Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Unkass, po pierwsze autorem tego tekstu jest Dziaracz, nie "nickt", a po drugie, jestem daleko od Croatoan więc na własnym doświadczeniu się nie przekonałem, ale ranking mówi że to oni leją.

No rzeczywiście pomyliłem ciebie z nim, przepraszam nie uwaga z mojej strony!!!

Jeśli chodzi o ranking, to tylko ranking nic więcej. Z Croatian to powiem że Kaznodzieja to bardzo dobry wojownik(jeśli nie ma premium do pojedynków) Mnie leje bez problemu.
 

DeletedUser99

Gość
Gość
Wróżka podaje ustawienia prawidłowe w 50%... Pozostałe 50% to własna intuicja... 500$ tygodniowo to spory wydatek... Ale gdy chce się zaatakować kilka mocnych osób i zdobyć sporo doświadczenia, to opłaca się wydać te 500$... :p

Odnośnie tych różnych, dziwnych sojuszników... Prawie każdy ma jakieś nieoficjalne sojusze... Ja leżę dzięki wspólnej akcji Duszków i Haven... A to przecież tylko namiastka tego, co będzie w przyszłości... ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jakoś tu dzisiaj cicho:) Ja większość dnia przepracowałem jestem teraz w Croatoan, ale idzie mi słoabiutko. Dostałem od 23DAN23 i Vangelisa. Nowy kapelusz nie spełnia swojej funkcji jak narazie:p Na pocieszenie tylko to że Twój Ortopeda został ułożony do łóżka:]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Cicho nie tylko tutaj. Nie wiem co się z ludźmi dzisiaj dzieje ale na wescie pusto -,-
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh narazie jest tylko mowa o trzech miastach :D nikt inny nie chce się chwalić raportami :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ale o zrobić... Pawel ale Ty i tak nadrabiasz za wszystkich :p.
Oby tak dalej ;).
 

DeletedUser

Gość
Gość
no co cóż na piękny początek dnia zacznie ktoś z Gangsty;)
wczoraj przepracowałem cały dzień krążąc między Little Trouble Vodka, a Fort Knox. Wszystkie pojedynki wczorajsze udało mi się zwyciężyć. Ogółem było ich 7, ale w 1 radek1600 zemdlał wcześniej niż zdąrzyłem go zaatakować;)
Padły 2 moje rekordy i 2 rekordy w grabarzu GangstaParadaise :
max. obrażenia : -193.
ogólny damage : - 600.
Nie udało mi się też nikogo uśpić, mimo że radka1600 zaatakowałem dwa razy zadając mu łacznie ponad 700PŻ.;)
No i awans w rank. pojedynków z 300 na 241 ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziwisz się ?
Budowniczy kótry jedzie tylko w siłe ładnie musi mieć pkt życia ?
a domyślam się że co najmniej miał 30 lvl więc pkt zycia na 30 lvl to nie tak źle :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziś znów będzie pracowity dzień :/ Ta motywacja powinna rosnąć szybciej:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ojj, będzie troche pracowity. Ja może sąsiadów odwiedze ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
tu koło Croatoan narazie spokój:) Cypisek tylko przyszedł rano, ale po walce poszedł spać:].
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Ja dzisiaj poszedłem sobie do starych przyjaciół z Fort Knoxu - teraz słabe miasto, kiedyś byli dobrzy... Unkass, chodź ze mną na pojedynek (jakby co pisz na PW w grze) tylko nie zabieraj ze sobą edhelred ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co za Nubasy :DD
Pamiętam czasy Gdy Old West Vodka City Ścigali się z Fort Knox ... tzn inaczej .

My ich laliśmy , a oni szybko budowali xD

Nickt , pamiętasz te czasy ?:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Master Fushion :p

Zrobiłem 2 błędy w grze . Dałem Na początku kowboja skuszony 5 % więcej expa za robote , zamiast rewolwerowca . Po 2 zachęcony znaleziskami sprzedałem SUPER eq!! ( na 30 lvl miałem brązową kamizelkę , Odprzodowy karabin , czarny materiałowy kapelusz , czarne materiałowe buty i niebieską opaskę . Sprzedałem all i kupiłem rzeczy dające skille do handlu i nic nie znalazłem :|
Teraz odkupuje itemy do pojedynków powoli xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26

Gość
Gość
Hardron, Albion, Ogród vs Croa~

Może napiszesz odrobinkę więcej?? ;)

Unkass, szkoda, że Ciebie w mieście nie było, zaatakowałem troszeczkę Ghost Town, dobre obrażenia po obu stronach były spore, ale 4:0 dla mnie :) Wpadaj do nas rano :)
 
Do góry