Sytuacja na świecie Iroquois

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia
Pragnę zauważyć że Zajęcze Służby Bezpieczeństwa The-West zapewniają tylko i wyłącznie bezpieczną zabawę podczas bitwy o fort* natomiast bitw samych w sobie nie zapewniają!

Pozdrawiam serdecznie
Zajęcza Łapka
Zajęcze Służby Bezpieczeństwa The-West


*Bezpieczeństwo podczas bitwy o fort nie dotyczy uczestników bitwy o fort
 
Sytuacja stabilna, niestety na nasze nieszczęście na serwerze pojawił się stif i nie wiedzieć czemu od razu czuć że jest gorzej
 

kruK629

Członek obsługi gry
Zapraszamy na Bitwy - codziennie, gwarantujemy duże szanse na zdobycie Nagrody w Konkursie Fortowym :)
Pamiętajcie - sojusz 4F :)
 
Serwer iroquois nadal cechuje się wysokim poziomem kultury osobistej graczy i potężnym składem fortowym. W dodatku stif32 jest zawsze równany z ziemią tak samo jak i ewelinka. Pozdrawiam i zapraszam na forty po stronie Katedry bożej
 
Przepraszam bardzo ja jeszcze się nie wypowiedziałem na ten temat. Ja tam jestem zameldowany na stałe i żaden zastępca stifa nie wejdzie za bramkę belwederu a donosy będę wysyłał.
 

kruK629

Członek obsługi gry
Zapraszamy na bitwy fortowe, codziennie, dla każdego coś się znajdzie czy fortowka czy budowa (asortyment na budowę też się znajdzie)
Budowa auuuuuu

P.S. Niestety w tym wątku widać coś graczowi stif32 wali na dekiel bo ciągle zgłasza każdego za spam, a sam spam robiac
 

kruK629

Członek obsługi gry
Stif32 wytłumacz mi jedno. Na jakiej postawie piszesz, że IRO jest do migracji kiedy nie jesteś aktywnym gracze, nie uczestniczysz w bitwach fortowych, które są codziennie, nie widzę żadnej aktywności.
Także odczep się od IRO, bo Iro sobie doskonale radzi i Twoje posty nic nie wnoszą
 

kruK629

Członek obsługi gry
wiem lepiej i widzę,że na Iro mało Graczy siedzi na Saloon 1 i 2 tak samo jak na Dakocie,Huronie,Blackooft,Arizonie i sądzę,że należy się Migracja z Iro
Jeśli dla Ciebie wyznacznikiem jest liczba osób na saloone to tylko pogratulować. Na Iro są codzienne bitwy na których jest około 40 - 50 osób (nie licze Gali), na innych światach z tym nawet może być problem, także odwal się od IRO, a nie robisz spam na salonie wklejając linki do wątku Dakoty (czemu ma to służyć ??)

Pamiętaj STIF32
Iro Wiecznie Żywe i daje sobie doskonale radę bez Twoich pseudo rad - bo nawet na Iro nie jesteś aktywnym graczem, nie uczestniczysz w bitwach fortowych, ale jeśli jakimś cudem jest na gali to ustawiasz się jak osoba, która nie wie o co chodzi like noob
 

kruK629

Członek obsługi gry
Iroquois umiera i coś czuje,że Patelkowa włączy Migracje w Nowym Roku z Iroquois a potem z Arizony,Blackooft,Hurona,Pensylwanii,Richmond,Nawaho,Ohio na 1,10, i Sacramento
Boże ten znowu swoje zaczyna, jakoś wcześniej obstawiałeś Iro jak pierwsze do migracji
Powiem Tobie to jeszcze raz IRO Wiecznie żywe, odwalisz się w końcu od tego świata ??
Iro sobie doskonale radzi
 
Do góry