Sytuacja na świecie Iroquois

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22239

Gość
Gość
Czy ktoś tu mówił, że Ichorusi nie mają szpiegów?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ktoś tu mówił, że Ichorusi nie mają szpiegów?

Znaczy pytasz o to jak wyciekło cóś takiego?


Kooperacja z WU3EMKAMI i innymi sojuszami w celu osłabienia Ichorusiów.
Będzie ona polegała na niewyzywaniu im fortów, i odpuszczaniu naszych obron, jeśli Ichorusie wyzwą nam fort. Nie damy im na nas expić. Poza tym nie wiem jak Wam, ale wydaje mi się, ze gdyby nasz plan wypalił Ichorusie stracili by masę nałogowych fortowców.


Myślę, że do rozpowszechnienia aż tak idiotycznego pomysłu nie trzeba szpiegów, bo na taki pomysł może wpaść jedynie kompletny ułom z IQ porównywalnym z IQ oposa.

Ja na przykład szpiega nie potrzebuję, bo jak jakiś idiota wyskoczy z takim pomysłem, to moja żona zapyta z drugiego pokoju - "o co chodzi, jakieś emcysta..." i wystarczy.

Gratuluje szeryfu :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Geneza chudego mnie za bardzo nie interesuje :) Jego życie, jego sprawa co robi i jak traktuje ludzi. Na ten moment jednak nikt go jakoś nie próbuje wygonić z IRO.
Jeżeli chodzi o przejmowanie się porażkami. Wytrwali u nas zostaną. Reszta pójdzie sobie do w3m lub I z właśnej woli. Ich sprawa.
Jeżeli mówimy o olewaniu fortów. Nie zamierzam tego robić.

Kooperacja z WU3EMKAMI i innymi sojuszami w celu osłabienia Ichorusiów.
Będzie ona polegała na niewyzywaniu im fortów, i odpuszczaniu naszych obron, jeśli Ichorusie wyzwą nam fort. Nie damy im na nas expić. Poza tym nie wiem jak Wam, ale wydaje mi się, ze gdyby nasz plan wypalił Ichorusie stracili by masę nałogowych fortowców.

Dwie rzeczy, prawdopodobnie wyjawione w podobnym czasie (ale tego nie jestem pewien). Panie Szeryfie, prosimy walczyć uczciwie - szkoda nerwów z jednej i drugiej strony ::):
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Znaczy pytasz o to jak wyciekło cóś takiego?





Myślę, że do rozpowszechnienia aż tak idiotycznego pomysłu nie trzeba szpiegów, bo na taki pomysł może wpaść jedynie kompletny ułom z IQ porównywalnym z IQ oposa.

Mój drogi. Ten cytat jest idealnie skopiowany z naszego forum. Co więcej udostępnił to na swoim profilu niejaki Raider(cyferki). Około 2 dni później po głębokich rozmowach na naszym forum skasował to ze swojego profilu i wpisał jedno zdanie, w którym poinformował nas, że nie dzieli się z Ichorusami informacjami, które zdobywa z naszego forum. Tej informacji nie ma już na jego profilu.
Uważasz nas za kompletnych idiotów, a może świrów?
Nie wiem jakie wy tam macie zwyczaje w "Świętych Ichorusach", ale my stawiamy na dobrą zabawę i nie pozwolimy, żeby kilka osób od was uważających się za nie wiadomo kogo nam ją popsuło!

No i to byłoby na tyle ;p
Pozdrawiam ;) :) :) Wasz Szeryf ;)

Ps: Nie obrażaj oposów...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wszyscy doskonale wiemy, że M300 chodzi o Raidera i jego zachowanie - obrażanie nas, nakłanianie ludzi do wynoszenia informacji et cetera. I tu nasuwa się pytanie, dlaczego sojusz I, naraża swoje (przyjmijmy) dobre imię dla jednego gracza, którego zachowania komentował dalej nie będę. Każdy normalny sojusz, miasto, przywódca, czy team graczy pozbyłby się takiego "elementu" ze swoich szeregów. Ale I nie, trzyma go dalej. Musi więc mieć ku temu swoje powody, nie znam ich, ale mogę przypuszczać i zgadywać. Dobry gracz? (wątpię, expiarz) Kolega kogoś u władzy? Ma więcej kretów w M300 lub innych sojuszach? Nie wiem, ale powód musi jakiś być.

PS: pdjakow - gratuluję, obrażanie ludzi od ułomów(nie ważne kogo) na forum publicznym to prawdziwa oznaka kultury osobistej i właściwe podejście do gry :)
 

DeletedUser25961

Gość
Gość
Ależ tutaj kłótnia wynikła.
Pdjakow, idiotycznego pomysłu powiadasz? Cóż, ja osobiście jestem ciekaw jak ty byś zareagował, kiedy ludzie odchodzą z Twojego sojusz, bo nic nie wygrywają, bo jakiś sojusz ich dominuje. Może i jakiś wyjątkowo inteligentny opos zdołałby coś takiego wymyślić, gdyby znajdował się w podobnej sytuacji, ale nie jestem przekonany, czy udałoby mu się już coś takiego zorganizować. Osobiście według mnie jest to jedna z najlepszych rzeczy, jakie mogliśmy wtedy zrobić.
I, nie chcę Cię martwić, ale ten idiotyczny pomysł się sprawdza.
Co do Raidera... Szkoda gadać. Kolega chciał za wszelką cenę zemścić się za szkody, które sam sobie wyrządził, za błędy, które sam popełnił. No nie wyszło mu to, bo Magnuss szybko porozumiał się z zarządem Ichorusów ( nie będę wymieniał z kim konkretnie, bo Ania może być zazdrosna ), a z racji że Ichorusi są ogarnięci ( nie, nie użyłem tutaj nigdzie sarkazmu ) to szybko się z Raiderem rozprawili.
Ja nie mam osobiście żadnej urazy do Ichorusów za to, oraz za wszystkie bitwy z nami stoczone ( chyba nam z 3 udało się wygrać ).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ależ tutaj kłótnia wynikła.
Pdjakow, idiotycznego pomysłu powiadasz? Cóż, ja osobiście jestem ciekaw jak ty byś zareagował, kiedy ludzie odchodzą z Twojego sojusz, bo nic nie wygrywają, bo jakiś sojusz ich dominuje.

Jeśli się nie potrafi utrzymać własnego sojuszu w dobrej kondycji, to się idzie na jagody. To jest jedynie bardziej wyrafinowana wersja wyciągania graczy - tego samego procederu, przeciw któremu tu protestowano.

I szczerze mówiąc - to jest głupie, bo zyskuje się graczy-chorągiewki.

I, nie chcę Cię martwić, ale ten idiotyczny pomysł się sprawdza.

Idiotyczność tego pomysłu polega na tym, że może się sprawdzać na krótszą metę. I to w zasięgu tygodnia-dwóch. Jeśli nie potrafisz stworzyć silnego sojuszu, to kradzież graczy poprzez bojkot nic ci nie pomoże. Stworzysz jedynie tak samo słaby sojusz z graczami "chorągiewkami", co do których nigdy nie będziesz miał pewności. Ale w sumie to dobrze.
 

DeletedUser25961

Gość
Gość
Widzę, że cholernie zawzięta z Ciebie osoba. Cóż, kontynuujmy: Zyskujemy osoby, które siedzą z nami na ts'ie, gadają z nami dobrowolnie. Nie nazwałbym ich chorągiewkami. Nam nie chodzi o to, żeby zyskać graczy od was. Nam zależy na odcięciu was od expa. A to, że ludzie od was odchodzą, to taki bonus :)
I, jak widzisz, wypala. Powoli takie sojusze jak nasz, czy W4m zbiera podobne hp do waszego. Zaczynamy się wam powoli przeciwstawiać, co wcześniej było nieosiągalne. Ja osobiście jestem dumny z tego, że wykaraskaliśmy się z tarapatów i próbujemy walczyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jeśli nie potrafi się zachować kulturalnie na forum publicznym idzie się w podobne towarzystwo.

Mateusz, olej i nie karm trolli. Ichorusi dostają to, na co zasługują - za trzymanie kretów i cwaniaczków pokroju Raidera i tyle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pdjakow po prostu obniżył poziom do tego jaki prezentują niektórzy Wasi gracze... Jego sprawa, jego opinia...
Więc Magni nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo i ja nie chce tego robić, bo i u Was co niektórzy są ogarnięci i w miarę obiektywni ( jak choćby Mateusz ). A przeciwnika ( nie wroga, bo tutaj wrogów nie ma ) trzeba szanować jaki by nie był, zawsze może być gorszy...
Ale do rzeczy: macie jakąś obsesję na punkcie szpiegów i Ichorusów? Bo takie odnoszę wrażenie choćby po wypowiedziach co niektórych...
A co do tych Waszych kombinacji to powiem tak: każdy orze jak może... jeśli to odcinanie "I" od expa coś Wam daje to mi to nie przeszkadza, chociaż to raczej chyba na zasadzie placebo działa... Bo wg mnie jest tak:
a)od expa Nas nie odcinacie, bo bitwy są nadal i to niezłe ( chyba nie wszystkie sojusze przekonaliście swoimi argumentami ;))
b) gracze raz odchodzą raz wracają, i to w obie strony ( ale jakichś znaczących przetasowań nie widać,a "wytrwali zostaną" jak to ktoś w jednym z poprzednich postów napisał ;))
c) w końcu są wyrównane bitwy i oby tak dalej ( bo ile można ciągle wygrywać? tym bardziej,że Ichorusi powstali niejako spontanicznie i dla jaj , w dniu startu serwera nie było nic konkretnego, dopiero "w praniu" z biegiem czasu się wszystko klarowało)
d) mieliście z nami nie walczyć a jak zrobiliśmy bitwę testową dla małego HP to wystawiliście najmocniejszy skład... Ale mimo wszystko jest optymistycznie, jest kilka dobrych koalicji na serwerze i oby tak dalej... Bo nie ma nic gorszego jak dominacja jednej koalicji i dyktatura jednej osoby...
:I:powodzenia w grze... :mel: I Szczęśliwego Nowego Roku for all...:ind: W końcu to tylko gra...;) I niech nikt nie próbuje jej mieszać z życiem realnym bo to tylko o nim będzie świadczyć;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Widocznie nie zauważyłeś, więc wyjaśnię nie wrzucam wszystkich do jednego worka, to była ironia z mojej strony w stosunku do infantylnego zachowania pdjakow'a

A poza tym którzy gracze obniżają poziom tutaj oraz poziom gry trzymając kretów to wszyscy dobrze wiemy... :)

a) cieszę się niezmiernie, że macie bitwy, oby tak dalej.
b) ludzie są i odchodzą, co z tego?
c) ale po co mówisz nam z czego wyrośli Ichorusi? Przecież nas to nie obchodzi
d) "bitwę testową", rozbawiłeś mnie, po prostu mnie rozbawiłeś. Powiem Ci, że świetne mydlenie oczu dla osób nie znających tematu, ale skoro "zapomniałeś" rozjaśnić sytuacji zrobię to za Ciebie: była to bitwa na naszym flagowym forcie, początkowo Wasza JEDYNA bitwa, bo dopiero potem W4M wyzwało Wasz fort, więc miała to być Wasza główna bitwa, a że wybraliście obronę to niż atak to Wasza późniejsza decyzja.
 

DeletedUser25961

Gość
Gość
Nie ma o co się kłócić. Jest jak jest. A jest bardzo dobrze. Sytuacja na świecie jest wreszcie jest ustatkowana. Wreszcie spokojnie walczymy na bitwach. Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na jakimś zlocie, bardzo chętnie poznałbym ludzi z Iroquis ( czy jak to tam się nazywa ). Może w ten sposób wszystkie spory by się zakończyły - zresztą wynikłe kompletnie bez sensu.
Dzięki, że oceniasz mnie jako ogarniętą osobę :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28785

Gość
Gość
d) "bitwę testową", rozbawiłeś mnie, po prostu mnie rozbawiłeś. Powiem Ci, że świetne mydlenie oczu dla osób nie znających tematu, ale skoro "zapomniałeś" rozjaśnić sytuacji zrobię to za Ciebie: była to bitwa na naszym flagowym forcie, początkowo Wasza JEDYNA bitwa, bo dopiero potem W4M wyzwało Wasz fort, więc miała to być Wasza główna bitwa, a że wybraliście obronę to niż atak to Wasza późniejsza decyzja.

A skąd takie info masz odnośnie naszych bitew :) Coś widzę że tutaj są zarzuty że to Ichorusi mają szpiegów ;):oops:A tak naprawdę to jest chyba inaczej :oops: Zresztą nvm.

A co do bitew. Nie dosyć że obrona wiedziała z której stoimy, nie dosyć że w ciągu 20 godzin zbudowano wszystkie baszty (szacunek się należy za to), nie dosyć że obrona miała komplet online i tak niewielką stratę HP i strzelała z umocnień to tą bitwę przegrała :) Szoook, że M300 mimo wszystko, mimo tak usilnych starań (zwłaszcza że świetnie wiedzieli gdzie stoimy) to przegrali tą bitwę. No a tak wszyscy zabiegacie na tym świecie by nas rozwalić ;) Dziękujemy za troskę ale mamy się świetnie :) I prosimy o więcej pif paf
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22239

Gość
Gość
A skąd takie info masz odnośnie naszych bitew :) Coś widzę że tutaj są zarzuty że to Ichorusi mają szpiegów ;):oops:A tak naprawdę to jest chyba inaczej :oops: Zresztą nvm.

A co do bitew. Nie dosyć że obrona wiedziała z której stoimy, nie dosyć że w ciągu 20 godzin zbudowano wszystkie baszty (szacunek się należy za to), nie dosyć że obrona miała komplet online i tak niewielką stratę HP i strzelała z umocnień to tą bitwę przegrała :) Szoook, że M300 mimo wszystko, mimo tak usilnych starań (zwłaszcza że świetnie wiedzieli gdzie stoimy) to przegrali tą bitwę. No a tak wszyscy zabiegacie na tym świecie by nas rozwalić ;) Dziękujemy za troskę ale mamy się świetnie :) I prosimy o więcej pif paf

Heh, nie trzeba mieć szpiegów żeby takie coś zauważyć! Najpierw zaatakowaliście nasz fort, a następnie zaatakowano wam wasz rozbudowany. Na 2 fronty nie dalibyście razy wygrać dlatego postawiliście na obronę. I przestań ludziom mydlić oczy bo to nawet każdy OPOS byłby w stanie zauważyć.

Powiedz mi chłopczyku skąd wiedzieliśmy gdzie stoicie? Na powtórce doskonale widać, że wszystkie onliny stały na wszystkich basztach co świadczy o zupełnej niewiedzy na ten temat.

A to, że rozbudowaliśmy baszty nie mając rano jeszcze żadnych produktów świadczy tylko i wyłącznie o naszym zgraniu.

Właśnie, miałem się was spytać. Słyszeliście takie plotki, że niejaki Raider będzie robi reaktywację Merceneris? Spytajcie się kiedy będzie wszystko gotowe, bo chcemy się pośmiać ;)

My nie chcemy was zniszczyć. To do niczego nas nie zaprowadzi ;)
My chcemy siebie ulepszyć. Bo trudno chyba nie zauważyć, że M300 które jeszcze na początku grudnia upadało stało się M300, które ma hp porównywalne do was ( wczoraj większe ) i zgrany zespół. Ci co od nas mieli odejść to odeszli. Można ich zaliczyć do osób pragnących expa na gwałt ;)
Byliście lepsi 30 razy na początku tego świata to do was poszli.

PS: Przestańcie wstawiać te opisy do fortu jacy wy to wspaniali nie jesteście.
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
No a tak wszyscy zabiegacie na tym świecie by nas rozwalić ;) Dziękujemy za troskę ale mamy się świetnie :) I prosimy o więcej pif paf

Już nie przesadzaj L.Blue, że wszyscy. Moonshiners nie będzie stosowało taktyk odpuszczania bitwy [chyba, że będzie kilka bitew w małym odstępie czasu], bo nie jesteśmy tchórzami i nie boimy się przegrać ;) Zdziwiło mnie tylko to, że Ichorus wczoraj nie zebrało składu na obstawienie 2 bitew.


A m300 proponuje już zacząć wyzywać sojusze na swoim poziomie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Sam Szeryfie stworzyłeś tak zwaną aferę bojkotową więc chyba mieliśmy prawo sprawdzić ten bojkot walk z nami w praktyce, dlatego wysłaliśmy tam nasze male hp ( takie założenie było od razu jak ten fort wywołaliśmy , dla pierwszego składu miał być wywołany fort W4M, ale skoro sami zaatakowali to tylko ułatwili nam robotę )
Co do wczorajszej bitwy to owszem staliście na wszystkich basztach ale coś chyba nie równomiernie wg mnie za to ustawieni zgodnie znaszym pierwotnym ustawieniem jakie podaliśmy w masie (czyli atak z lewej strony )... Ale o późniejszej zmianie naszych planów najwyraźniej wasze "gumowe ucho" nie zdążyło Wam donieść::DD:

Szeryf Cień napisał:
...
My nie chcemy was zniszczyć. To do niczego nas nie zaprowadzi ;)
My chcemy siebie ulepszyć (...)Ci co od nas mieli odejść to odeszli. Można ich zaliczyć do osób pragnących expa na gwałt
Byliście lepsi 30 razy na początku tego świata to do was poszli.
...
Szeryf Cień napisał:
Kooperacja z WU3EMKAMI i innymi sojuszami w celu osłabienia Ichorusiów.
Będzie ona polegała na niewyzywaniu im fortów, i odpuszczaniu naszych obron, jeśli Ichorusie wyzwą nam fort. Nie damy im na nas expić. Poza tym nie wiem jak Wam, ale wydaje mi się, ze gdyby nasz plan wypalił Ichorusie stracili by masę nałogowych fortowców.
...
I kto tu ludziom mydli oczy? :meks:

Co do plotek to powiedz mi "chłopczyku" jak to jest ,że niektóre sojusze o tym,ze biorą udział w bojkotowaniu fortowym Ichorusów dowiadywali się od nas ...?::P:
Co do opisów fortów to chyba lepszy jest taki mówiący i czystej grze i zasadach fair play niż o "Skazanych na sukces" :eek:kul:
... M300 które jeszcze na początku grudnia upadało stało się M300, które ma hp porównywalne do was ...
Jeśli plotki się potwierdzą to raczej staniecie się M500..:;):


Mateusz35445 nie ma sprawy, jako jedyny z szefostwa M300 masz zdrowe podejście do gry , i nie próbujesz jak co niektórzy "Szeryfowie" odbić sobie tutaj niepowodzeń np w pojedynkach z Arizony doznanych z mojej ręki :D:

Klaver7 jeśli Lblue Cię uraził swoimi słowami to przepraszam w jego imieniu , pewnie miał na myśli M300 i inny sojusz którego jeden z szefów sobie teraz od gry odpoczywa... Ale to dobry znak,że są na serwerze sojusze mające Zdrowe podejście do gry i szanujące przeciwników...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22239

Gość
Gość
Klaver7 jeżeli ktoś do nas chce dojśc to nie robimy z tego większego problemu. Wszystkie propozycję rozważamy. Nikogo nie zmuszamy, żeby do nas doszedl. Uwierz mi, że żadne z miast V się u nas nie znajdzie. Po za tym zauważyłeś, że kilka miast z tego sojuszu przeszło do jakiegoś nowego, a V zostało MOCNO osłabione?

Morgoths śmieszny jesteś ;) My gramy uczciwie i żadnych szpiegów u was nie mamy ;) Jeżeli mi nie wierzysz to spytaj się Mateusza - ma zdrowe podejście do gry :D

Wypowiem sie jeszcze na temat waszego zniszczenia. W dalszym ciągu uważam, że nie chcemy was zniszczyć. To do niczego nie prowadzi. Tobie zalecam czytanie ze zrozumieniem:
Kooperacja z WU3EMKAMI i innymi sojuszami w celu osłabienia Ichorusiów.
Czy osłabienie to zniszczenie? Raczej nie. To 2 różne słowa. Jeżeli nie wiesz co oznaczają poczytaj wikipedie, myślę, że tam znajdziesz odpowiedź na nurtujące cię pytania.

Powiedz mi jeszcze kiedy ty mnie atakowałeś? Musiałem jakoś przeoczyć ten 1 raport bo jakbyś mnie nałogowo atakował to bym zobaczył ;) No chyba że już dawno bo od dłuższego ( bardzo długiego ) czasu nie jestem w żadnym mieście ( Chyba, że na kilka godzin ). A i jak chcesz to mnie atakuj. Żadnych atakiem się nie przejmuję. Nawet raportów nie odczytuje. Temat pojedynków mnie całkowicie nie interesuję. Jak ktoś mnie na Iro teraz 2-3 razy dziennie zaatakuje to niech się cieszy chłopak lub dziewczyna ;)
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Powiedz mi chłopczyku skąd wiedzieliśmy gdzie stoicie?

.

Nie jestem dla ciebie chłopczykiem, ani żadnym twoim znajomym byś tak się do mnie zwracał. Więc licz się ze słowami, bo nie lubię gdy osoby młodsze w ten sposób się do mnie zwracają a co dopiero nieznajome. Trochę kultury się naucz w stosunku do innych



Szeryf Cień napisał:
A to, że rozbudowaliśmy baszty nie mając rano jeszcze żadnych produktów świadczy tylko i wyłącznie o naszym zgraniu.

No cóż tego wam nie odmawiam. Ale gdzie zgranie było w czasie bitwy? By się tak łatwo dać zostać wymanewrowanym ;)



A wracając do tematu ustawienia, to o dziwo cały lewy murek aż był pełny i się aż wylewał :)


Z tego miejsca chce pozdrowić gracza Mateusz35445 który jako jedyny trzeźwo myśli u was i nie obraża tak jak ty próbujesz ludzi prowokować i wmawiać na forum gry że Ichorusi mają szpiegów i tak dalej i tak dalej.


AAA i co do opisów fortu :) Lubie cytować znanych dowódców i polityków i będą nadal to robił. Zresztą pokaż mi gdzie my aż tak pokazujemy jacy to jesteśmy dobrzy ;)


I co do raidera.. nie wiem o co ci chodzi bo my nie sterujemy graczami jak próbujesz wmawiać tutaj. To jego decyzja co będzie chciał robić nie nasza. Zresztą pierwsze słyszę o takim czymś, ale cóż wymyślaj dalej i snuj swoje teorie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No to wytłumacz mi Szeryfie w takim razie dlaczego mnie tak nie lubisz? Dlaczego kpiąco nazywasz mnie "Boskim Morgothsem"... Bo jedyna opcja to to,że albo żeś kiedyś dawno temu zaliczył omdlenie w pojedynku lub bitwie o fort z mojej reki , albo dostałeś opierdziel za expienie na jakiejś bitwie ( bo tępię expiarz na każdym serwerze )... ::D:Bo od ponad pół roku nie bawię się już w pojedynki na Ari...pif paf

Osłabienie jest drogą do zniszczenia... Podobnie jak próby skłócenia zarządu innego sojuszu...


A co do uczciwości to mam swoje Zdanie na ten temat potwierdzone wiarygodnymi słowami jednego z dyplomatów na Iroquois...

Pozdrowienia od mało inteligentnej mrówki ::P:
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
No to wytłumacz mi Szeryfie w takim razie dlaczego mnie tak nie lubisz? Dlaczego kpiąco nazywasz mnie "Boskim Morgothsem"... Bo jedyna opcja to to,że albo żeś kiedyś dawno temu zaliczył omdlenie w pojedynku lub bitwie o fort z mojej reki , albo dostałeś opierdziel za expienie na jakiejś bitwie ( bo tępię expiarz na każdym serwerze )... ::D:Bo od ponad pół roku nie bawię się już w pojedynki na Ari...pif paf

Osłabienie jest drogą do zniszczenia... Podobnie jak próby skłócenia zarządu innego sojuszu...


A co do uczciwości to mam swoje Zdanie na ten temat potwierdzone wiarygodnymi słowami jednego z dyplomatów na Iroquois...

Pozdrowienia od mało inteligentnej mrówki ::P:


L.Blue
Jest takie powiedzenie: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie
Nie wiem gdzie było zgranie w czasie bitwy bo osobiście w niej nie brałem udziału ;)
Przepraszam, to wy nam teraz chcecie wmówić, że to MY mamy szpiegów. ( Nie mówcie, że tak nie jest )
Co do Raidera: Ja nic nie wymyślam, takie są fakty, o których ktoś na naszym czacie napisał. ( Do tej osoby RaIDER napisał z propozycją ). Po drugie nie mówię, że kimś sterujecie. Teraz to ty kolego wymyślasz.
A i cytuj dalej jak lubisz.

Morhoths:
Dlaczego uważasz, że cię nie lubię i z ciebie kpię.
Gdy dowodziłeś na jednym ze światów w bitwie wziął udział mój znajomy z reala. ( Wziął udział tylko w tej jednej bitwie w całym swoim życiu ) Następnego dnia jak go spotkałem powiedział do mnie tak: "Ale ten Boski Morgoths świetnie komanderzył" - DOKŁADNY CYTAT. On z ciebie nie kpił. Naprawdę mu się podobało ( Taka natura człowieka ;) )

Nie wiem jakie wiadomości masz na temat uczciwości ale ja jeszcze wiem co się w M300 dzieje :p

Nie wiem kto chce / chciał skłócić zarząd jakiegoś sojuszu na tym świecie.

Gdybyśmy nie olali waszych bitw przez pewien okres czasu M300 nigdy by nic nie znaczyło.
 
Do góry