Sytuacja na świecie Iroquois

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia
Chyba piłeś i widzisz podwójnie, albo i poczwórnie?
Świat dawno się skończył, rozkwitające miały bitwy na dużych fortach, a tu co?

Masz 69 poziom, (aktualnie) jesteś bez miasta, bez sojuszu, więc...
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Chyba piłeś i widzisz podwójnie, albo i poczwórnie?
Świat dawno się skończył, rozkwitające miały bitwy na dużych fortach, a tu co?

Masz 69 poziom, (aktualnie) jesteś bez miasta, bez sojuszu, więc...

Zostałem wyrzucony z miasta, ponieważ nie brałem udziału w codziennych bitwach fortowych. Miasto prowadziło bardzo intensywne życie. Forty, pojedynki cały czas, zapominałem się omdlewać o pracę. Potrzebowałem spokoju. Dlatego gram bez miasta.
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
O Boże i ten "miszcz" gra na Irq.. Powiem do ciebie "miszczu" w kilku żołnierskich słowach: Zamknij się i nie wypowiadaj się o świecie, którego nie znasz. Bo ja mogę to samo powiedzieć o s1 że są bardzo miłe osoby i są bitwy i tak dalej... Zanim coś powiesz o IRQ poznaj politykę tego świata... Bo nabijać posty to sobie idź w spamie czy gdzieś tam.
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
O Boże i ten "miszcz" gra na Irq.. Powiem do ciebie "miszczu" w kilku żołnierskich słowach: Zamknij się i nie wypowiadaj się o świecie, którego nie znasz. Bo ja mogę to samo powiedzieć o s1 że są bardzo miłe osoby i są bitwy i tak dalej... Zanim coś powiesz o IRQ poznaj politykę tego świata... Bo nabijać posty to sobie idź w spamie czy gdzieś tam.

Znam politykę i sytuację tego świata. Jestem aktywnym graczem na Iro. Świat się trzyma bardzo dobrze. Jest jednym z najnowszych światów. Migracja z niego nie będzie potrzebna przez wiele lat.
 
Jeju, Ty takie głupoty wszędzie piszesz, że aż głowa boli od czytania tych literek. Gorzej, jeśli ktoś łyka te wyssane z palca bzdury, uwierzy w nie i powtórzy...

//Zamieniono słowo - Szeryf Cień
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28785

Gość
Gość
Nie no.. Naprawdę lubisz się wypowiadać "miszczu" o wszystkim... Skoro tak grasz aktywnie (powielasz informacje) i skoro znasz na tym świecie to poproszę odpowiedz na pytanie: Który obecnie sojusz jest najsilniejszy i dlaczego tak obecnie jest?. Skoro znasz politykę i tak kochasz wywiady z sobą to ja niecierpliwie już czekam na pokazanie nam tu wszystkim jak bardzo aktywnie znasz świat IRQ. :mel:

Edit: I nie wstydź się "miszczu" tylko śmiało pisz :) I proszę osoby grająca na Irq o nie podpowiadanie. "Miszcz" w końcu zna politykę i całą historię.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30666

Gość
Gość
Nie no.. Naprawdę lubisz się wypowiadać "miszczu" o wszystkim... Skoro tak grasz aktywnie (powielasz informacje) i skoro znasz na tym świecie to poproszę odpowiedz na pytanie: Który obecnie sojusz jest najsilniejszy i dlaczego tak obecnie jest?. Skoro znasz politykę i tak kochasz wywiady z sobą to ja niecierpliwie już czekam na pokazanie nam tu wszystkim jak bardzo aktywnie znasz świat IRQ. :mel:

Edit: I nie wstydź się "miszczu" tylko śmiało pisz :) I proszę osoby grająca na Irq o nie podpowiadanie. "Miszcz" w końcu zna politykę i całą historię.

nie karmić trolla :D

ale z drugiej strony niecyh pisze - tylko niech admin w cudzysłow to wszystko oprawi bo to bajdurzenie4 odurzonego jest co się zagalopował w marzenia senne za daleko i nie odróżnia co sen co jawa ;P
ja tam lubie fikcje czasem poczytać - dajcie mu się wykazać :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
-CSI rośnie w siłę, dużo zmian na wyższym szczeblu percepcji pozazmysłowej, mówią nawet o pojawieniu się trzeciego oka u jednego z generałów.
-m300 boryka się z wieloma problemami i nawet wielki wódź Magnus nie daje rady temu sprostać.
-Kompania Karna, tutaj czas wolno płynie, śmiem nawet stwierdzić, że dynda jak wahadełko OlaC.
-Jednoosobowy sojusz tworzony przez Janusza, który jest w stanie zagrozić pozostałym trzem. Wybitnie uzdolniony, mimo, że w full dowo daje radę stawić czoła nie jednemu lecz pięćdziesięciu lub więcej wrogim jednostkom.
 

DeletedUser30741

Gość
Gość
-CSI rośnie w siłę, dużo zmian na wyższym szczeblu percepcji pozazmysłowej, mówią nawet o pojawieniu się trzeciego oka u jednego z generałów.

Na pewno gramy na tym samym iro? Bo ja to postrzegałem i nadal postrzegam CSI jako sojusz próbujący desperacko ratować się przed upadkiem wyzwaniem od czasu do czasu jakiejś bitwy na której po szaleńczej walce są w stanie wytrzymać przy dobrych wiatrach z 25 rund. :gwizd:
No chyba,że to taka taktyka,żeby uśpić czujność przeciwnika,przyczajony wombat czy coś...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pamiętaj, że podniesienie się na milimetr z gleby dla Ciebie może być niczym, ale dla CSI to jest jak święto narodowe. Mądre głowy pracują nad zmianami, Don Kojot czyści sojusz jak Cop Robo, grupa operacyjna pod dowództwem marzenki analizuje wszystkie możliwe opcje, do tego dodam, że sojusz ten jest ponadprzeciętnie uduchowiony.
Co do nowości - Janusz myśli już nad objęciem władzy nad galaktyką, M300 chce się przyssać na doczepkę. W KK dalej nic się nie dzieje, w sumie ten soj ma rozwój jak stalaktyt.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co to za potężne problemy mamy? Chyba coś mnie ominęło...



... albo z choinki się urwałeś :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No właśnie o tym mówię.
To że o nich nie dyskutujesz z resztą kurnika, czy nie przyznajesz się do ich istnienia - nie sprawi, że one znikną.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uff, dobrze, że są tacy ludzie jak Ty, którzy wiedzą lepiej co się dzieje w moim sojuszu i mogą mnie o tym poinfrmować
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie musisz dziękować :) Ważne, że to doceniasz ;-)
Mam nadzieje, że ostatnio omawiane na sojuszowym czacie zaparcia i wzdęcia są już zażegnane i wychodzicie teraz na prostą ;-)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popytałem i wiem kim jesteś oraz skąd się wzięły takie "przemyślenia"

Miasto: Looźna Guma, to wiele wyjaśnia ;)

A CSI rzeczywiście prężnie wychodzi z kryzysu, właśnie zauważyłem, że miasto z największą liczbą fortowców u Was już w sojuszu nie jest...
 

DeletedUser30741

Gość
Gość
Popytałem i wiem kim jesteś oraz skąd się wzięły takie "przemyślenia"

Miasto: Looźna Guma, to wiele wyjaśnia ;)

A CSI rzeczywiście prężnie wychodzi z kryzysu, właśnie zauważyłem, że miasto z największą liczbą fortowców u Was już w sojuszu nie jest...

Że tak zapytam,jaki problem widzisz w tym,że ktoś jest z Luźnej? Tj.Najlepszego miasta na iro ;)
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Magnusa żyłka ściska że ze swoim marnym levelem postaci nie sięga bazyliki, ani nikt z jego marnego sojuszu rowniez.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Problemu nie widzę, to mi po prostu wyjaśniło parę spraw.


GRL - nie wszyscy mają 13lat i szprycują się energetykami coby być w rankingu i móc sobie wpisać "TOP9 osiągniete-15 luty 2015"

Ale w sumie nie dziwią mnie takie słowa, w końcu każdy powinien mieć jakiś cel w życiu, jedni chcą kupić dom, inni wkleić w profilu na dełeście, że wbili top 9 15lutego ;)
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Widze stary że czytasz mój profil, czyli coś cie ciekawie

A na energetyki mnie stać, bynajmniej widze że coś osiągnąłem w porównaniu do ciebie :D


Ps. Ale wiekiem pocisnąłeś :D
 
Do góry