Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32108

Gość
Gość
OoooOOOooooOOOO nieeeee. Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz ? :D KTO może wbić ci pustaku do tego tęgiego łba że to wszystko widać , a ty jeszcze próbujesz odwrócić kota ogonem. Nie rozumiem Cię. Mam tę sprawę już głęboko , sram na to DD kupię sobie nowe. Co zrobiłeś z moim setem też mnie klocek obchodzi ja tam Eastwooda mam. Zamilkłem , mówię dam gimbusowi spokój i tak nie odda , a ten jeszcze xD I tylko się kompromitujesz .
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Nie mają zadnych twardych dowodów.

Jak nie mają?! Człowieku, na forum są screeny, w tym ten sam, którego tutaj udostępnił Błażej. A właśnie na podstawie tych dowodów zostałeś umieszczony na liście oszustów. Więc Kyniu, przestań już odstawiać tę szopkę, bo nie wiem komu chcesz zaimponować, robiąc z siebie niewiniątko.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Jak nie mają?! Człowieku, na forum są screeny, w tym ten sam, którego tutaj udostępnił Błażej. A właśnie na podstawie tych dowodów zostałeś umieszczony na liście oszustów. Więc Kyniu, przestań już odstawiać tę szopkę, bo nie wiem komu chcesz zaimponować, robiąc z siebie niewiniątko.

No ale te screeny niczego nie wykazują :kak:
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Dobra skończ już ... Jesteś na liście i będziesz na liście. Było minęło koniec tematu ...
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Hmm czyli niedotrzymanie umowy i kradzież setu Dicksa z jazdą to nic złego ? Ciekawe co zrobisz jak kiedyś ktoś Ciebie okradnie ;)
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Hmm czyli niedotrzymanie umowy i kradzież setu Dicksa z jazdą to nic złego ? Ciekawe co zrobisz jak kiedyś ktoś Ciebie okradnie ;)

No właśnie zostałem okradziony z setu eastwooda i jazdy fj. Z dobroci serca staram się kupić DD i jeszcze raz ci go oddać. Tym razem poprzez jakiegoś pośrednika abym nie musiał drugi raz kupować DD.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Z tobą rozmowa to jak nurkowanie w bagnie ... Bez wyjścia. Powiem ci tak. ,,jeszcze raz" ci się wtryniło , i nawet nie próbuj kupować tego DD bo ja już sam sobie go kupię ... Łaski bez.
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
3880MGs.png
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Kiedyś bitwy były o 4 rano i też się jakoś grało więc proszę mi tu nie narzekać.
 
Do góry