Sytuacja na świecie Klondike

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13243
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13243

Gość
Gość
Tradycyjnie już ten temat powinien się znaleźć ::D:

Póki co sytuacja taka , że czekamy na start świata ::P:

Chciałbym również od razu serdecznie zaprosić do sojuszu Hiszpańska Inkwizycja , z pewnością nikt się nie spodziewał tutaj Hiszpańskiej Inkwizycji :eek:j:

Edytka - świat już jest
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Szkoda, ze mi jak i wielu innym ten Klondike się po prostu nie pokazuje :D
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Nie wiem czemu, ale na tym świecie mam większe lagi niż podczas odpalonej gry i wszystkich światów TW jednocześnie :/

Ten świat będzie miał multum osób które będą tylko pod $$
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio bardzo popularne jest pytanie: "Czy grasz na klopie?" :D
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Jak gram to częściej widzę określenie - klonie.
No ale może i tamto popularne ;)
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
2700 graczy supppppper wynik!! Do boju KLOPIE!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gracze "przemówili" chyba głośniej niż cokolwiek co do tej pory "powiedziane" zostało , ten serwer nie ma przyszłości. Pozostaje tylko czekać aż zostanie zamknięty szybciej niż te które wyszły przed nim :)
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
A mnie dziwi jedno :D Troche dni juz świat stoi :D co to sie działo w tym temacie na innych światach to była walka kogutów :D Teraz? Cicho o_O
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
druga sprawa to pierwsza walka tutaj :p zazwyczaj pod malym fortem na pierwszej bitwie to bylo ~300 osob. a tym razem nawet kompletow nie bylo ::DD:
Śmieszą mnie również ogłoszenia na czacie typu "szukam boba do miasta"
Wszyscy full budowanie a miasta stoją :p ale spokojnie jakiś kościółek wyrośnie na odpowiedni poziom to i chętni się znajdą
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
druga sprawa to pierwsza walka tutaj :p zazwyczaj pod malym fortem na pierwszej bitwie to bylo ~300 osob. a tym razem nawet kompletow nie bylo ::DD:
Śmieszą mnie również ogłoszenia na czacie typu "szukam boba do miasta"
Wszyscy full budowanie a miasta stoją :p ale spokojnie jakiś kościółek wyrośnie na odpowiedni poziom to i chętni się znajdą

Już rośnie. 30 lvl powinien być w poniedziałek :)
 

DeletedUser26252

Gość
Gość
Widziałem na jednym hrabstwie jak Etriel wspominała o wielkim zapotrzebowaniu ze strony graczy na nowy świat. Ale nie spodziewałem się, że to zapotrzebowanie będzie aż tak wysokie! Ludzie walą normalnie drzwiami i oknami, rejestracja pęka w szwach. Jak tak dalej pójdzie to Inno będzie musiało kupić lepszy serwer pod Klondike, bo wszyscy aż się palą do gry ::D:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Widziałem na jednym hrabstwie jak Etriel wspominała o wielkim zapotrzebowaniu ze strony graczy na nowy świat. Ale nie spodziewałem się, że to zapotrzebowanie będzie aż tak wysokie! Ludzie walą normalnie drzwiami i oknami, rejestracja pęka w szwach. Jak tak dalej pójdzie to Inno będzie musiało kupić lepszy serwer pod Klondike, bo wszyscy aż się palą do gry ::D:

A niby skąd nowi gracze maja wiedzieć ze jest coś takiego jak TW skoro zero reklam jest.

Na dziś 4 tys osób zarejestrowanych łącznie z mulciakami. Wypas jednym słowem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A niby skąd nowi gracze maja wiedzieć ze jest coś takiego jak TW skoro zero reklam jest.

Na dziś 4 tys osób zarejestrowanych łącznie z mulciakami. Wypas jednym słowem.

cóż Inno zamiast łączyć światy to otwiera kolejne, co jeszcze bardziej zniechęca starych graczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry