Sytuacja na świecie Klondike

migracje zaczyna się od spędu bydła na najstarsze światy ,czyli sw1 a kolejno dodaje się propozycje do migrowania na inne nowsze światy ale jak widać pandemia w twtm sięga samych korzeni
Dziękujemy że gonicie bydło na własną prerie ale to kowbojki i kowboje powinni decydować a nie twt

anaxxx

Blada Twarz
Nie rozumiem tego, jak zamykali Cha, to dali możliwość migracji na S1 i S10, więc czemu tu jest Dako, ari? Bez jaj.

Nie rozumiem tego, jak zamykali Cha, to dali możliwość migracji na S1 i S10, więc czemu tu jest Dako, ari? Bez jaj.
Czajnik nie był światem premium, podobnie jak S1 czy S10. Klon natomiast tak, więc nie będzie np sytuacji, że gracz XYZ nakupował umiejek za bryłki i pojawił się na S1 z większą ilością umek niż gracze, co grają 11 lat w TW i robią wszystkie powtarzalne questy świąteczne

anaxxx

Blada Twarz
No, ok, kumam, ale jaki jest problem z wprowadzeniem na s1 i 10 też full premium, z tego co pamiętam zakup umek był opłacalny tylko do pewnego momentu, zresztą nie przesadzajmy, to w życiu dużego kopa nie dawało.

Czajnik nie był światem premium, podobnie jak S1 czy S10. Klon natomiast tak, więc nie będzie np sytuacji, że gracz XYZ nakupował umiejek za bryłki i pojawił się na S1 z większą ilością umek niż gracze, co grają 11 lat w TW i robią wszystkie powtarzalne questy świąteczne
Każdy wie, że to nic by w grze nie zmieniło.Jest to jedyny argument i moim zdaniem najgłupszy, ale no cóż.Moje zdanie jest takie że każdy migrujący powinien iść tam gdzie chce.Przypuśćmy sytuację, że z blackfoota pójdzie migracja kiedyś tam i będę mógł wybrać nowy świat(premium) już z istniejących pewnie jakieś musco albo nawaho,ohio o ile się będzie dało.No i co mi z tych światów jak one już są i będą tak samo martwe jak blackfoot a tam gdzie są ludzie czyli s1/s10 nie mogę bo grałem na świecie z premium no kurde gdzie tu sprawiedliwość.Inno niech zmieni zasady migracji bo to śmiech na sali.

anaxxx

Blada Twarz
Osobiście uważam że to full premium nic nie zmienia, no kupisz z 10 umek, ok, a jaką to przewagę daje na forcie? Po porstu widać że migracje są na kolejne martwe światy, klon wystartował 2015, niecałe 2 lata dało rade tam grać, teraz nawet na event nie masz 100 znajomych, więc mam się gdzie przenieść na Dakotę, Ari? Musco, gdzie są też takie padaki.

anaxxx

Blada Twarz
Wiesz, chyba podziękuję, widzę że te same twarze i w koło jest to samo, otwarcie nowego świata walka o topkę i koniec. Nie mam na to sił i ochoty.