Sytuacja na świecie Iroquois

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28235

Gość
Gość
Ostatnie wydarzenia ze świata Iroquois i niektóre zachowania graczy http://zapodaj.net/65bb4f0319942.png.html [pełna kulturka :D] zainspirowały nas w Moonshiners do założenia zakładki na forum "Beka z The West", piszcie do mnie na Iroquois jeżeli chcecie dostęp do tej zakładki. :D Z przymrużeniem oka spojrzymy na to co się wyprawia na tym świecie czasami. :D Bez poważnych dyskusji, bez żadnych zasad.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27164

Gość
Gość
Ostatnie wydarzenia ze świata Iroquois i niektóre zachowania graczy http://zapodaj.net/65bb4f0319942.png.html [pełna kulturka :D] zainspirowały nas w Moonshiners do założenia zakładki na forum "Beka z The West", piszcie do mnie na Iroquois jeżeli chcecie dostęp do tej zakładki. :D Z przymrużeniem oka spojrzymy na to co się wyprawia na tym świecie czasami. :D Bez poważnych dyskusji, bez żadnych zasad.

Troche słaba składnia w tym screenie. Poziom szkoły podstawowej
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Ja właśnie buduje światy tworząc i utrzymując sojusze. Ale Brygada jest już ostatnim, bo chęci do gry i dowodzenia mi się powoli kończą. :p

Bzyk, a może jakieś argumenty na poparcie swojej tezy?
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Cóż, jest wiele czynników decydujących o tym czy świat pada czy nie. :) Na Blackfoot, Dakocie, Huronie i poprzednich nie grałem i też padły :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31491

Gość
Gość
Oj chyba na BF grałeś . Nie ładnie tak pinokia z siebie robić :traper:
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Na Blackfoot byłem tylko w 77 jakieś 2 miesiące gry i odszedłem tydzień po tym jak Arymanka przyjęli i winterra. :) A potem skasowałem konto.

Na Huronie też tylko 2 miesiące na początku świata aktywnie, a potem to tylko off na bitwach, zdążyłem założyć z innymi Grubą Fasolę i Fasolki i też mi się odechciało i skończyłem.

Tak to aktywnie tylko na Cheyenne i Iroquois. Cheyenne ciężko by mówić, że padł przeze mnie, bo dopóki miałem czas na ogarnianie świata to były 4 potem 3 strony, tylko dlatego, że moja Nowa Eska nie chciała dołączyć do żadnego innego sojuszu, by nie przeważyć szali na którąś ze stron. Gdy wystartował Iroquois i ja się tu przeniosłem podjęliśmy decyzję, żeby iść do tego nowego tworu "Wrogowie publiczni", ja pograłem z 3 miesiące i też skasowałem konto.

A na Iroquois -Ms- padło, bo 4 miesiace byłem nieaktywny.

Także nie wmawiaj ludziom, że światy niby padają przeze mnie, bo dopóki mam czas na ogarnianie to wszystko idzie jak w szwajcarskim zegarku. W ogóle może byś się przedstawił Bzyk, bo ja Cię za cholerę nie kojarzę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28235

Gość
Gość
Podbipięta - bzyk pokazał rewers [negatywnie się wypowiedział], więc dla równowagi podałem awers. Dwie strony monety. Byłoby co najmniej dziwne gdybym sam o sobie mówił źle. Możesz podbipięta rzeczywiście po tej wypowiedzi uważać, że faktycznie jestem takim królem Midasem. :D :D :D

Całe szczęście przez 3 lata swojej gry i 2 lata czasu jak dowodzę i steruję sojuszami różnymi [chociaż głównie to ta Nowa Eska, -Ms- i Brygada] nigdy nie uciekali ode mnie gracze z całymi miastami, by sojusz trzeba było rozwiązywać, jak ostatnio się wydarzyło pewnemu graczowi na tym świecie Iroquois. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam takie pytanie będzie jakiś specjalny evenet tylko na Iro ?
Pamiętam że kiedyś takie rzeczy były.

Ps.pytanie do adminów
 
Tak? Macie sojusze? hehe ::P: A nie macie może chęci zagrać o wszystko?

hahaha ::DD: O, tak! Mowa tu o panowaniem nad iro.

Ja zwykły brązowy członek jednego z sojuszu zapraszam wszystkich na bitwy całodniowe. Na przykład wypowiadamy forty jeden po drugim w odstępie 3 godzin (na dojście i regenerację) Powód takiego wydarzenia?

Powiedzmy:

Określimy najwytrwalszych fortowców na iroquois

darmowy exp.

cały dzień zabawy.

Na przykład piątek sobota lub niedziela.

Kto to załatwi jest zeusem haha ::DD:

;;;; pif paf ;;;;
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
o Boże........


Ktoś tutaj jest chyba nowy na Iro...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, są bitwy. Ale jedna po drugiej są dwie, i później jedna po drugiej. Realy? Mało bitew i tyle w temacie... ::P:

Radzę Ci przeczytać cały ten temat, a dowiesz się czemu taka propozycja nie przejdzie i jak zostaniesz nazwany po wyzwaniu kilku fortów naraz ;)
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Kto przeciw komu? Ja sensu nie widze, nawet nie będzie kompletów...
 

DeletedUser

Gość
Gość
dwa sojusze vs dwa sojusze
np CSI ,M300 vs Brygada i KK
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Można próbować, ciekawie czy ci którzy o tym decydują się zgodzą..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można próbować, ciekawie czy ci którzy o tym decydują się zgodzą..
Z okazji wybuchu Powstania Warszawskiego byłą taka bitwa ,więc nie widzę problemów ,dlaczego nie mogłoby się odbywać więcej takich bitew.
Jedna duża w tygodniu czyli 4 na miesiąc.
O ile się orientuje to grafik jest na 6 dni i w niedzielę można powalczyć na dużym 2 sojusze vs 2 sojusze .
 
Do góry