Sytuacja na świecie Klondike

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13243
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28785

Gość
Gość
Naprawdę tutaj się nic nie dzieje :D od msc cicho :D
 
Mam zamiar sobie założyć postać na klondike i generalnie szukałbym kogoś do wymian
Klondike-Dakota. Ktoś zainteresowany?
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Jak leci na klonie? Opłaca mi się tu zagrać, czy wieje nuda?
 

DeletedUser12583

Gość
Gość
Mi się pojawiło info ze Serwer zostanie zresetowany. Co, jak, Dlaczego? Widać coś jest źle bo dziś na chacie były info że coś poprawiają.
Mam zapytanie jak idzie wam zbieranie Aksamitek? I zapraszam do współpracy:) Świat żyje a odbiciem tego jest forum a więc;>?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3112

Gość
Gość
Reset do zera?
Chaliera.
Dopiero zacząłem grać, a tu trzeba wiać.
 

DeletedUser3112

Gość
Gość
Tak sobie myślę, że fajnie jest czasem zajrzeć na forum.
Pogadać można (głównie z samym sobą).

pozdrawiam wszystkich!
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Wątki poszczególnych światów ostatnio nie są zbyt często wybierane niestety...
Grunt że chce Ci się pokazywać i czasem coś napisać :)
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Armia Klondike [*] :D

Na Klondike są 3 sojusze główne: Muscotah, Bezstesowi i Fa oraz parę mniejszych, którzy robią sobie bitwy, więc nie jest źle :D.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Najlepsiejsi na Klondike -> Cordoba

Cordoba top 1 westforts!

Jak długo to potrwa nie wiadomo, bo Kickapoo goni!
 
Sojusze jakie mogę polecić to Bezstresowi i Jeźdźcy Prerii ,dobre dowodzenia ,porządni ludzie i miła atmosfera pozdrawiam ludzi z tych ekip .
Pozdrawiam Lares Szkodnik założyciel miasta Cytadela i sojuszu Jeźdźcy prerii :mel::mel:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Sojusze jakie mogę polecić to Bezstresowi i Jeźdźcy Prerii ,dobre dowodzenia ,porządni ludzie i miła atmosfera pozdrawiam ludzi z tych ekip .
Sojusz jakiego odradzam każdemu zdrowo myślącemu to buntownicy fatalne dowództwo,niezdrowo myślący zarząd obrażający innych graczy , ogólnie fatalny sojusz który jak wygrał kilka bitew myśli ,że złapał Boga za nogi ,podkradają graczy innym .Podsumowując dno i 10 metrów mułu .
Pozdrawiam Lares Szkodnik założyciel miasta Cytadela i sojuszu Jeźdźcy prerii :mel::mel:

Polecam Jeźdźców Prerii (jak chcecie się bawić w forty).

Jimmy Kane.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Rebelianci i to drugie to zwykłe jagodziarskie sojusze, które sobie walczą i 1 vs 1, Rebelia wygrywa. A inne losy bitwy są jak przyjdą 3 królujące sojusze ^^.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Dawno tutaj nie zaglądałem, jakieś tam bitwy są, Chemehuevi ostatnio przeważa, komplety na maluszkach są nie jest źle :D.
 

DeletedUser32800

Gość
Gość
A co powiecie teraz o sytuacji fortowej Klondike :D żal.pl modle się o migracje :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry