Sytuacja na świecie Iroquois

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Mam problem jak chcę dodać umiejętności to wyskakuje mi błąd : sums does not match changes. Może mi ktoś pomóc??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odnośnie 2.0

na Iroquois 2.0 została wprowadzona zapewne dla testów, a w pełnej - właściwej (poprawionej) formie wejdzie dopiero 7 listopada :) więc przymknijcie oko na różne drobne błędy i piszcie o tym supportowi :)

Odnośnie Iroquois

Sojusze zapewne powstaną, My (ludzie z Cheyenne) coś zapewne wymyślimy, a i reszta nie będzie siedzieć po cichu :traper:
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Jestem przerażony tak małą liczbą zarejestrowanych kont! Powinno ich być 10 razy więcej......................................... Mam nadzieje, że jutro poprawi się ta ilość
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekaw jestem czy zareklamowano jakoś 2.0. Patrząc na krótsze prace, szybsze poruszanie się na początku i nowy samouczek myślę, że więcej początkowych graczy zostanie na dłużej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świat mi się podoba, może jednak ta aktualka nie jest taka zła...

P.S. Jest i Kosa
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Odnośnie 2.0
Odnośnie Iroquois
Sojusze zapewne powstaną, My (ludzie z Cheyenne) coś zapewne wymyślimy, a i reszta nie będzie siedzieć po cichu :traper:

No to szykują się dwie ekipy z Cheyenne na dobry początek. Brakuje jeszcze trzeciej - tej Milana - jednak po co kolejny świat miałby tonąć w tych naszych cheyenne'owych konfliktach? :D Chyba, że Teodorze dogadaliście się z nami i tworzymy coś wspólnie, a o tym nie wiem?

I pamiętajcie, że to się wymawia "Irokła" :D Nie irocruoiz, jak już kilka osób próbowało...
 

DeletedUser14125

Gość
Gość
Hmm "Irokła", chyba pozostanę przy "Irokezie"
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to szykują się dwie ekipy z Cheyenne na dobry początek. Brakuje jeszcze trzeciej - tej Milana - jednak po co kolejny świat miałby tonąć w tych naszych cheyenne'owych konfliktach? :D Chyba, że Teodorze dogadaliście się z nami i tworzymy coś wspólnie, a o tym nie wiem?

I pamiętajcie, że to się wymawia "Irokła" :D Nie irocruoiz, jak już kilka osób próbowało...


Klaver, to w takim razie, jak na Cheyenne współpracujemy, to może na "Irokła" też o czymś pomyślimy? :D Na razie jest jeden wielki burd*l i chaos... za 2 tygodnie powinno się wszystko poukładać :eek:kul: Więc w razie co pisz :mel: PS. Dla znajomych jestem bobem do wynajęcia ::)):
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Nikt tu nie piszę. A sytuacja jest jaka jest. Czyli beznadziejna :D
Mało graczy się zarejestrowało na tym świecie.
W tej chwili są 3 koalicje, mozna powiedzieć, że nawet 4 ( V też coś próbuje )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Graczy jest spora liczba. Świat jest na 2. miejscu w liczbie graczy i długo się to chyba nie zmieni.
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Spora, masz rację, mała nie jest. Mi chodzi o to, że gdy Huron startowal troszeczkę tych graczy było więcej :) I tak jest do dnia dzisiejszego. Jakie wnioski z tego można wysunąć? Aktualizacje psują grę ;)
 

DeletedUser27954

Gość
Gość
Wydaje mi się, że to przeróbka graficzna, bo pasek stanu energii jest zielony, a powinien być niebieski. Ktoś skopiował tą kose po prostu z innego świata i tu wkleił, bo wygląd ekwipunku się nie zmienił.

Pasek energii jest zielony, kiedy ma się aktywne premium "Szybsza regeneracja sił".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dając punkty w wytrzymałość i trochę zakładanie pułapek oraz mając odpowiednie, przeciętnie dostępne przedmioty na 17 poziomie można kosę bez trudu zdobyć. Z walką ze śmiercią nie powinno być problemów bo poradziłem sobie tak samo bobem jak pojedynkowiczem więc umiejętności nie mają chyba znaczenia w tym pojedynku, a pojedynek z bliźniakiem to łatwizna.
 

DeletedUser13109

Gość
Gość
Problem chyba bardziej leży w globalnym spadku popularności "gier przeglądarkowych".
Co do liczby graczy to jest ich bardzo mało.
Zauważcie, że wielu z nich zalogowało się na próbę.
Weryfikacja przyjdzie z końcem roku.
Różowo nie będzie ale damy radę.

Sam zacząłem grać po półrocznej przerwie i sprowadziłem tu sobie podobnych kilkanaście osób.

Pozdrawiam
Założyciel V :)

-------------------------
Dopisano 27.11.2012

Widzę, że M300 przyjęło drogę "etycznie naganną".
Bitwy w godzinach 7 lub 17, są ewidentnie skierowane pod przejmowanie fortów bez walki.
Widać komu zależy na dobrej zabawie, a komu wyłącznie na kradzieży fortów. Wypowiadanie fejków lub bitew w godzinach, kiedy z zasady nie ma aktywności jest taką kradzieżą.
Ciekawe jak długo zajedziecie na takiej polityce...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry