Sytuacja na świecie Jicarilla

  • Rozpoczynający wątek Jimmy Kane
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29720

Gość
Gość
Zaczęła się gra na fortach jak równy z równym, legiony wyzwały 30 fortów...
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
Zaczęła się gra na fortach jak równy z równym, legiony wyzwały 30 fortów...

legiony legionami, są głupi to niech i 40 fortów wyzywają jak im kasy nie szkoda, ale takie zagrywki są żałosne (po co zdobyć fort jak równy z równym lepiej wyzwać wszystkie forty wroga i zabrać wszystkie bez jakiejkolwiek walki)
 

DeletedUser17869

Gość
Gość
Głupie zagrania zaczęły się dawno temu od wywoływanie bitek w środku tygodnia o 12 czy po północy :p To jest dopiero głupie prawda? :) Prawda. Tym bardziej że nigdy nie było na takiej bitce obrony :p A co do jutra - jutro jest taka fajna data :p
 

DeletedUser29730

Gość
Gość
lEGiOny wychodzą z założenia wraz z contrą:
"nie mamy fortów, jesteśmy słabi - wyzwijmy wszystkie, a może coś się uda przejąć"

http://scr.hu/25cf/6p5od

hahahahhahahahahahahahah

Pogratulować!


Contra + Legiony = dno i metr mułu! :oops:

"nemesis rozwala świat"

ps. 26 bitew wypowiedzianych przez dwa sojusze - rekord?


Sarverok, a to że wasi nie chcą walczyć o 12, 13, 16, 18, 20, 22, 24, czy 1 w nocy bo mają inne plany nie zależnie od tego czy środek tygodnia czy weekend, a mimo to są nolifami i siedzą na tw w tych godzinach zawsze tylko boją się porażki to już nie nasza wina. Odpuszczacie bitwy pojedynczo bo się nas boicie, odpuszczacie bitwy te na których dostaniecie. Na małych fortach nie wspomnę bo z przewagą hp i osób dostajecie po tyłku więc tam dłuuuuuugo do nas polotu nie będziecie mieli.

tak wiemy - 1 kwietnia - prima aprilis, robimy żarty wypowiadamy fejki (wiadomość do innego sojuszu wyżej dobrze to opisuje ).

AVE NEMESIS! Nie muszą nas szanować, ważne że się dalej boją!

http://prntscr.com/35wpwc
 

DeletedUser26053

Gość
Gość
sarverok nie nasza wina, że choćby kilku od was rano i w nocy nie chce się postzrelać dla zabawy:) ale są tacy co nie boją się paść jak sojusze zwz, wa czy kilku innych i stawią się a nie fejkują żeby mieć forty jak to pokazaliście w podanym screenie wyżej :)

Myślicie, że my będziemy wam tak fejkować? mamy kilka innych miłych planów jak będziecie olewać nasze bitwy :)
 

DeletedUser17869

Gość
Gość
Odpuszczanie bitek - a czy to nie wielki nemesis jakoś w tamtym tygodniu ogłaszał wszem i wobec że nie będzie chodził na obrony średniaków jak my je wywołamy? :p
Oj chłopcze widać że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :p
Czapla (kimkolwiek jesteś na Jicarilli) ale jeżeli od listopada nigdy nie było walki o fort z nami o godzinie typu 12 to skąd to konsekwentne wywoływanie? Przynajmniej nie walcie ściemy że nie jest to typowe parcie na forty :D
Zresztą jak próbowaliśmy coś ustalać w celu uregulowania bitek to nemesis przy obu próbach to zwyczajnie olewało.
Ale czego można się spodziewać po sojuszu złodziei ;)
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
Odpuszczanie bitek - a czy to nie wielki nemesis jakoś w tamtym tygodniu ogłaszał wszem i wobec że nie będzie chodził na obrony średniaków jak my je wywołamy? :p
Oj chłopcze widać że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :p
Czapla (kimkolwiek jesteś na Jicarilli) ale jeżeli od listopada nigdy nie było walki o fort z nami o godzinie typu 12 to skąd to konsekwentne wywoływanie? Przynajmniej nie walcie ściemy że nie jest to typowe parcie na forty :D
Zresztą jak próbowaliśmy coś ustalać w celu uregulowania bitek to nemesis przy obu próbach to zwyczajnie olewało.
Ale czego można się spodziewać po sojuszu złodziei ;)

Nie wiem jak jest na innych światach z legionami i nemesis więc się nie wtrącam ale:
Wyzywanie bitew o 12 to lekka przesada, zazwyczaj taka bitwa kończy się koło 1 w nocy.
Co do sojuszu złodziei.
Z pewnością mają złodziei tak jak każdy sojusz, wa zwz wz wr i inne (nie mówiąc o contrze gdzie sojusz ten wprost pływa w morzu złodziejstwa) , tego nie da się wyprzeć ;;) Ale obecność maćka vetuza i innych szpiegów(vetuz maciek numka mushino + ci których jeszcze nie wyłapaliśmy)/oszustów(vetuz, numka, maciek, BzyQu który sprzedawał konta bryłki i inne rzeczy za realne pieniądze na huronie po czym dostał perma, miał chyba wtedy 5 multikont)/kłamców (kłamstwa EmaGćkaO zawsze na propsie, vetuz piszący pw do ludzi z wa za plecami koma że niby kończy grę i będzie rozwiązywał wa)/złodziei (bratmati=vetuz, nikt go na arizonie nie szanuje i każdy pisze o nim jak o złodzieju)/multikonciarzy (4 osoby z ich sojuszu miały dostęp do konta jednego z mieszkańców miasta WA-Himore który miał założyciela)z contry + ci którzy dojdą w najbliższym czasie mocno osłabiła zaufanie naszego sojuszu do Nemesis.
Dodatkowo brak odzewu ze strony just andy gdy poprosiłem o ogarnięcie spamowania hardcorowego na moim forum ogólnoświatowym, spamowanie większości miasta PABLo forever na tym forum, maciek który oskarżał mnie o oszustwa na nim i wiele więcej, nie wiem więc co sądzić dalej o tym sojuszu.



swoją drogą http://scr.hu/25cf/6p5od podstępy contry już ponad 1300 osób widziało, gratuluję!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26053

Gość
Gość
Sarverok pomyślisz to się dowiesz, tak trudno nicku nie zgadnąć:) ddd powiedział, że odpuści średnie nie rozbudowane, bo po to są rozbudowane forty by na bitwach dniach się na nich strzelać a macie co nam wyzywać. A co do bitew o 12 osobiście ich nie wyzywam bo mnie tam nie ma, ale zapowiadam że o 6 rano termin mi się spodobał:) Zresztą na rano nie ma co wam za fortów wyzywać chyba że legiony to Contra a dużo do tego nie brakuje.

Dogadywanie się o bitwy ? nie udało się bo stawiliśmy się na obronie Contry zamiast ich i przegraliście atak małego fortu ?i poszedł foch gigant z przytupem ? :oops:

My nie musimy mieć parcia na forty po prostu jesteśmy najlepsi :gwizd:

Co do punktu widzenia ja bezpodstawnie nie wyzywam sojuszy od złodziei bo jakoś osobiście nie płakałeś mi na pw że ktoś Ci pomidora z targu skubnął :gwizd:
 

DeletedUser29730

Gość
Gość
sarverok jesteś tak samo śmieszny jak cała władza w legionach.
Nie wiem kto jest słabszy czy wy z waszym śmiesznym zarządem który sam nie wie co ma robić i prosi o decyzję idk czy contra poprzez obrywanie od wszystkich innych i dlatego unikanie walk.

1. Powiedziałem, że będziemy odpuszczać średnie nierozbudowane forty, gdyż wy atakujecie w 2 sojusze nasz jeden, a jak przychodzi co do czego i macie wy takiego bronić nagle sobie sparing z contrą wymyślacie. Dodatkowo są/były inne forty na których mogliście próbować, ale jak się dostaje bęcki to lepiej nie walczyć nie?
2. Parcie, nie parcie - nazywajcie sobie to jak chcecie, to nie my wypowiedzieliśmy 26 bitew tylko wy słabeusze, jesteś słabi, nie macie do nas polotu jako sojusz i nie będziecie dłuuuuugo mieli, dlatego się całujecie z contrą by nam dorównać.
3. Ustalanie paktu przez padme, gdzie jej ludzie ją wyśmiewają? hahaha
powiem tak, skoro ty nie masz jaj by wziąć sojusz w ręce i nawet jak macie przegrać walczyć to lepiej dajcie dalej dowodzić padme i niech się dzieje jak teraz, czyli sojusz opierający się na kłamaniu własnych ludzi: "My nie trzymamy z contrą, po prostu walczymy z nimi by pokonać nemesis" obiecując że to ostatnie wspólne walki.
4. Następna sprawa która już mnie mniej obchodzi, kłamiąc swoich ludzi na temat układów które były na forum i tworzenia złej opinii o nemesis. Kłamcie dalej tyle wam zostaje by wasi gracze wierzyli wam jeszcze, jesteście niczym tvn albo gazeta wyborcza. Usunęliście zakładkę jak temat stał się niewygodny i tyle. Najlepiej schować brudy i narzekać na innych, nie patrząc samemu co się robi, bo przecież "wielkie" legiony nie mogą przegrać bitwy bo są "najlepsze"

Odpuszczajcie bitwy nam, pokazujcie bardziej swoją słabość. Bo przecież ci co nie walczą są zwykłymi jagodziarzami, a po was widać doskonale kim jesteście na fortach skoro je odpuszczacie i się boicie walczyć.

Co do obrażania całego naszego sojuszu od złodziei, krętaczy itd. to wiedzcie jedno: nie musicie nas szanować, ważne iż cały czas się nas boicie!

AVE NEMESIS!
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
fa4hbz.jpg


przepraszam przyjaciele, ale nie mogłem się powstrzymać przed takim wieczornym wykrywaniem głupoty ::)): zapłacę jednak za to słono, niedługo stracę kontakt z najbliższą rodziną... bo on...
on tu idzie...
:kak:


ps flagować próbowali na fejku
genuines

sflagowali fejka XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
i chcą właśnie drugiego flagować
co za słaba imitacja sojuszu

2yqztp.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17869

Gość
Gość
Co za zaciętość :p Przynajmniej nie wypierasz się trzymania złodziei w sojuszu. A co do aprilisowych fortów. Odbijecie je sobie o porach w których dorośli pracują i się nie stawią na bitkę :) Jak zawsze ;)
Aha a co do 2 sojuszów. Legion i Contra to łącznei zdaje się 7 miast. Nemesis chyba tyle samo (6 lub 7 - nie pamiętam). No i nie zapominajmy że D303 zostało wchłonięte przez nemesis więc 2 sojusze na 2 sojusze mamy. No ale to byłaby zbyt równa walka a równe walki są OSTATNIM co by wielki ddd chciał więc załatwia wsparcie kilkunastu miast WA ;) Żeby tylko zdobyć wszystkie forty ! :)
Więc sam jesteś słabeuszem i nie łudź się że znajdziesz kogoś do tego stopnia ograniczonego umysłowo żeby uwierzył w Twoje bajeczki.
http://memy.pl/mem_928826_nie_musicie_nas_szanowac_wazne_iz_caly_czas_sie_nas_boicie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31256

Gość
Gość

dobra, śmiechłem teraz syto :mel: ale w sumie taki sam obrazek można o contrze legionach i wa zrobić tylko że każdy z innym tekstem


Odbijecie je sobie o porach w których dorośli pracują i się nie stawią na bitkę :) Jak zawsze ;)

Przepraszam bardzo jakich porach? To co, mamy (wa i nemesis) się pod przeciwnika ustawiać jak wam wygodnie? Jaki przeciwnik, marny wróg nie przeciwnik, szpiegostwo i brudne zagrywki, a potem najlepiej na inne sojusze zwalać.
W tą grę grają dzieci począwszy od 10 latków poprzez nastolatków 13+ i kończąc na dorosłych 18+ to w której jesteś grupie nie powinno ograniczać twoich możliwości w grze, a jeżeli decydujesz się na takie pogrywanie że fejkujesz tyle fortów o godzinach w których jeszcze większość DOROSŁYCH jest w pracy to jesteś hipokrytą wypominając to teraz innym sojuszom.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do fortów porannych i nocnych... możemy oddawać je wam na bieżąco. To nie o forty chodzi o tej porze, ale o exp i obligacje. U nas też są uczniowie i pracownicy więc z odsetkiem onlinów podobnie jest. A dlaczego noc i rano? By HP było bez kombinowania pełne na bitwę dnia.

Co do memów... też w karczmie trochę mamy:
MEM 1
MEM 2
MEM 3
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Pozwolicie że i ja wtrącę swoje 3 grosze mimo mojego nie aktywnego już udziału w życiu świata.

Jak na to wszystko patrzę z boku przypominają mi się kłótnie z m300 za czasów Ichorusa na Iro: każda z stron brnie w swoją mimo, że każdy chce dobrze dla tego świata.

Z jednej strony Nemesis - które jest no.1 jeśli chodzi o siłę ognia fortowego
z drugiej strony reszta świata.

A wiecie jaka jest racja wg mnie? Że niestety każdy z sojuszy racji nie ma, że bardziej to wygląda jak konkurs: kto kogo mocniej ugryzie. Kto komu bardziej przyłoży i rozłoży na łopatki. Wiadomo, że tw wyzwala negatywne emocje. Ale niestety odbija się to też na graczach, którzy niestety nie biorą czynny udział w życiu świata, a nawet jeśli chcą brać to od razu jest przypinana mu łatka danego sojuszu po obojętnie jakiej stronie jest. i zaczyna się robić nieprzyjemnie... bo wyzywanie już na czatach światowych widziałem każdej z stron..i nie było to miłe

Zamiast fejkować, szukać jakiś haków czy coś, kłócić się to usiądźcie sobie przy piwie thewestowym i dogadajcie się :) po co do końca psuć Jice?

Pozdrawiam
L.Blue versus Edward.
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
Dokładnie, może przestaniecie w końcu spinać poślady ::DD:

Też mam jednego mema, kto zgadnie o kim mówimy dostanie coś dobrego.

generImg.php






generImg.php
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ach ci brylkowcy

tak to juz jest brylkowcy zawsze beda mieli lepiej niz normalni gracze :ind: ale taki brylkowiec nie wie co to znaczy dojsc do wszystkiego po kolei i powoli :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
To może pytanie z innej beczki.
Chcę jeszcze DUŻO osiągnąć. Opłaca się zaczynać na Jicarilla, czy jednak czekać na nowy świat ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry