Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1404

Gość
Gość
podobno w ten wekend ma być DUŻY na sw1 ,,,,,sw1 nabrało koloru do ŻYCIA :)
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
No i dało się :) Kolega Gleba zmotywował kilku graczy, a jak na to odpowiedziała samozwańcza się Elita? Szpiegami na bitwach i fejkami, może zmotywujcie siebie i zagrajcie chociaż raz bez takich zagrań... no tak nie potraficie, to już macie we krwi.

To, że raz była taka sytuacja z fejkami to nie znaczy, że Elita cały czas fejkuje. Pozatym nie znam nikogo, kto miałby tam szpiegować :)
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
masz na myśli to, że E podpala 1 fort rano i na niego nie przychodzą?
łojejusiunieńku fejki sie sypio...
 

DeletedUser27647

Gość
Gość
No cóż, Dobra Zmiana wychodzi na przeciw zapotrzebowaniom fortowców na świecie pierwszym, atakując seriami. :D
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Odświeżę trochę ten temat.

Zapraszam wszystkich na dzisiejszą bitwę na dużym forcie - to ostatnia szansa na zdobycie precli B-)
Bitwa ta będzie wyjątkowa bo na dużym forcie nie walczyliśmy już od ponad roku (ostatnia taka bitwa odbyła się 533 dni temu), dlatego dobrze by było znów zobaczyć komplety po obu stronach.
Startujemy o 20:13!

Ciekawostka - aktualnie na s1 jest 2347 aktywnych kont, a dla porównania dokładnie 7 lat temu (28.11.2010) liczba graczy na świecie 1 wynosiła 31132.
Wnioski pozostawiam wam.
//połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1404

Gość
Gość
niech da inno 500 bryłek + i zobaczymy co sie da z tym zrobić
 
I cyk, wreszcie po 4 latach zmieniła się sytuacja fortowa na s1! Zobaczymy na jak długo, ale mam nadzieję, że dynamiczna gra przypadnie do gustu większości graczy ^^
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Przepraszam, przyznaję się do wszystkiego. Okradłem wszystkich, wszędzie i w każdy możliwy czas. Przepraszam wszystkich członków bezkitu crew and company za me zbrodnie przeciwko temu pięknemu kraju, ale niestety waszego czasu nie mogę oddać. Mam jednak nadzieję, że nie macie mi tego za złe i będę mógł was z niego nadal okradać.

Pozdrawiam,
Time Thief Ebol
Ale innych opcji oceny swojej postaci nie dodałeś do wyboru .Kiedy będą ?
 
Do góry