Blazej cy, to zmotywuj kolegów do działania![]()
No i dało sięUwierz mi - da się![]()
To, że raz była taka sytuacja z fejkami to nie znaczy, że Elita cały czas fejkuje. Pozatym nie znam nikogo, kto miałby tam szpiegowaćNo i dało sięKolega Gleba zmotywował kilku graczy, a jak na to odpowiedziała samozwańcza się Elita? Szpiegami na bitwach i fejkami, może zmotywujcie siebie i zagrajcie chociaż raz bez takich zagrań... no tak nie potraficie, to już macie we krwi.
Olimpus nie raz, nie dwa...To, że raz była taka sytuacja z fejkami to nie znaczy, że Elita cały czas fejkuje. Pozatym nie znam nikogo, kto miałby tam szpiegować![]()
A teraz to co Jelita sojusz fejkerów :Xmasz na myśli to, że E podpala 1 fort rano i na niego nie przychodzą?
łojejusiunieńku fejki sie sypio...
Błażej tak jak mówiłeśNo tylko jakbyśmy tak zrobili to by bylo wielkie oburzenie Z i elity jak tak moshna
Ale innych opcji oceny swojej postaci nie dodałeś do wyboru .Kiedy będą ?Przepraszam, przyznaję się do wszystkiego. Okradłem wszystkich, wszędzie i w każdy możliwy czas. Przepraszam wszystkich członków bezkitu crew and company za me zbrodnie przeciwko temu pięknemu kraju, ale niestety waszego czasu nie mogę oddać. Mam jednak nadzieję, że nie macie mi tego za złe i będę mógł was z niego nadal okradać.
Pozdrawiam,
Time Thief Ebol