Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31250

Gość
Gość
Z tą słabością Elity, to każdy sojusz ma też momenty spadku formy :)
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
Kacper odpowiedziałem Ci byś się zastanowił czemu wszystkie sojusze walczą obok Elity... rok temu tak nie było. A co do fejków... to dziś kolejny popis
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Kacper odpowiedziałem Ci byś się zastanowił czemu wszystkie sojusze walczą obok Elity... rok temu tak nie było. A co do fejków... to dziś kolejny popis

ale jakie rok temu?
rok temu było porównywalnie jak teraz. z elitą byli veterani i czasami pojawiający się z GRF.
zmienił się tylko skład sojuszy, z elity odeszły 2 miasta i dołączyły do Z, i z drugiej strony, wcześniej, tak samo.
ChM (w większości) połączyło się z Z.

no i od jakiegoś czasu, Ty z PSH jesteście po ich (elity) stronie.

więc praktycznie jest jak było.


co do "fejków" - jeśli ktoś nie potrafi poszanować "umowy" o wieczornej bitwie dnia, która przyjęła się ok godziny 20 (a nie jak ostatnimi czasy po 19), nie będziemy sobie kimś takim zawracać głowy i zorganizujemy sobie własną bitwę, nawet na pustym forcie, w granicach przyjętej godziny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29880

Gość
Gość
co do "fejków" - jeśli ktoś nie potrafi poszanować "umowy" o wieczornej bitwie dnia, która przyjęła się ok godziny 20 (a nie jak ostatnimi czasy po 19), nie będziemy sobie kimś takim zawracać głowy i zorganizujemy sobie własną bitwę, nawet na pustym forcie, w granicach przyjętej godziny.

1. A nie było jak to piszesz "umowy", że wieczorna bitwa jest na średniaku? Może wrócisz pamięcią do czasów kiedy Zetki wyzywały wieczorem małe forty.

2. A co do godziny to chyba 19:40 jest lepszą godziną niż 20:50 ponieważ można na spokojnie jeszcze rozegrać walką nocną.

3. Nie rozumiem także jak osoba nie uczęszczająca na walki fortowe się wypowiada na ich temat...
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Może wypowiadam się bo uważam że będąc w sojuszu coś zauważyłem i posiadam wystarczającą wiedzę. Co do uczęszczania na bitwy może nie mam ich 1000 ale uczęszczałem i uczęszczać będę. Nie muszę chodzić na nie dzień w dzień nie jest to moim obowiązkiem ;) Co do twojej wypowiedzi jeszcze się odniosę że rację masz chyba tylko w punkcie 2 , punkt 1 jest troszeczkę że tak powiem samolubny może nie wyzywali średnich bo wiedzieli że to nie ma sensu ? :) Sprawiały by ci przyjemność bitwy gdzie w pierwszej rundzie już wiesz że wygrasz ? :)
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
Może wypowiadam się bo uważam że będąc w sojuszu coś zauważyłem i posiadam wystarczającą wiedzę. Co do uczęszczania na bitwy może nie mam ich 1000 ale uczęszczałem i uczęszczać będę. Nie muszę chodzić na nie dzień w dzień nie jest to moim obowiązkiem ;) Co do twojej wypowiedzi jeszcze się odniosę że rację masz chyba tylko w punkcie 2 , punkt 1 jest troszeczkę że tak powiem samolubny może nie wyzywali średnich bo wiedzieli że to nie ma sensu ? :) Sprawiały by ci przyjemność bitwy gdzie w pierwszej rundzie już wiesz że wygrasz ? :)

Czytaj uważnie... to było do Skwary skierowane nie do Ciebie i o chodziło o jakąś "umowę". Widzę że czytanie ze zrozumieniem leży :gwizd:
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
1. A nie było jak to piszesz "umowy", że wieczorna bitwa jest na średniaku? Może wrócisz pamięcią do czasów kiedy Zetki wyzywały wieczorem małe forty. owszem, była. a nie zauważyłeś, że nawet na maluchu nie było kompletów? chodzi o czas w trakcie i trochę po loterii. później (przeważnie - tak tak, bo czasem się zdarzyło wyzwać mały - pretensje nie do mnie) było już normalnie.

2. A co do godziny to chyba 19:40 jest lepszą godziną niż 20:50 ponieważ można na spokojnie jeszcze rozegrać walką nocną. jasne, 19:45, jak dziś jest w miarę spoko. ALE CHWILA PO 19 RACZEJ NIE, A O TO SIĘ ROZCHODZI. krytykujesz Kacpra, a sam nie lepiej stroisz z czytaniem.

3. Nie rozumiem także jak osoba nie uczęszczająca na walki fortowe się wypowiada na ich temat... proponuję przejrzeć bitwy raz jeszcze, dopiero potem rzucać takie teksty.
ułatwię Ci - jeśli zdążę, to na bitwie dnia jestem zawsze, na wieczornej tak samo. a, że niestety godzina 19 jest poza moim zasięgiem, nawet na offa, trudno.
nie płacz z tego powodu.

wgle skąd ta wrogość w moją stronę?
coś Ci zrobiłem?
czy po prostu jestem w Z, i Twoja ograniczona tolerancja nie może tego przełknąć?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32108

Gość
Gość
Czytaj uważnie... to było do Skwary skierowane nie do Ciebie i o chodziło o jakąś "umowę". Widzę że czytanie ze zrozumieniem leży :gwizd:

Widzisz może po prostu było dla mnie dziwne ( bo przeszło mi to przez myśl ), że uważasz że Skwara nie chodzi na bitwy. Ja go widywałem bardzo często dlatego też odczułem że jest to w moją stronę ;) A co do czytania ze zrozumieniem, każdemu zdarza się pomylić, u mnie wszystko z tym w porządku, a Ciebie nie powinno interesować to jak czytam :gwizd:
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
Bitwa wieczorna wyzwana była około 19:30...

Później także był wyzwany maluch, po oby dwóch atakach sojusz Zjednoczony wyzwał kolejne. TO SĄ FEJKI!!!

Tolerancje mam dużą ale nie rozumiem osób, które nie wiedzą co to są fejki a się wypowiadają. Zrozumiałbym gdyby bitwy były wyzwane jedna po drugiej, wtedy nie widać ich jeszcze w przeglądzie, a nie wyzywanie bitwy po 40 min.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19312

Gość
Gość
bitwa była wyzwana o 19:25.
większości Z, taka godzina nie odpowiada. i do "umówionej" godziny w granicach 20 pozostaje jeszcze, przynajmniej, 20 minut.
po konsultacjach z głową sojuszu, postanowiliśmy wyzwać średniaka po godzinie 20, co okazuje się zbrodnia, przepraszam <lol>.

Punk, chyba nie wiesz co mówisz, więc Ci trochę rozjaśnię: (tak skupiłeś się na obronie elity, że nie widzisz tego co oni robią. bo przecież to wszystko wina Zetek)
1. pierwsze wyzwało IB, 19:25
2. wyzwałem ja, o godzinie 20:06 - nawet godzina na bitwę dnia idealna - i było z góry wiadome, że obronę o 19 sobie darujemy.
a tu co:
3. 20:40+(czy coś koło tego) wyzwało Croa
4. i na noc wyzwało JE

więc jeśli usilnie chcesz się czepiać fejków, elicie możesz zarzucić to samo.


PS.
Punk, tak, nie wiem co to są fejki.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
ach, skoro tak to wygląda.. :D

więc Zetki będą "fejkować" zawsze, gdy bitwa dnia nie będzie w granicach godziny 20 =]

bo my jakoś potrafimy trzymać się tej zasady, przejrzyj sobie historię bitw fortowych, o której Z wywołują - najwcześniej o 19:50+ się zdarzyło.
natomiast elita, a konkretnie IB, ma ostatnio manię między 19:20 a 19:30 (z wyjątkami, jak dziś, 40+).
jest różnica, prawda?

przestań ich ślepo bronić, i spójrz czasem obiektywnie.
bo żaden z sojuszy nie jest idealny.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
ach, skoro tak to wygląda.. :D

więc Zetki będą "fejkować" zawsze, gdy bitwa dnia nie będzie w granicach godziny 20 =]

bo my jakoś potrafimy trzymać się tej zasady, przejrzyj sobie historię bitw fortowych, o której Z wywołują - najwcześniej o 19:50+ się zdarzyło.
natomiast elita, a konkretnie IB, ma ostatnio manię między 19:20 a 19:30 (z wyjątkami, jak dziś, 40+).
jest różnica, prawda?

przestań ich ślepo bronić, i spójrz czasem obiektywnie.
bo żaden z sojuszy nie jest idealny.

Fakt, może i forty są o tej 19:30, jednak każdy pamięta, jak to swego czasu bitwy poranne były o godzinach w przedziale między 6:30 a 7 rano.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
jedni i drudzy takie bitwy wywołują.
wczoraj Wy, dzisiaj PoH.

ale na ten temat nie bd się wypowiadał, bo na poranne nie uczęszczam, więc zbytnio nie śledzę ich godzin :) :p
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
To zacznij śledzić ogólnie sytuacje na fortach a później się wypowiadaj....
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
To zacznij śledzić ogólnie sytuacje na fortach a później się wypowiadaj....

proszę bardzo drogi Punku, specjalnie dla Ciebie, zadałem sobie trud i przejrzałem historię bitw na s1.
mogę powiedzieć tylko tyle - czytaj moje wcześniejsze posty dotyczące Twojej ślepej obrony elity.

Olimpus powiedział tylko pół prawdy, lub cała prawdę, zależy z której perspektywy spojrzeć :)
bo co jakiś czas każdy z sojuszy wybija się z bitwą między 6:30 a 7 i tych bitw jest mniej więcej po równo (przegląd jest tylko do 18 marca 2015, reszty sprawdzać nie będę, nie ma sensu - będzie to samo).

więc spuść trochę z tonu, bo nie wychodzi Ci szkalowanie Zetek..
 

DeletedUser25882

Gość
Gość
Czytając tę dyskusję można się cofnąć w 2011 rok, kiedy to też obowiązywała umowa fortowa i też pojawiały się napięcia z tym związane. O fejki też się wszyscy oskarżali.
Innymi słowy na s1 chyba nic się nie zmieniło ::DD:
 
Do góry