Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32108

Gość
Gość
Trudno ci było wpaść na ten argument. Zupełnie tak jakbyś siedział nad postem 1h i myślał do czego tu się doczepić ;) Czy ja mówię ci jak piszesz lub próbuję powiedzieć co myślisz ? Nie bardzo. Więc nie szukaj dziur w moich postach i punktów zaczepienia , bo ja tego nie robię przy twoich. A miałbym się czego doczepić. Po prostu piszę swoje zdanie bo mogę , chcę , potrafię. A jeśli ci to przeszkadza to daruj sobie te obrony sojuszów które nie są Z bo zachowujesz się tak jakby obrażano ci matkę ...
 
Chciałbym zwrócić się do graczy* sojuszu Elita: jesteście zwykłymi zerami. A największym zerem moralnym jest pewien członek mojego sojuszu, który cierpi na jakiś zespół "ctr+c - ctr+v"**.


*konkretnie fortowców
*czytaj: kopiuj-wklej
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Chciałbym zwrócić się do graczy* sojuszu Elita: jesteście zwykłymi zerami. A największym zerem moralnym jest pewien członek mojego sojuszu, który cierpi na jakiś zespół "ctr+c - ctr+v"**.


*konkretnie fortowców
*czytaj: kopiuj-wklej

Możesz dokładnie wyjaśnić, o co masz ogromny żal do graczy Elity, skoro jeszcze parę miesięcy temu wasze miasto współpracowało z Elitą na fortach? Bo ja np: nie powiedziałem nigdy złego słowa na Twój temat.
 
Olimp ja się dziwię sam, macie lepszy skład od Z a, musicie mieć kreta na bitwie :) i nie gadaj że nie macie bo mi osobiście pewna wysoko postawiona osoba od was to potwierdziła .
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
Chciałbym zwrócić się do graczy* sojuszu Elita: jesteście zwykłymi zerami. A największym zerem moralnym jest pewien członek mojego sojuszu, który cierpi na jakiś zespół "ctr+c - ctr+v"**.


*konkretnie fortowców
*czytaj: kopiuj-wklej
Olimp ja się dziwię sam, macie lepszy skład od Z a, musicie mieć kreta na bitwie :) i nie gadaj że nie macie bo mi osobiście pewna wysoko postawiona osoba od was to potwierdziła .


Old proszę nie oceniaj wszystkich jedną miarą, bo mogę podać wiele przykładów gdzie Zetki też nie były święte... a zauważyłem jedno czytając wszystkie te posty, że jedynie gracze Zetek mają jakieś zarzuty..

Jakieś poranne wyzywanie bitw - gdyby sami nie robili
Przypuszczenia, że jest kret - spytaj się Jedi czy nie dostał taktyki jak ja wyzwałem Wam fort, taki 1 przykład
Że Elita ma lepszy skład - Elita 313 ludzi, Zjednoczeni 374 - a chyba chodzi o bitwy na maluchach czyli maksymalnie 50 osób - więc to problem bardziej Wasz i zarządzania sojuszem.

Pozdrawiam
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Olimp ja się dziwię sam, macie lepszy skład od Z a, musicie mieć kreta na bitwie :) i nie gadaj że nie macie bo mi osobiście pewna wysoko postawiona osoba od was to potwierdziła .

Ja tam w sprawie kretowania się nie wypowiem, ponieważ aktualnie na forty to chodzę sporadycznie. Jednak to nie jest powód, by każdego wyzywać od zer, tak jak to zrobił Old.
 
Ja tam w sprawie kretowania się nie wypowiem, ponieważ aktualnie na forty to chodzę sporadycznie. Jednak to nie jest powód, by każdego wyzywać od zer, tak jak to zrobił Old.

No a też nie chodzę, ale to jest żałosne ;;) A co do Olda to wiesz jak jest niektórym niestety zostaje gimbusiarskie zachowanie nic na to nie poradzisz ::P:
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Ja tam w sprawie kretowania się nie wypowiem, ponieważ aktualnie na forty to chodzę sporadycznie. Jednak to nie jest powód, by każdego wyzywać od zer, tak jak to zrobił Old.

Podejrzenie kradzieży to też nie powód aby kogoś wzywać (np. wannkal czy wiśnia).
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Podejrzenie kradzieży to też nie powód aby kogoś wzywać (np. wannkal czy wiśnia).

Jeśli chodzi Ci o tą sytuację z Kacprem(bo z pewnością o niej wspominasz), to powiem Ci, że są bardzo mocne dowody przeciwko Tobie Kyniu jak chociażby screeny.
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
A co do kretowania Kyniu to nie powinieneś się odzywać, bo dobrze wiemy w trójkę ty, ja i osoba której przekazałeś taktykę na bitwę którą wywołałem.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Jeśli chodzi Ci o tą sytuację z Kacprem(bo z pewnością o niej wspominasz), to powiem Ci, że są bardzo mocne dowody przeciwko Tobie Kyniu jak chociażby screeny.

Jedynym waszym dowodem jest rzekomo mój podrobiony screen z pw, na którym nie widać jakiegoś plusika. Normalnie smiech na sali. Gdybyś przejrzał kilka wiadomości to pewnie byś się przekonał, że nie zawsze on występuje (podobno jak ma się kogoś wśród znajomych to nie ma tego plusika, ale nw bo nie sprawdzałem).

@Punkowy
Ty wiesz kiedy ja ostatnio na s1 chodziłem na bitwy i interesowałem się fortami? Szczerze to sam już nie pamiętam :D Nawet na Galli nie chodzę.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Jedynym waszym dowodem jest rzekomo mój podrobiony screen z pw, na którym nie widać jakiegoś plusika. Normalnie smiech na sali. Gdybyś przejrzał kilka wiadomości to pewnie byś się przekonał, że nie zawsze on występuje (podobno jak ma się kogoś wśród znajomych to nie ma tego plusika, ale nw bo nie sprawdzałem).

@Punkowy
Ty wiesz kiedy ja ostatnio na s1 chodziłem na bitwy i interesowałem się fortami? Szczerze to sam już nie pamiętam :D Nawet na Galli nie chodzę.

Tylko, że ten plusik zawsze jest, jeśli ma się kogoś w znajomych. Pozatym screen nie jest podrobiony. Radziłbym się Tobie Kyniu się nie pogrążać i myślę, że zakończmy tę dyskusję.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Tylko, że ten plusik zawsze jest, jeśli ma się kogoś w znajomych. Pozatym screen nie jest podrobiony. Radziłbym się Tobie Kyniu się nie pogrążać i myślę, że zakończmy tę dyskusję.

Nie zawsze jest ten plusik. Ten wniosek ze znajomymi postawił ktoś z Z, a ja tego nie sprawdzałem. Swego czasu na czacie sojuszu miałem na ten temat rozmowę i wscieklybrzyb (albo coś w tym stylu) jako jeden z nielicznych przyznał mi rację.

@blazej3

Pokaż tu tego screena i wyjaśnij gdzie jest jakiś ślad nieudolnego podrobienia.
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
nie trzeba chodzić na forty by być kretem, ale nie będę rozpisywał się na Twój temat bo szkoda czasu i nie o tym była mowa...

ps. skoro nie chodzisz na bitwy to po co się wypowiadasz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
ps. skoro nie chodzisz na bitwy to po co się wypowiadasz...

Jak mam być kretem zetek jak w nich jestem? Pokaż mi gdzie tu się wypowiedziałem na temat walk? Z tego co widzę to tylko odpowiadam na twoje zarzuty o kreciarstwo. Owszem jeśli było tak, że dostawałem massa elity jak byłem w z to się stawiałem offa tak żeby wpadło trochę expa, ale zebym regularnie dostarczał takie info dowodzącym to nie pamiętam o czymś takim.
 
Nie zawsze jest ten plusik. Ten wniosek ze znajomymi postawił ktoś z Z, a ja tego nie sprawdzałem. Swego czasu na czacie sojuszu miałem na ten temat rozmowę i wscieklybrzyb (albo coś w tym stylu) jako jeden z nielicznych przyznał mi rację.

@blazej3

Pokaż tu tego screena i wyjaśnij gdzie jest jakiś ślad nieudolnego podrobienia.

A myślisz że mi się chce Kacper to ma niech ci pokaże na targu s1 miałeś wszystko ładnie wytłumaczone :)
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
A myślisz że mi się chce Kacper to ma niech ci pokaże na targu s1 miałeś wszystko ładnie wytłumaczone :)

Skoro zarzucasz mi podrabianie screenów to może dasz na to dowody, lub wytłumaczysz na jakiej podstawie tak twierdzisz.

Myśląc tym samym sposobem co ty mogę powiedzieć, że MówMiKacper podrobił screeny będące dowodami w tej sprawie. Ktokolwiek to sprawdził zanim wydaliście wyrok na mojej osobie?

Jak już będziesz miał jakiś solidny dowód to daj znać, a teraz proszę o wykreślenie mnie z tej listy.
 
Skoro zarzucasz mi podrabianie screenów to może dasz na to dowody, lub wytłumaczysz na jakiej podstawie tak twierdzisz.

Myśląc tym samym sposobem co ty mogę powiedzieć, że MówMiKacper podrobił screeny będące dowodami w tej sprawie. Ktokolwiek to sprawdził zanim wydaliście wyrok na mojej osobie?

Jak już będziesz miał jakiś solidny dowód to daj znać, a teraz proszę o wykreślenie mnie z tej listy.

Dobra poświęciłem te 2 min
"
MówMiKacper napisał:
http://prntscr.com/93g8wl

Takiego screena dostałem od Pana staszka .
Proszę się przyjrzeć i powiedzieć mi czy to prawda. Podkreślam przyjrzeć ! :D
Przekomiczny typ :D"
 
Do góry