z Madridsty bo nie chce mi się wylogowywać, życzę wam przegranej na obronie ::D:
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
jedno konto mam na huron 2 na nowy, ale czasem się wypowiadam z Madridsty bo nie chce mi się wylogowywać, życzę wam przegranej na obronie ::D:

możecie państwo podziwiać głupotę (typową) ludzi z blood hunters.
nic dodać, nic ująć, sami się ośmieszają.
 

DeletedUser30913

Gość
Gość
aż żal czytac te wasze wypociny ...

niemacie spraw poza gra??? jeszcze na forum siać ferment...
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
aż żal czytac te wasze wypociny ...

niemacie spraw poza gra??? jeszcze na forum siać ferment...

ty się lepiej oszuście nie pojawiaj na tym forum ;) na pw mi kłamałeś że nic nie okradłeś a jak ss ci podałem to "podrobiony pewno" :eek:kul:
 

DeletedUser30913

Gość
Gość
pfff zobacz na forum na innch serwerach , prakrtcznie wszedzie jestes na liscie zlodziejii
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
podaj mi jedną listę i osoby które złodziejem mnie nazywają
a potem podaj mi dowody na to oszustwo ::DD:
 

DeletedUser30946

Gość
Gość
Rebelianci

"TOWARZYSZE i OBYWATELE

Wzywamy was bracia do walki u naszego boku, pod sztandarem REBELIANCI. Naszym celem jest rozpowszechnienie sojuszu i prowadzenie godnych wojen o światowej sławy poziomie. Szerzący się wokół nas chaos zamierzamy tępić kulami naszych strzelb i ostrzami bagnetów! Jednoczymy się by wspólnie odebrać należną nam chwałę! Chwyćcie za broń i dołączcie do nas. Jesteśmy gwarantem niespotykanej dotąd atmosfery prawdziwej jedności i braterstwa, a także heroicznych bitew.
Zastanówcie się nad naszą ofertą.

KEEP IT REAL"

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=25kj121&s=5#.Un5193BWySo

bo będziecie wygrywać bitwy 2 miastami, mogliście się nazwać komuniści lub ZSRR
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe...fajnie się to czyta...2 dzieciaki plujące jadem na czacie bo z piaskownicy ich wywalają:) I tak sprawdzam i dalej nie widzę by grali w 4fun czy DF, tak do nich tą rękę wyciągają. Ciekawe ile zwojują fortowo na tym świecie...pewnie mają topowego dowodzącego i samych koksów 7-14k hp :D

Skwitować to można tak: Mike Corleone najlepszy pojedynkowicz ( w gębie ::DD: ) na Huronie, który słynie z tego, że:
-zmienia bulidy co miesiąc,
-płacze w profilu na innych pojedynkowiczy, ze go leją, umawiaja się przeciwko niemu, śpią w hotelu jak on łaskawie się pofatygował, są za daleko i musi do nich biegać (a mu sie nie chce i jak ma exp wbijac), nie czekaja aż do nich z kontrą dobiegnie i są już w innym miejscu mapy
.. kolejny raz wymiękł bo jego kosmiczny bulid pojedynkowy, którym miał miażdżyć cała topke pvp Hurona nijaka bobix sponiewierała szybkim reskillem :D Dodać należy, że nie pierwszy raz go zmiażdżyła, bo poza ciągłym pluciem jadem do wszystkich o wszystko nie ma nic ponad to do zaprezentowania.
Biedaczysko pójdzie w fortowca i co...i nic, świat się nie zalamie kto się śmiał dalej to będzie robił;) Podobnie było z keepem, ale jemu szybciej pojedynki z głowy wybiliśmy...

A królowa pojedynków na Huronie jest jedna-bobix :eek:kul:
Babka inteligentna, zabawna i wie jak przywalić jak się zaweźmie :)
Dzięki za tego screena:) Uśmiałem się do łez czytajac tą pasjonującą przemowę Mika i jego kolegi, która potwierdziła jego od dawna obserwowany poziom:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jarecky ten screen to moje dzieło :) Jak chcesz to prześle ci jeszcze kilka :).Blood Deluge niech zmieni nazwe na pseudo-Olimp bo się za bogów Hurona nazywają z Szakalem i KEEPem na czele :D.
 
Do góry