Sytuacja na świecie Klondike

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13243
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33750

Gość
Gość
siemka, jakiś mały update co do świata można prosić? jak wygląda, co się dzieje?
 
A ja powiem, że od kilku tygodni bitwy na klonie się ożywiły ;) Gramy na małych, nie zawsze są komplety, ale w niczym to nie przeszkadza, żeby pobawić się te 55 rund. Można pounikać, postrzelać, pogadać na czacie, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja osobiście nie narzekam, jedyne do czego się można przyczepić, to że więcej osób mogłoby być online, ale tragedii nie ma :DDD
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Świat przeżywa drugą młodość. Pojedynki, bitwy fortowe, handel, rzemiosło kwitnie. Świat ma jeszcze wiele lat życia przed sobą. Wy którzy dotujecie grę możecie śmiało rozpoczynać grę i wydawać bryłki. Wszystko wam się zwróci w dobrej zabawie. A dodatkowo gracze niepłacący będą wam wdzięczni. Mam niestety przypuszczenia, że nasi obecni sponsorzy płacą mniej niż powinni. Tym bardziej zapraszam graczy z gotówką. Bez gotówki... niekoniecznie.
 
Świat przeżywa drugą młodość. Pojedynki, bitwy fortowe, handel, rzemiosło kwitnie. Świat ma jeszcze wiele lat życia przed sobą. Wy którzy dotujecie grę możecie śmiało rozpoczynać grę i wydawać bryłki. Wszystko wam się zwróci w dobrej zabawie. A dodatkowo gracze niepłacący będą wam wdzięczni. Mam niestety przypuszczenia, że nasi obecni sponsorzy płacą mniej niż powinni. Tym bardziej zapraszam graczy z gotówką. Bez gotówki... niekoniecznie.
Niezły bajkopisarz x D.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Świat przeżywa drugą młodość. Pojedynki, bitwy fortowe, handel, rzemiosło kwitnie. Świat ma jeszcze wiele lat życia przed sobą. Wy którzy dotujecie grę możecie śmiało rozpoczynać grę i wydawać bryłki. Wszystko wam się zwróci w dobrej zabawie. A dodatkowo gracze niepłacący będą wam wdzięczni. Mam niestety przypuszczenia, że nasi obecni sponsorzy płacą mniej niż powinni. Tym bardziej zapraszam graczy z gotówką. Bez gotówki... niekoniecznie.

Nie dotuje gry, inni płacą za moją darmową grę.

Odnosząc się do pytania jak przestaniecie płacić i firma zanotuje stratę to serwery zostaną zamknięte natychmiast. To biznes.

Prosisz graczy o dotowanie na rzecz gry, a sam tego nie robisz? Nie widzisz w tym brak logiki? Chcesz dalej grać? Dotuj, a nie karzesz innym to robić ;)
 
Świat przeżywa drugą młodość. Pojedynki, bitwy fortowe, handel, rzemiosło kwitnie. Świat ma jeszcze wiele lat życia przed sobą. Wy którzy dotujecie grę możecie śmiało rozpoczynać grę i wydawać bryłki. Wszystko wam się zwróci w dobrej zabawie. A dodatkowo gracze niepłacący będą wam wdzięczni. Mam niestety przypuszczenia, że nasi obecni sponsorzy płacą mniej niż powinni. Tym bardziej zapraszam graczy z gotówką. Bez gotówki... niekoniecznie.

Dzięki za podpowiedź. Chciałem właśnie rozpocząć grę na nowym świecie ale padło na Ohio na którym atmosfera, powiedzmy sobie szczerze, nie jest najlepsza.
Wszytko co miałem do wydania niestety zostało przeznaczone na ten świat i teraz żałuję widząc że na moim świecie czuć samą stęchliznę a na starym dobrym Klondike zabawa trwa w najlepsze.
No cóż... Mądry Polak po szkodzie. Czekam w takim razie na nowy świat!
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Prosisz graczy o dotowanie na rzecz gry, a sam tego nie robisz? Nie widzisz w tym brak logiki? Chcesz dalej grać? Dotuj, a nie karzesz innym to robić ;)

Zasady, którymi się kieruje w życiu, moja religia, moja rodzina, moja inteligencja stoją w opozycji do płacenia realnych pieniędzy, które otrzymujemy z zasiłków, pracy bądź dotacji za wirtualne przedmioty, które nie powodują realnego podniesienia naszego statusu życiowego.
Jestem graczem, który oczekuje, że inni będą płacili za moją grę. Nie interesuje mnie z jakich pobudek ci inni płaćą, mają płacić i mnie obsługiwać abym dobrze się bawił. Bawię się dobrze dlatego wracam do TheWest raz na kilka lat aby skontrolować czy donatorzy dalej płacą aby utrzymywać moje konta.

Odpowiadając wprost krótko na twoje pytanie.
Prosisz graczy o dotowanie na rzecz gry, a sam tego nie robisz?
Ponieważ szanuje pieniądze, które posiadam i nie wydaje ich na śmieci.

Nie widzisz w tym brak logiki?
Widzę jedynie swoja ponadprzeciętną inteligencję i realizacje swojej logiki według, której maksymalnie korzystam z efektów pracy innych ludzi dla swoich korzyści np. rozrywki. Dobrze jak ktoś płaci za mnie. Takie rozrywki preferuje. Darmowe dla mnie.

Chcesz dalej grać? Dotuj, a nie karzesz innym to robić
Jest mi to obojętne czy będę tu grał. Gram aby się dobrze zabawić na różnych płaszczyznach. Wiele razy miałem wieloletnie przerwy, ponieważ mi nie zależy.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Zasady, którymi się kieruje w życiu, moja religia, moja rodzina, moja inteligencja stoją w opozycji do płacenia realnych pieniędzy, które otrzymujemy z zasiłków, pracy bądź dotacji za wirtualne przedmioty, które nie powodują realnego podniesienia naszego statusu życiowego.
Jestem graczem, który oczekuje, że inni będą płacili za moją grę. Nie interesuje mnie z jakich pobudek ci inni płaćą, mają płacić i mnie obsługiwać abym dobrze się bawił. Bawię się dobrze dlatego wracam do TheWest raz na kilka lat aby skontrolować czy donatorzy dalej płacą aby utrzymywać moje konta.

Odpowiadając wprost krótko na twoje pytanie.
Prosisz graczy o dotowanie na rzecz gry, a sam tego nie robisz?
Ponieważ szanuje pieniądze, które posiadam i nie wydaje ich na śmieci.

Nie widzisz w tym brak logiki?
Widzę jedynie swoja ponadprzeciętną inteligencję i realizacje swojej logiki według, której maksymalnie korzystam z efektów pracy innych ludzi dla swoich korzyści np. rozrywki. Dobrze jak ktoś płaci za mnie. Takie rozrywki preferuje. Darmowe dla mnie.

Chcesz dalej grać? Dotuj, a nie karzesz innym to robić
Jest mi to obojętne czy będę tu grał. Gram aby się dobrze zabawić na różnych płaszczyznach. Wiele razy miałem wieloletnie przerwy, ponieważ mi nie zależy.
czyli lekko mówiąc jesteś jednocześnie egoistą ,hipokrytą i idiotą. mówisz aby cała reszta płaciła podczas gdy ty gówno dasz, mówisz że nie płacisz bo cała reszta tak robi.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zasady, którymi się kieruje w życiu, moja religia, moja rodzina, moja inteligencja stoją w opozycji do płacenia realnych pieniędzy, które otrzymujemy z zasiłków, pracy bądź dotacji za wirtualne przedmioty, które nie powodują realnego podniesienia naszego statusu życiowego.
Jestem graczem, który oczekuje, że inni będą płacili za moją grę. Nie interesuje mnie z jakich pobudek ci inni płaćą, mają płacić i mnie obsługiwać abym dobrze się bawił. Bawię się dobrze dlatego wracam do TheWest raz na kilka lat aby skontrolować czy donatorzy dalej płacą aby utrzymywać moje konta.

Odpowiadając wprost krótko na twoje pytanie.
Prosisz graczy o dotowanie na rzecz gry, a sam tego nie robisz?
Ponieważ szanuje pieniądze, które posiadam i nie wydaje ich na śmieci.

Nie widzisz w tym brak logiki?
Widzę jedynie swoja ponadprzeciętną inteligencję i realizacje swojej logiki według, której maksymalnie korzystam z efektów pracy innych ludzi dla swoich korzyści np. rozrywki. Dobrze jak ktoś płaci za mnie. Takie rozrywki preferuje. Darmowe dla mnie.

Chcesz dalej grać? Dotuj, a nie karzesz innym to robić
Jest mi to obojętne czy będę tu grał. Gram aby się dobrze zabawić na różnych płaszczyznach. Wiele razy miałem wieloletnie przerwy, ponieważ mi nie zależy.

Mają płacić i Ciebie obłsugiwać? Czemu? Jakoś nie widzę pobudek by płacić na to byś grał.

Wciąż i wciąż piszesz o swojej ponadprzeciętnej inteligencji, to może pokażesz jakiś wynik swojego testu IQ? ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Lenka222 Jak długo będą otwarte migracje ze świata pl21, aż do jego zamknięcia? Czy będzie to jak ze światem Cheyenne? Od momentu ogłoszenia migracji aż do jego zamknięcia minęły 3 lata, czy będzie to krótszy czas?
 

Deleted User - 2079329

Gość
Gość
Dawno w to nie grałam, na jaki świat najlepiej się przenieść?
 

Deleted User - 2079329

Gość
Gość
"Klondike jest światem full premium i migracja będzie możliwa jedynie na takie serwery. "
Dlatego właśnie pytam, coś czytałam że Ohio daje radę, reszta to raczej szkoda gadać, ale fajnie by było poznać opinię, żeby nie wejść na minę :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry