Sytuacja na świecie Jicarilla

  • Rozpoczynający wątek Jimmy Kane
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Uznałem że taki temat jednak jest nieodzownym elementem każdego świata i tu także musi być ;)

Jak tam Wam idą początki?:eek:kul:
 

DeletedUser30101

Gość
Gość
Na razie bez przeszkód, jednak zadziwia mnie jak ktoś powyżej 15lvla tak szybko wbija poziomy?
sam już mam 15, i chodzenie od pracy do pracy po 30 minut to duża strata czasu :D
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
Przeraża mnie to, że mam 14 lvl i 3k dolców na koncie i itemy, które mógłbym sprzedać i dały by kolejne 2k. Owszem, mam większy zarobek, ale IMHO trochę za prosto jest...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miły widok zobaczyć wielu kowbojów do porozmawiania i przejechania się wspólnie na mustangach w Saloonie. Miła odmiana po Iroq.

Wiadomo coś o raczkujących miastach? Chętnie dojdę.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Za duży dostęp do premium, dlatego przewagę będą mieli bryłkowcy
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
dlatego ja nie napalam się na topkę :p
Miła atmosfera i zabawa się liczy ;)
 

DeletedUser19286

Gość
Gość
Mi się bardzo podoba, że teraz liczy się bardziej aktywnośc graczy a nie zbijanie 2 razy dziennie prac po 2h.pif paf A no i strasznie słabe jest to, że serwer jest teraz strasznie przeciążony.
 

DeletedUser25961

Gość
Gość
No właśnie fajna sprawa z tymi pracami po 15s, sporo expa można na tym nabić.
 

DeletedUser30492

Gość
Gość
Na pracach 15s można bardzo łatwo wbić 15 lvl w jakieś 30 minut, może godzine.
Szczególnie łatwo jest to zrobić bobem gdzie od 8-10 lvla możesz robić rozkładanie torów a na 13-14lvl i drobną ilością farta budowe stacji za ~50expa za 15 sekund. Żyć nie umierać i cisnąć piętnastosekundówki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świat fajnie się zapowiada. Tylko trochę nieprzychylna dla wielu graczy godzina startu :(
 

DeletedUser30492

Gość
Gość
Godzina startu nie jest szczególnie ważna, za jakieś 2 tygodnie i tak już będzie widać stałą topke która ładuje bryły i większość czasu aby być najwyżej. Więc jak masz za gruby porftel to kupuj bryły i leć na topke
 

DeletedUser

Gość
Gość
O top 10 nawet nie będę próbował walczyć, ale miło byłoby być w top 50.
 

DeletedUser25961

Gość
Gość
Lepiej założyć jakieś fajne miasto z fajnymi ludźmi, bo to w przyszłości będzie się opłacało :p
 

DeletedUser30492

Gość
Gość
Ja będe walczyć o topke budowania, na rankingu ogólnym mi nie zależy.
Ale i tak świat zapowiada się ciekawie, a skończy się jak zwykle...
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
jeżeli ktoś szuka miasta no to...
sam jestem w trakcie budowania własnego, będzie najprawdopodobniej na początku taka masówka, a potem się zostawi aktywnych ludzi i pojedynkowiczów.
tak więc kto chce dołączyć niech pisze do NieMamKlapek miasto będzie około godziny 20
 

DeletedUser19286

Gość
Gość
Które rzemiosło będzie najlepsze pod kogoś kto idzie w dowodzenie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry