Sytuacja na świecie Iroquois

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33051

Gość
Gość
Na nic wasze prośby i błagania, gdy serwer wciąż przynosi zyski... Choćby została jedna osoba solidnie bryłkująca, to wciąż serwer będzie trwał.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Zaciekawiła mnie sytuacja:
Logując się na świat jest informacja o zaludnieniu danego świata ale chyba nie jest to adekwatne do sytuacji na nim panującej.
Logując się dzisiaj na dwa światy - Huron i Iro widzimy informacje
Huron - Średnie zaludnienie
Iroquois - Wysokie zaludnienie
Trochę dziwna sytuacja, ponieważ na tych światach:
Huron - 1726 wszystkich postaci
Iroquois - 1322 wszystkich postaci
Biorą pod uwagę postacie z minimum 100lvl-em:
Huron - 971
Iroquois - 718
Więc moje pytanie na jakiej podstawie stwierdzane jest zaludnienie każdego świata?
(P.S. Mam sesję i każda rzecz jest dobra do oderwania się od niej xD)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Zaciekawiła mnie sytuacja:
Logując się na świat jest informacja o zaludnieniu danego świata ale chyba nie jest to adekwatne do sytuacji na nim panującej.
Logując się dzisiaj na dwa światy - Huron i Iro widzimy informacje
Huron - Średnie zaludnienie
Iroquois - Wysokie zaludnienie
Trochę dziwna sytuacja, ponieważ na tych światach:
Huron - 1726 wszystkich postaci
Iroquois - 1322 wszystkich postaci
Biorą pod uwagę postacie z minimum 100lvl-em:
Huron - 971
Iroquois - 718
Więc moje pytanie na jakiej podstawie stwierdzane jest zaludnienie każdego świata?
(P.S. Mam sesję i każda rzecz jest dobra do oderwania się od niej xD)

System bierze pod uwagę kilka czynników, które zapisane są w kodzie gry i nie mamy do nich dostępu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
System bierze pod uwagę kilka czynników, które zapisane są w kodzie gry i nie mamy do nich dostępu.

Nie wnikam, kto jakie szkoły skończył, ale mnie uczono, że zaludnienie jest to ilość osób na danym obszarze. Skoro "zaludnienie" w grze, to nie jest de facto zaludnienie, to jest to wprowadzanie w błąd graczy.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
czy komentarz obejmujący potocznie używaną emotkę "XD" łamie regulamin?
Najwidoczniej tak, ponieważ post został usunięty
W takim razie chciałbym się dowiedzieć w jakiej kwestii "XD" łamie regulamin
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Już wam wyjaśniam sytuacje na iro
dałem nedvedowi eq ,,,pisał że dla niego ...oddał eq dalej ,,,odzyskać widze że już nie odzyskam
ktoś na iro gra i zależy mu na tym sw
nedveda usiłuje (podkreślam usiłuje) wpisać na liste złodzieji sw1 ale jest opór i to duży
iro nie zmigrują bo komuś zależy na tym sw
nedved spalił sobie nik za to eq żeby komuś dać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Migracja? Chyba w snach

Aby w ogóle pisać o migracji to nie należy dotować danego serwa. Jak się wykresy zysków realnego hajsu nie będą zgadzały wtedy Innno pomyśli o migracji.
Ale widać to tak, że jak dadzą jakiś set za bryłki to zwalają się stare dinozaury z danego serwa i kupują co się da.
W taki sposób to seryjnie serwer jeszcze z 5 lat postoi. Powodzenia na forum z błagalnymi tekstami o migracji

Nie wspomnę, że prawie każdy świat w tym wymarłe serwy mają identyczną sytuację:

Arizona

Blackfoot
Skoro tak wszyscy pięknie dotują wymarłe serwy to chyba czas przestać zrzędzić o migracjach, bo to zbędne posty nie wnoszące nic nowego - a temat rzeka

//edycja postu, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30158

Gość
Gość
*Ż* skoro Cię nie obchodzi piaskownica na iro to po kiego grzyba w ogóle się o niej wypowiadasz? Temat migracji z iro dawno zniknął bo jest ekipa, która lubi ze sobą grać tylko Ty widzisz w tym jakiś problem. Nie pozdrawiam serdecznie
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
Ż ma rację. Jeżeli chcecie migracje (a jeszcze chcecie!?) to świat nie moze przynosic zzysków. I tu muszą wszyscy współpracować. A jeżeli wydajecie hajs (co mnie kompletnie nie obchodzi) to się rowna z tym, że nie chcecie, i nie będzie migracji (bo swiat daje dochód).
Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem :p

Pozdrawiam :)
Ostatnie posty na temat migracji napisały osoby, które aktywnie na iro nie grają co chyba świadczy o tym że iro ma się dobrze i ludzie grający tam aktywnie nie chcą nigdzie się ruszać.
Pozdrawiam również :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnie posty na temat migracji napisały osoby, które aktywnie na iro nie grają co chyba świadczy o tym że iro ma się dobrze i ludzie grający tam aktywnie nie chcą nigdzie się ruszać.
Pozdrawiam również :)
HAHAHA
Ty chyba znajomych nie masz skoro uważasz, że ludziom z iro odwidziała się migracja
 
Do góry