Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Sytuacja na świecie I

Witam, myślę że przyda się taki temat na forum ogólnym.
Sam jestem ciekaw co się dzieje na świecie I, jakie miasta walczą ze sobą.
Na razie na forum jest tylko kto co znalazł i tym podobne.
Doświadczenie z tego typu gier mówi mi że, dany świat podzieli się na 2 lub 3 grupy miast walczących o top 1, może tu czegoś się dowiemy.
Pozdrawiam Spidi87
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm kiedyś słyszałem ze miasto Ghost town walczylo z Crotoan o bycie pierwszym w rankingu i crotoan wygrało a teraz to nic sie zbytnio nie dzieje...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pamiętam jeszcze jak przez długi czas Ghost Town górowało nad Croatoan potem była zażarta walka, raz Ghost wyżej raz Cr. a teraz wiemy jak to się skończyło :p
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Dobra, dobra, ranking w tej grze jest nie wazny, bo z kazdym dniem coraz wiecej jest miast z maksymalna iloscia pkt. O wojnach trzeba zaczac :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, dobra, ranking w tej grze jest nie wazny, bo z kazdym dniem coraz wiecej jest miast z maksymalna iloscia pkt. O wojnach trzeba zaczac :)

Moim zdaniem najsilniejsze miasta jeszcze nie pojawiły się wysoko w top, teraz czołowe miejsca mają tylko te miasta , które miały dobrych budowniczych a w przyszłości budowniczy nie będzie rozdawał kart tylko wojownicy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak bo teraz miasta się jeszcze budują to budownicy są bardzo ważni ale potem taki budowniczy jest słaby i bezużyteczny. Pobuduje pobuduje a potem żołnierz go jedzie
 

DeletedUser3112

Gość
Gość
Tak bo teraz miasta się jeszcze budują to budownicy są bardzo ważni ale potem taki budowniczy jest słaby i bezużyteczny. Pobuduje pobuduje a potem żołnierz go jedzie

Patrząc na niektórych budowniczych, to żołnierzom do nich daleko w jechaniu. Kwestia skilli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pamiętam jeszcze jak przez długi czas Ghost Town górowało nad Croatoan potem była zażarta walka, raz Ghost wyżej raz Cr. a teraz wiemy jak to się skończyło :p

patrząc z Twojej perspektywy to się zgodzę...ale ghost town zrezygnowało z walki o pnkt i rank widząc bezsens budowania rusznikarza na 15 lvl, gdyż jeszcze nikt nie mógł walczyć tą bronią...;]
ale już niedługo jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli będzie druga część tej rywalizacji...ale to niespodzianka na nowy rok
btw. wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jeśli chodzi o bitwy to Ghost Town i Gangsta Paradise , jak byłem w Gangsta to omdlewałem w 15 min :D:DDD

Jeśli chodzi o temat... Czy na plemionach takiego nie ma ??xD

Jeśli chodzi o miasto wojujące ...
Old West Vodka City , Teraz Little Truble Vodka . Moi faworyci . Kiedyś , za czasów gdy grał stary dobry lamovitz , była extra ekipa z plemion . Trochę się posypała , ale i tak super maisto , na długo w mej pamieci razem z the best fighter Nickt ;] ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jeśli chodzi o bitwy to Ghost Town i Gangsta Paradise , jak byłem w Gangsta to omdlewałem w 15 min :D:DDD

Jeśli chodzi o temat... Czy na plemionach takiego nie ma ??xD

no tak, teraz nawet nie ma z kim tam walczyc...dojdź spowrotem ;] bo spora rotacja graczy jest...a może zaproszą kilku zawadiaków ,....

a co do tematu to zgadza się jest taki...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja szukam ludzi do walki. Przejmuje dzis miasto w idealnym do tego celu miejscu, trzeba bedzie tylko bank i hotel rozbudować i bedzie piekne miejsce do wojowania z najsilniejszymi. Nie trzeba zmieniać miasta, tylko jak już je rozbudujemy, to gdy ktoś bedzie chciał powalczyć z kilka dni i nie chce chodzić kilometrów to dostanie zaproszenie. Po skączeniu odchodzi do swojego miasta z expem i pieniędzmi :) zainteresowani jiech piszą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
he he chyba każdy teraz szuka ludzi do walki, przykładem tego jest CROATOAN :)
Wysłali pw do trzystu najlepiej walczących graczy, na szczęście z mego miasta nikt się nie skusił na ich propozycje :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26

Gość
Gość
Co do CROATOAN to musi szukac ludzi do walki. Spojrz na okolice. Obok jest Hardron, Albion Town i Orgrod...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadzam się, mają bardzo ciekawą okolicę w dodatku dochodzą jeszcze osoby które wędrują między miastami za świeżym mięsem. No ale Nickt my też mamy ciekawe okolice :)
 

DeletedUser26

Gość
Gość
No faktycznie, ja na swoja okolice nie narzekam :) Co do wojen... Rio Grande (moje miasto) nie prowadzi zadnych oficjalnych wojen, czasem tylko my gdzies wpadniemy, ktos do nas... Wiec raczej o wojnach to ja w zadnej wiekszej nie uczestnicze. Kiedys walczylem z miastem Fort Knox, ale teraz kazdego tam mozna latwo pokonac, jest tylko kilku graczy wartych zaatakowania (exp) wiec tak sie skonczylo ze czasem tam chodze zdobyc doswiadczenie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No my też oficjalnie niczego nie prowadzimy tylko poznajemy wasz salon i kościół :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja szukam ludzi którzy pomogą mi w storzeniu tego miasteczka, potem bedziemy mogli sobie wypadać powalczyć w różne okolice, bez biegania po mapie godzinami i bez zmianay miasta;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
a swoją drogą szkoda Nickt że przeszedłeś do RIO :) bo za nimi nie przepadam:p
 

DeletedUser26

Gość
Gość
No szkoda, tak wyszlo ze ze starego mnie wywalili (moja wina tez w tym byla) juz szczegolow nie opowiadam... no to gdzies musialem, padla propozycja ze do Rio i poszedlem :) A gdzie mialem przyjsc Unkass ?? :)

A ze nie przepadasz to zauwazylem, z Ghost Town Ty caly czas u nas siedzisz ;) Ale jak Ci sie mnie zdazylo powalic, to nie musisz opowiadac wszystkim ;)

Spidi, dobrze ze ktos w koncu zalozyl ten temat. Byl kiedys, ale to byly takie poczatki gry ze nie bylo o czym gadac. Mnie juz nudzi ta gadka o questach, a bardzo lubie siedziec na forum :) Teraz mam okazje popisac sobie wiecej :) I ciekawiej...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry