Sytuacja na świecie Jicarilla

  • Rozpoczynający wątek Jimmy Kane
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Patelkowa

Członek obsługi gry
O kurcze, przeczytałam całą dyskusję. Ależ od tego czasu się pozmieniało ;) Chociaż... z drugiej strony patrząc, wszystko cały czas jest tak samo. Nadal biegają "armie zawadiaków" :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuje powiększyć zawadiacką do 50 miejsc + 2 specjalne na piedestale, tron dla Winterra i stołek dla jego akolity silverguna ;-)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak wygląda sprawa z sojuszami które są najmocniejsze?
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Różnie ::P: Jeśli masz na myśli forty, to tu wpływa na to kilka czynników, choćby pora ::P:
Pod forty:
Evolution z wielkim parciem na forty objawiającym się wyzywaniem fejków i flagowaniem w połowie bitwy gdzie można by było sobie jeszcze postrzelać. Połączenie Rozsądku i Nemków (jeden z najstarszych sojuszy na świecie). Historia prosta. Próba wprowadzenia jakiś "patologicznych" zmian w rozsądku, mały rozpad. Miasta, które zostały wprowadziły "wielką zmianę" i zaczęli obrywać na fortach. W przypływie rozpaczy połączyli się z Nemkami, a na świecie zapanowała równowaga ::P:

Legion + ZWZ Dwa odrębne sojusze współpracujące ze sobą na fortach, które jednak ostatnio sobie odpuściły ale wszystko wróciło do normy.

Na bitwach dnia komplecik zawsze jest. Duże forty przeważnie kilka razy w tygodniu, do kompletów brakuje kilka osób. Na średniakach komplet zawsze jest.
Ps.
Przesadziłem z tym zawsze.

Ale tu ubolewanie. Serwer ma ponad rok, a często spotyka się namioty, na których się jednak gra. Bitwa to bitwa, a dogadanie się z pierwszym z wymienionych sojuszy graniczy z cudem hmpf

Co do sojuszy fortowych, nie zapominajmy o tych mniejszych, które jak sami określili "będą wyzywać bitwy 10-16 minut po bitwach, któregoś z sojuszy".

Uwaga!!!
Na tym świecie 3 z 6 sojuszy ma mega parcie na zdobywanie fortów, nie ważne jak ::P:


Co do pojedynków to niezmiennie prowadzi ReVenge, skupiające masę pojedynkowiczów.
 

DeletedUser31997

Gość
Gość
Ja nie wiem co trzeba mieć w głowach, żeby ciągle mieć parcie na forty. Rozumiem ambicję wygrywać na fortach. Ale mam pytanie do tych wszystkich osób, które robią wszystko żeby skupić ich jak największą ilość.

Jaką macie satysfakcję z tego, że odbiliście fort strzelając do maks 5 osób? Ani wy, ani Ci nieszczęśnicy, którzy na tą bitwę poszli nie dostajecie ani doświadczenia ani obligacji. Czy nie lepiej zagryźć zęby jak się jest słabym, dogadać się z innymi i zrobić konkret bitewki? Ludzie jak chcecie między sojuszowego spotkania to ja wam je zorganizuję. Ale na Boga trzymajcie się postanowień do jakich dojdziecie!

Bez waszej współpracy nie ma szans na dobre bitwy. A jak nie macie na tyle połączeń mózgowych aby nawiązać próbę współpracy to się później nie dziwcie, że sporo znanych fortowców was obija pod fortami, bo na dobrą bitwę liczyć nie mogą.

Pozdrawiam
Obywatel Pasikurowic
 

DeletedUser

Gość
Gość
ciężko się nie zgodzić przypomina się sytuacja na black przed moim odejsciem, bitwy o 12-15 i późno w nocy. 60-70% offów porażka. sczerze lepiej mieć małą, zgraną ekipę na małe forty i fajnie pograć niż cisnąć na duże. Przypominają mi się spinki z Appo
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
ciężko się nie zgodzić przypomina się sytuacja na black przed moim odejsciem, bitwy o 12-15 i późno w nocy. 60-70% offów porażka. sczerze lepiej mieć małą, zgraną ekipę na małe forty i fajnie pograć niż cisnąć na duże. Przypominają mi się spinki z Appo

Jutro bitwa o duży fort o (UWAGA) 9:27. Wyzwana przez...
 

DeletedUser31138

Gość
Gość
Dlaczego na Jicarilla jest tyle bitew w ciągu dnia ? Jestem pełen podziwu, że jest to aż tak aktywny świat pod względem fortów.
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Nie wiem czy jest co podziwiać ::P: Bitwy są, ale są to fejki. Kilka bitew dobrych się zdarza, ale ostatnio wszystko się popsuło hmpf
66247543015395220778.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, zacząłem dziś grę w The West na owym świecie.
Zauważyłem, że nie gra tutaj zbyt dużo ludzi.
Czy istnieje jakieś miasto co zrzesza początkujących i aktywnych graczy?

Zapraszam do miasta ---POOLSKA---
Już trochę działamy, jednak brakuje nam nadal ludzi aktywnych.
W razie pytań pisz.
P.
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Doskonały świat zarówno dla weterana Ji jak i nowego gracza, który pragnie przeżyć intensywną przygodę. Topowi gracze prezentują niski poziom dlatego przy odrobinie determinacji będziecie w stanie z nimi nawiązać walkę. Dodatkowo może zarobić sporo na evencie, ponieważ rynek jest tak chłonny, że prawnie nic na nim nie ma. Przypuszczam, że wszystko schodzi na pni. Raj dla pp, znachora, kowala, rymarza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry