Sytuacja na świecie Klondike

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13243
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33692

Gość
Gość
migracje zaczyna się od spędu bydła na najstarsze światy ,czyli sw1 a kolejno dodaje się propozycje do migrowania na inne nowsze światy ale jak widać pandemia w twtm sięga samych korzeni
Dziękujemy że gonicie bydło na własną prerie ale to kowbojki i kowboje powinni decydować a nie twt
 

Deleted User - 2079329

Gość
Gość
Nie rozumiem tego, jak zamykali Cha, to dali możliwość migracji na S1 i S10, więc czemu tu jest Dako, ari? Bez jaj.
 
Nie rozumiem tego, jak zamykali Cha, to dali możliwość migracji na S1 i S10, więc czemu tu jest Dako, ari? Bez jaj.
Czajnik nie był światem premium, podobnie jak S1 czy S10. Klon natomiast tak, więc nie będzie np sytuacji, że gracz XYZ nakupował umiejek za bryłki i pojawił się na S1 z większą ilością umek niż gracze, co grają 11 lat w TW i robią wszystkie powtarzalne questy świąteczne
 

Deleted User - 2079329

Gość
Gość
No, ok, kumam, ale jaki jest problem z wprowadzeniem na s1 i 10 też full premium, z tego co pamiętam zakup umek był opłacalny tylko do pewnego momentu, zresztą nie przesadzajmy, to w życiu dużego kopa nie dawało.
 
Czajnik nie był światem premium, podobnie jak S1 czy S10. Klon natomiast tak, więc nie będzie np sytuacji, że gracz XYZ nakupował umiejek za bryłki i pojawił się na S1 z większą ilością umek niż gracze, co grają 11 lat w TW i robią wszystkie powtarzalne questy świąteczne
Każdy wie, że to nic by w grze nie zmieniło.Jest to jedyny argument i moim zdaniem najgłupszy, ale no cóż.Moje zdanie jest takie że każdy migrujący powinien iść tam gdzie chce.Przypuśćmy sytuację, że z blackfoota pójdzie migracja kiedyś tam i będę mógł wybrać nowy świat(premium) już z istniejących pewnie jakieś musco albo nawaho,ohio o ile się będzie dało.No i co mi z tych światów jak one już są i będą tak samo martwe jak blackfoot a tam gdzie są ludzie czyli s1/s10 nie mogę bo grałem na świecie z premium no kurde gdzie tu sprawiedliwość.Inno niech zmieni zasady migracji bo to śmiech na sali.
 

Deleted User - 2079329

Gość
Gość
Osobiście uważam że to full premium nic nie zmienia, no kupisz z 10 umek, ok, a jaką to przewagę daje na forcie? Po porstu widać że migracje są na kolejne martwe światy, klon wystartował 2015, niecałe 2 lata dało rade tam grać, teraz nawet na event nie masz 100 znajomych, więc mam się gdzie przenieść na Dakotę, Ari? Musco, gdzie są też takie padaki.
 

Deleted User - 2079329

Gość
Gość
Wiesz, chyba podziękuję, widzę że te same twarze i w koło jest to samo, otwarcie nowego świata walka o topkę i koniec. Nie mam na to sił i ochoty.
 

*KONIU*

Blada Twarz
Przeczytałem informację o zamknięciu Klondike i uważam że termin jest wyjątkowo nie trafiony.Mnóstwo graczy tak jak ja gra na wszystkich serwerach,na dniach aktywowane zostaną linie zadań obecnie testowane na becie.Zaraz po tym będą święta i jak znam życie loteria wielkanocna.Wybrano bardzo napięty termin na zamknięcie serwera i uważam ,że należało by ten termin wydłużyć do luźniejszego okresu ,sugeruję miesiąc po świętach.
 
Przeczytałem informację o zamknięciu Klondike i uważam że termin jest wyjątkowo nie trafiony.Mnóstwo graczy tak jak ja gra na wszystkich serwerach,na dniach aktywowane zostaną linie zadań obecnie testowane na becie.Zaraz po tym będą święta i jak znam życie loteria wielkanocna.Wybrano bardzo napięty termin na zamknięcie serwera i uważam ,że należało by ten termin wydłużyć do luźniejszego okresu ,sugeruję miesiąc po świętach.

Migracja z tego świata jest dostępna od dłuższego czasu, więc było go sporo, aby spokojnie przeprowadzić postać na inny świat.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Przeczytałem informację o zamknięciu Klondike i uważam że termin jest wyjątkowo nie trafiony.Mnóstwo graczy tak jak ja gra na wszystkich serwerach,na dniach aktywowane zostaną linie zadań obecnie testowane na becie.Zaraz po tym będą święta i jak znam życie loteria wielkanocna.Wybrano bardzo napięty termin na zamknięcie serwera i uważam ,że należało by ten termin wydłużyć do luźniejszego okresu ,sugeruję miesiąc po świętach.

Event z monetami zakończy się w marcu. On jest powiązany typowo z zadaniami. Z tego powodu jego progres nie zostanie skasowany w przypadku migracji w trakcie trwania, walutą eventową będą przedmioty, które przeniosą się w ekwipunku.
Natomiast do Wielkanocy jest jeszcze dużo czasu. Chętne osoby na pewno zdążą się przenieść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry