Sytuacja na świecie Huron

  • Rozpoczynający wątek Scrapi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Wielkie Sokole...więcej screenów nie potrzebuje;) Swoje zdanie o nich mam od dawna, wyrobione na podstawie obserwacji ich opisów, zachowania, rozmów na ogólnym i PW ...i jest to zdanie coraz gorsze z czasem :D
Jak juz napisalem w swoim profilu: Keep i Mike to dwaj najlepsi pojedynkowicze Hurona w gębie :) Czas tylko to potwierdza. Nie sztuką jest kłapać dziobem na prawo i lewo jak się wszystkim da popalic, zniszczy itd, a za moment płakać że ich biją :D Ot taki dziwny przypadek, że w pojedynkach nie zawsze się wygrywa ale i w zadek można zebrać zdrowo, czego oni chyba nie wiedzieli:) Keep zebrał szybko i szybko wymiekł..zmiany bulidów nic mu nie dały bo dostawał dalej. Mike kombinował dłuzej, ale chyba tez już wymiekl (czego niepomiernie żałuję) bo mimo wtopek niekiedy lubiłem sie do niego przejść:)

Obydwaj osiągnęli jednak jedną zadziwiająca rzecz...udało im się sprawć, ze kilku ludzi z topki pojedynków, którzy lali sie między sobą postanowili dac im nauczkę:) Naprawdę dzięki temu poznałem bliżej kilka fajnych osób:)

Oby na fortach szło im lepiej jak w pvp, bo jak wymiękną tak samo szybko jak w pojedynkach to szybko ich kariera na Huonie minie.
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
mhm, sprawdź w raportach czy sie w jakieś pracy nie omdliłeś...

edytowano//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28075

Gość
Gość
potwierdzam, że po omdleniu na bitwie nie ma 48, dlatego jak mam mało hp po bitwie to idę popracować w jakiejś niebezpiecznej pracy :traper:

A teraz na temat:
Czy jest jakiś reprezentant Hurona? Jak nie to trzeba by wybrać. :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
bzdura. omdlenie na bitwie nie daje nigdy 48h. Tylko omdlenie w pracy i pojedynku, co pisali już inni.

edytowano//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29720

Gość
Gość
Uwielbiam mieć rację :)
Szkoda, że tak w szkole nie ma...
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Wybory pełną parą na Huronie. Wg mnie wygrywa najbardziej odpowiedni kandydat.

A co do sytuacji fortowej na Huronie...
Jak widzę te napinki, te "pojazdy" w opisach, jakim to jest się bogiem że sie wygrywa z kimś to po prostu nie dość że się uśmiecham z przerostu ego, to po prostu aż brak słów czasami.

I aż miło czytać jest na forum te żale, dumne wypowiedzi i ataki.. Uwielbiam :fl:

Edit: Bym zapomniał co do tego co pisało BL czy jak im tam

Sojusz DF nie zapraszał was po waszym odejściu z BH, wcześniej (jakoś msc temu, może wiecej) byliście u nas kilka dni. Odeszliście sami jak to ładnie ktoś tam od was napisał: bo byliście źle traktowani.
Z całym szacunkiem ale jeśli złe traktowanie nazywacie to, że co chwilę ekspiliście na każdej bitwie, mieliście gdzieś rozkazy.. to chyba normalne było że dostawaliście słowny "opiernicz" i byliście atakowani przez dowodzącego, za brak wykonywania rozkazów. Tyle ode mnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30946

Gość
Gość
(...)
[16:36]<b>Mieszczanin</b> Notorious B.I.G: no widze własnie
[16:36]<b>Założyciel miasta</b> KEEP IT REAL: szukam whiskey
[16:37]<b>Radny</b> Zjarany Szakal: Wiecie ile bhówców trzeba do umycia podłogi?
[16:38]<b>Mieszczanin</b> kosa.1997.: ?
[16:38]<b>Założyciel miasta</b> KEEP IT REAL: 0
[16:38]<b>Założyciel miasta</b> KEEP IT REAL: bo oni są podłogą
[16:38]<b>Mieszczanin</b> kosa.1997.:
[16:38]<b>Radny</b> Zjarany Szakal: jedna szmata
[16:38]<b>Radny</b> darlykappa: dobra bb
[16:38]<b>Radny</b> Zjarany Szakal: wystarczy Anioleczek xD
[16:38]<b>Założyciel miasta</b> KEEP IT REAL:
[16:38]<b>Mieszczanin</b> Notorious B.I.G: wiecie dlaczego bhowcy mają jeden płat mózgowy wiecej od konia?
[16:38]<b>Radny</b> Zjarany Szakal: niet
[16:39]<b>Założyciel miasta</b> KEEP IT REAL: bo są pierwotniakami

od kogo to nie wiem jakbym wiedział to nie podam.

cenzura//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Niebieski...oni w swoich profilach przy okazji pojedynków tak się popisywali, ze mnie nie dziwi iż za takie alfy i omegi fortowe się mają :D Ale jak są tak samo dobrzy i wytrwali jak w pojedynkach to szybko karierę skończa :D
A jesli spełni sie to co słyszalem na Huronie co do fortów, to normalnie robie się w hp i ide do DF żeby walić do nich kryty ile wlezie :D
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
-CristianoRonaldo-

Aż żal bierze że taki porządny piłkarz a ty masz jego nick.

Nie obchodzą nas żarty niskich lotów, bo nie śmieszą a pokazują że jesteście żenujący i poziom waszego miasta jest naprawdę niski.

To forum jest typowo o sytuacji na świecie, a nie żale.. pojazdy i tak dalej i tak dalej.

Jeśli cieszycie się z własnego sojuszu to cieszcie się nim, ale na tą chwilę nikt na serio was nie bierze
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
-CristianoRonaldo-

Aż żal bierze że taki porządny piłkarz a ty masz jego nick.

Nie obchodzą nas żarty niskich lotów, bo nie śmieszą a pokazują że jesteście żenujący i poziom waszego miasta jest naprawdę niski.

To forum jest typowo o sytuacji na świecie, a nie żale.. pojazdy i tak dalej i tak dalej.

Jeśli cieszycie się z własnego sojuszu to cieszcie się nim, ale na tą chwilę nikt na serio was nie bierze

kto brałby oszustów i złodziei ludzi z innych sojuszy na poważnie?
i co do sytuacji na świecie... ostatnio bigdin (1k hp) nie dostał się na bitwę bo był nadkomplet (prawie 80 ludzi na maluchu zapisanych) i tak zaczął wszystkich wyzywać i obrażać, bo przecież on 1k hp musiał się dostać, jakim prawem 10k hp dostał gwiazdkę a 1k hp nie, przecież to niedorzeczne (użył trochę innych słów) i zaraz po tym zobaczyłem go w bh ::DD: kolejny powód do tego, by nie brać ich na poważnie
a tak poza tym to chcą zapobiec fuzji innych sojuszy bo boją się, że mogliby być lepsi od nich.

i ogólnie to wszystko po "staremu" bh dalej próbuje podbić hurona chociaż nie potrafią grać bez wyzywania innych i naśmiewania się z nich, nadal nikt z tego sojuszu nie szanuje swoich przeciwników, co masówka to "rozwalimy tych słabeuszy" itp.
ale żeby nie było :fl: to powiem, że 4fun staje się coraz silniejsze, powstał także nowy sojusz DK najprawdopodobniej fortowy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Natomiast ty,jedyny człowieku w Polsce bez klapek nie potrafisz grać bez hejtowania BH.Teraz popatrz na swój sojusz.Poza tym skąd moglibyśmy wiedzieć że ten cały BigDin tak wariował?Hejter sojuszu BH się znalazł :).I jakby nie było:Wiemy przecież że Rebelianci nie potrafią przetrwać bez obrażania nas :).(nie wiem jak natomiast sytuacja u was się miewa z szacunkiem do innych sojuszy).Ale jeśli masz zamiar hejtować BH to powariuj sobie na forum swojego sojuszu :). Akurat w każdym sojuszu są osoby spoko i niezbyt spoko więc pohamuj się :). My wcale nie chcemy podbić Hurona :)My chcemy po prostu pograć sobie na równi z DF i 4fun.Uważasz że u nasz są oszuści i złodzieje?To w twoim też na pewno są bo w każdym sojuszu są ludzie uczciwi i nieuczciwi :).Tyle by było na temat naszego sojuszu :)
EDIT:
-DK-Dopiero powstaje :).Minie parę miesięcy to zobaczymy co z tego będzie :)
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Natomiast ty,jedyny człowieku w Polsce bez klapek nie potrafisz grać bez hejtowania BH.Teraz popatrz na swój sojusz.Poza tym skąd moglibyśmy wiedzieć że ten cały BigDin tak wariował?Hejter sojuszu BH się znalazł :).I jakby nie było:Wiemy przecież że Rebelianci nie potrafią przetrwać bez obrażania nas :).(nie wiem jak natomiast sytuacja u was się miewa z szacunkiem do innych sojuszy).Ale jeśli masz zamiar hejtować BH to powariuj sobie na forum swojego sojuszu :). Akurat w każdym sojuszu są osoby spoko i niezbyt spoko więc pohamuj się :). My wcale nie chcemy podbić Hurona :)My chcemy po prostu pograć sobie na równi z DF i 4fun.Uważasz że u nasz są oszuści i złodzieje?To w twoim też na pewno są bo w każdym sojuszu są ludzie uczciwi i nieuczciwi :).Tyle by było na temat naszego sojuszu :)
EDIT:
-DK-Dopiero powstaje :).Minie parę miesięcy to zobaczymy co z tego będzie :)

<"hejter mode on+">


miałeś na myśli
"Minie parę miesięcy to zobaczymy ilu fortowców z nich wyciągniemy"

"oszuści i złodzieje"
mam na myśli pereza i nie tylko, perez oszukał całe sw dawne umz, a złodziejem też jest bo kradnie ludzi z sojuszu po kryjomu
dodatkowo bh ma zlasowane mózgi przez niego, napisałem, że szukam aktywnych fortowców do miasta, a tam 2 osoby (dziwne, że z bh) od razu odpowiedzi typu "tak szukasz fortowcow do oszustow i kretaczy nikt nie dojdzie"
nie wiem co on wam naopowiadał, i nie wiem czy w tej bajce też smoki latały, ale to ty się pohamuj, bo jak na razie to masz przysłowiowy ból tylnej części ciała i zamiast się wybronić to czepiasz się nawet mojego nicku
a na mnie hejter wołajo ::(:
bh i równia z 4fun lub df
honorem to wy do pięt 4fun nie dorastacie, już nie mówię o nas bo sami super najlepsi nie jesteśmy, ale prędzej to bh się rozpadnie tak samo jak wa niż dorówna df lub 4fun.
i tak się skupiłeś na hejtowaniu hejtera, że nawet zapomniałeś o poprawnym stawianiu znaków interpunkcyjnych.

" Akurat w każdym sojuszu są osoby spoko i niezbyt spoko więc pohamuj się "

w waszym sojuszu są tylko niezbyt spoko ::(:
<"hejter mode off+">



czekam na hejty

cenzura//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko niezbyt spoko?Przyjdź do sojuszu i poznaj każdego z osobna...
Tak się mile składa że kilka sojuszy też podebrało nam kilkunastu dobrych graczy...Poza tym najlepszą obroną jest atak ;)Naprawdę,na tym świecie znaleźć fortowca bez miasta to dosyć trudne wyzwanie.Kradnie graczy?Od kiedy to można kraść ludzi?Niewolników nie ma :). Może jeszcze sprzedajemy ich na targu?
Ilu fortowców z nich wyciągniemy?eh...Jak się widzi dobrego fortowca to się go zaprasza do miasta...Jak przyjmie ok,jak nie-Nic się nie dzieje.
Wasze ulubione marzenie z Rebeliantami to nasz upadek...
Kończę tą dyskusję...
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Powiem wam tak.

Obecnie wyglada to tak: (chodzi o sile sojuszy)


1.DF
....
4fun,
BH
reszta

Tak to wygląda, DF jest obecnie w szczytowej formie.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Powiem wam tak.

Obecnie wyglada to tak: (chodzi o sile sojuszy)


1.DF
....
4fun,
BH
reszta

Tak to wygląda, DF jest obecnie w szczytowej formie.

obecnie?
sorry ale df już długo jest na pierwszym miejscu i chyba dąży do zdobycia wszystkich fortów... co by było bez sensu.
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
I nadal DF jest na 1 miejscu.

Do wszystkich fortów? To DF może niech rozda forty ubogim i biednym?

Forty zdobywa się w walce, jeśli DF zdobędzie wszystkie forty, widocznie na to zasłużyli
 
Do góry