Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Unkass nie boj na każdego jest sposób Nie tak to inaczej :p

Zgadzam się, nie ma trakiego który by nigdy nie trafił na kogoś, kto spóści mu łomot:p

Unkass, szkoda, że Ciebie w mieście nie było, zaatakowałem troszeczkę Ghost Town, dobre obrażenia po obu stronach były spore, ale 4:0 dla mnie Wpadaj do nas rano

a szkoda, szkoda było by ciekawie:p
 

DeletedUser99

Gość
Gość
no co cóż na piękny początek dnia zacznie ktoś z Gangsty;)
wczoraj przepracowałem cały dzień krążąc między Little Trouble Vodka, a Fort Knox. Wszystkie pojedynki wczorajsze udało mi się zwyciężyć. Ogółem było ich 7, ale w 1 radek1600 zemdlał wcześniej niż zdąrzyłem go zaatakować;)
Padły 2 moje rekordy i 2 rekordy w grabarzu GangstaParadaise :
max. obrażenia : -193.
ogólny damage : - 600.
Nie udało mi się też nikogo uśpić, mimo że radka1600 zaatakowałem dwa razy zadając mu łacznie ponad 700PŻ.;)
No i awans w rank. pojedynków z 300 na 241 ;)

Lubię odnosić się do Twoich postów... ;)

Ja mogłem walczyć dopiero dzisiaj od południa, więc wczoraj nie mieliśmy możliwości się spotkać... A szkoda... :p

Ale przejdę do konkretów... Dzisiaj wybrałem się do Haven City [byłem sam, bo nie spodziewałem się tak szybkiego powrotu do domu i nie było czasu na organizowanie akcji dla 5 osób]... Łącznie wygrałem 10 pojedynków, w tym uśpiłem 3 osoby... W międzyczasie motki [Sleepy Hollow] postanowił ze mną zawalczyć, więc lekko oberwał i dał sobie spokój... Na koniec zaatakowałem Ariusz'a z Haven i przegrałem 93-70... W ciągu 1 godziny i 15 minut zdążył zmienić ustawienia, więc się nadziałem... :D
Ale bilans dobry... W ciągu dzisiejszego dnia - 11 wygranych [3 uśpienia] i 1 porażka...
Awans z 46 na 26 miejsce w rankingu pojedynków... 1030 expa za walki... Wbity 44 poziom doświadczenia oraz 72 poziom pojedynków...

To tyle na teraz, a uważni obserwatorzy niedługo coś zobaczą... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dwa raporciki pojedynków z górnej półki:) Niestety nie moich ;] szacunek dla edhelreda...

oldcockhm9.png


kaznodziejabi0.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale przejdę do konkretów... Dzisiaj wybrałem się do Haven City [byłem sam, bo nie spodziewałem się tak szybkiego powrotu do domu i nie było czasu na organizowanie akcji dla 5 osób]... Łącznie wygrałem 10 pojedynków, w tym uśpiłem 3 osoby... W międzyczasie motki [Sleepy Hollow] postanowił ze mną zawalczyć, więc lekko oberwał i dał sobie spokój... Na koniec zaatakowałem Ariusz'a z Haven i przegrałem 93-70... W ciągu 1 godziny i 15 minut zdążył zmienić ustawienia, więc się nadziałem... :D
Ale bilans dobry... W ciągu dzisiejszego dnia - 11 wygranych [3 uśpienia] i 1 porażka...
Awans z 46 na 26 miejsce w rankingu pojedynków... 1030 expa za walki... Wbity 44 poziom doświadczenia oraz 72 poziom pojedynków...


Szkoda że mnie ominąłeś :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser99

Gość
Gość
Spidi... Już Ci tłumaczyłem, dlaczego nie atakowałem... Jak chcesz walki to dogadaj się ze mną na konkretny termin... Albo atakuj razem z Duszkami jak pracuję... Tyle, że wtedy nie będzie już pięknej walki, a jedynie dobicie mnie i spowodowanie omdlenia... :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Latias ty jak atakowałeś Haeven City też pewnie się z nimi wszystkimi nie umawiałeś:p Prawda?
 

DeletedUser

Gość
Gość
:cool:tak, Haven City ma pojedynkowiczów, niekoniecznie mocnych jeśli chodzi o wyposażenie do pojedynku, ale z wysokim poziomem pojedynków. Mówię teraz ogólnie ( Spidi - spokojnie ;) ). Niestety z Gangsty to aż 1:15, więc narazie sobie odpuszcze i wybiorę jutro między Rio a Hundelstone :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ciiiiii , nie mów tego głośno :D
próbowałem jeszcze dać screena mojej potyczki z Ralf Kenobi, ale imageshack mi się tnie ;) jutro wkleje. Hmm. a dziś, mogę się pochwalić jedną wygraną i przegraną ( rozpocząłem pojedynkowanie o 22 ). Wygrana do 0, a przegrany exp nie oddany tak łatwo :cool: Wszystko w GHOST TOWN.
Łącznie w 2 pojedynkach zadałem ponad 1100 obrażeń.
Latias - musze powiedzieć, że z wielką niechęcią podjąłbym walkę z Tobą, ze względu na lvl i przykre w skutkach ( wybiegam w przyszłość ) dla mnie wyposażenie - antybroniobiałe :D
//połączono
narazie 2:1 w Rio. U-szat śpi , ale ze Spartanką przegrałem 10PŻ :D pech ;]
GHOści zwerbowali nowego gracza - księdza. Echh :} i znów lepszy lvl. pojedynków...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
szalony co powiesz na pojedynek? widze że masz nowy sprzęcik:p:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jezu ale bym się pobilł z wami ;]
Niestety przez ten durny handel jestem zacofany - Eq i poziom ... Kiedyś tam wróce!:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tez ostatno sie cofnąłem bardzo, ale to przez taktyke i zaskoczenie. Musze to jak najszybciej nadrobić, bo takie wpadki mi sie trafiają, że płakać się chce:p:]
 

DeletedUser

Gość
Gość
nom mnie sie teraz dwie wpadki zdażyły :D troche bez sensu, ale coż może jeszcze dzisiaj coś podziałam. Rio nie przynisoło mi szczęscia poza uszatem :D
Nastepnym razem wybiore inne miasto :cool:
Jestem zawiedziony miastem Rio - musze się jeszcze podszkolić, wtedy znów tam pójde. Tylko 2 zwyciestwa dzisiaj i niestety 4 porażki. Dlatego dałem sobie spokój narazie z pojedynkami i wyszedłem z miasta. Proszę mnie oczekiwać w saloonie po 20 jutro :D ( juz napewno nie w Rio ).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26

Gość
Gość
Szalony, tak to bywa jak się nas atakuje... ;) Tylko czemu ja nie zostałem zaatakowany? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm..Nickt, tak jak mówiłem wcześniej - narazie nie stać mnie na tak piękne pojedynki z Tobą ( zapewne byłby ciekawy ), gdyż muszę szybko i łatwo zbierać expa, ale mimo, iż atakowałem potencjalnie łatwiejsze cele- przegrywałem :D jutro może będzie rewanż, ale chyba długo nie będzie mnie w Rio :D
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Doghours, nowości nie odkryłeś... ale w pierwszym poście wymieniłeś 4 nazwy miast, dodałeś vs i koniec tematu ;)

Szalony, mam wpaść z nową bronią za 2 dni?? :)

Zaatakowałem Haven, nie wyszło, 1 walka przegrana i stwierdziłem że do mocniejszych celów będę się zabierał po 43 lvlu (nowa broń), bo mój deringer stary i zardzewiały się robi ;)
 

DeletedUser1412

Gość
Gość
Doghours, nowości nie odkryłeś... ale w pierwszym poście wymieniłeś 4 nazwy miast, dodałeś vs i koniec tematu ;)

Szalony, mam wpaść z nową bronią za 2 dni?? :)

Zaatakowałem Haven, nie wyszło, 1 walka przegrana i stwierdziłem że do mocniejszych celów będę się zabierał po 43 lvlu (nowa broń), bo mój deringer stary i zardzewiały się robi ;)


szkoda specjalnie się obudziłem jak zobaczyłem że do nas wpadłeś bo chciałem się sprawdzić ;)
ale jak nie mielisz to wracam do spania :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry