Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia
Nawet jeśli wiadomo, to informacji jakie konkretnie to było konto, ujawnić nam nie wolno. Jeżeli ta osoba sama zechce się podzielić tym faktem, to jak najbardziej może to zrobić, ale póki się nie podzieliła, to i obsłudze gry nie wolno tego robić, bo ta osoba może sobie po prostu nie życzyć, żeby było wiadome, że to akurat ona padła.
 
Nawet jeśli wiadomo, to informacji jakie konkretnie to było konto, ujawnić nam nie wolno. Jeżeli ta osoba sama zechce się podzielić tym faktem, to jak najbardziej może to zrobić, ale póki się nie podzieliła, to i obsłudze gry nie wolno tego robić, bo ta osoba może sobie po prostu nie życzyć, żeby było wiadome, że to akurat ona padła.

wasze tajemnice odnośnie rozgrywki są śmieszne, mało w której grze jest tak wiele tajemnic... to wyłącznie ułatwia dowolne działanie i dowolne podejmowanie decyzje członkom TWT
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Mimo iż od dłuższego czasu już nie gram i staram się tutaj nie zaglądać, to dzisiaj postanowiłem zrobić wyjątek i podzielić się z Wami dość istotną informacją - w ostatnich dniach, po blisko 4 letniej przerwie, w nieco zmienionej formie powróciła domena https://wild-west-news.jimdofree.com/ .

Oczywiście nie jest to jednoznaczne ze wznowieniem funkcjonowania portalu, a wynika jedynie ze zmian polityki firmy odpowiedzialnej za hosting tejże strony.

Ważne jest jednak to, że wraz z odnowieniem tej domeny, my - czytelnicy, zyskaliśmy ponowny dostęp do dużej części publikacji zamieszczonych podczas ponad rocznego funkcjonowania tego portalu.

Co prawda nie znajdziemy tam już “Sekcji czytelników”, działu “Dziki Zachód” czy tzw. “Wydań Specjalnych”, ale wciąż są tam (prawie) wszystkie wydania gazetki, które w zwięzły sposób opisują wydarzenia z prawdopodobnie jednego z najciekawszych i najbardziej burzliwych okresów istnienia Świata 1, czyli okresu “przedmigracyjnego”, przez samą migrację, dalej przez pojawienie się nowych sił na s1, Traktat No Fake, wprowadzenie wersji 2.0, rozpad -Vendetty-, aż po kształtowanie się sojuszów takich jak “4 Miasta”; “Wino, Kobiety i Śpiew” oraz “Niezależni”, a ponadto jest tam również obszerny materiał zatytułowany jako “Plan naprawczy” (sojuszu -Vendetty- - przyp. red.), którego autorem jest Rada Globalna -V-.

Należy wspomnieć również o sekcji “Wywiadów”, w której to znaleźć można zapiski rozmów z legendami, ikonami, swoistymi tuzami odpowiedzialnym za kształtowanie rozgrywki na Świecie 1 - są to materiały bezcenne i unikatowe.

Fakt ponownego pojawienia się tej strony uznaję za bezprecedensowe wydarzenie w Historii Świata 1, w której integralne jestestwo wpisuje się tenże wyjątkowy i ponadczasowy projekt.

Zdecydowałem się wspomnieć o tym z dwóch powodów.
Pierwszy odnosi się do moich wypowiedzi, w których to na każdym kroku krytykowałem sposób redagowania https://dziennikthewest.pl/ i za wzór zawsze stawiałem właśnie projekt WWN, który uważałem jednocześnie za spadkobiercę “Echo The-West” i swego rodzaju protoplastę wszystkich późniejszych gazetek włączając w to wyżej wspomniany Dziennik.

Teraz @Lenka222 i @Etriel, pod których adresem wielokrotnie kierowałem cierpkie słowa krytykujące prawie wszystko co związane było z Dziennikiem, mają (być może) niepowtarzalną okazję by porównać oba projekty nie tyle pod względem wizualnym, lecz głównie pod względem publicystyki, retoryki oraz formy w jakiej to pojawiały się artykuły na gloryfikowanej przeze mnie stronie WWN.

Drugi powód można uznać za błahy i trywialny, ale jako geek mocno związany ze Światem 1, odnoszę wrażenie, że WWN nigdy nie zostało odpowiednio docenione przez naszą społeczność, a istnienie tej strony zawsze było marginalizowane szczególnie przez ówczesną administrację.
Warto zaznaczyć, że były Community Manager @Onufry swego czasu umieścił domenę WWN na tzw. “czarnej liście” stron tworzonych przez społeczność gry, o czym niejednokrotnie (z nieskrywaną dumą) wspominał jej Redaktor Naczelny, PiroCk.

Jeśli Piro bądź Greg kiedykolwiek przeczytają ten post, to w tym miejscu pozwolę sobie skierować do nich kilka prostych słów - Wyrazy uznania Panowie! Dziękuję za Waszą nieocenioną pracę. ~ Wierny czytelnik, który zawsze wyczekiwał publikacji nowych artykułów :)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Warto zaznaczyć, że były Community Manager @Onufry swego czasu umieścił domenę WWN na tzw. “czarnej liście” stron tworzonych przez społeczność gry, o czym niejednokrotnie (z nieskrywaną dumą) wspominał jej Redaktor Naczelny, PiroCk.

Jeśli Piro bądź Greg kiedykolwiek przeczytają ten post, to w tym miejscu pozwolę sobie skierować do nich kilka prostych słów - Wyrazy uznania Panowie! Dziękuję za Waszą nieocenioną pracę. ~ Wierny czytelnik, który zawsze wyczekiwał publikacji nowych artykułów
Ja dziękuję tym co mieli odwagę być w tw i borykać się każdego dnia z głupotą innychI:)
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Nie dałoby się wprowadzić jakiegoś czasowego ograniczenia między wyzywanymi bitwami fortowymi? 40 minut do godzinki trochę by uspokoiło te wyzywanie 3-4 fortów co minutę. Tak tylko pytam.
 
Swiat,nr1 to zawsze elitatam powstały legendy dzikiego zachodu
przykro mi Miłosna ale nie odeślę Ci fajerwerków ani serduszek
Kris nie bądź wiekszym ,,,,szeryfem niż kolt,takie skrzywienie mentalnościhttps://www.youtube.com/watch?v=rcIqTd0svYc&list=RDGmtTDvNcXcU&index=4oops!
 
Do góry