Sytuacja na świecie Luizjana

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31250
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28416

Gość
Gość
Zaprosiłby mnie do gry ktos miły? E-mail:
Kod:
bubchuckovski@gmail.com
Byłbym wdzięczny :D
 

DeletedUser32597

Gość
Gość
Ja podobnie jak kolega wyżej szukam osoby, która by chciała trochę pkt przyjaźni dostać bo chętnie zacznę na Luizjanie grę z reflinka. Jak co pisać albo tu w prywatnej wiadomości albo na Klonie
 

DeletedUser32380

Gość
Gość
Czemu Patelka nie pograsz? Kto się inkwizycją zajmie?

BTW na fortach chętnie powalczę na nowym świecie, ale mam obawy, że po prostu syf będzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No gdzie ja i ironia?! :gwizd: ;)
Z tego co czytam trochę ludzi szykuje się do gry na Luizie. Ciekawe co z tego wyjdzie :)

Mam kilku znajomych z dako, co mówią że się przenoszą żeby aktywnie pograć bo tam to już padaka jest. Jest to trochę efekt że starrujemy od nowa czyli szanse dla aktywnych są wyrównane, myślę ze może to mieć jakiś sens, zresztą nawet ludzie z klona chcą podejść do gry inaczej- nauczeni własnymi błędami. co z tego wyjdzie zobaczymy

to ja Patelka jesteś opiekunem to nie możesz grać aktywnie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Jakieś "znane" osoby planują grać? Chętnie bym nawiązał z kimś współpracę. Przy okazji, jak już piszę, to chętnie przyjmę kilka ogarniętych osób do miasta. Można pisać tutaj pw, lub w grze (jeszcze nie wiem jaki nick sobie wybiorę).
 

DeletedUser32380

Gość
Gość
Ze znanych osób ma być ponoć Doda i David Beckham
 

DeletedUser32380

Gość
Gość
Się śmiejesz ale Inno negocjowało z nimi żeby trochę błysk legendy Stiffa przyćmić bo oślepia
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Dużo ludzi się szykuję do gry :) Zobaczymy kto się wybiję w pierwszych dniach.
 
Miałem prawie 200 lat przerwy od ostatniej rozgrywki (ostatnio trochę chorowałem), a teraz czytam że tu jacyś legendy są wo ho ho. Nie ma co się chwalić. Czas pokaże swoje.
 
Szukam miasta zawadiaka pod budowanie do 120 lvla później się zobaczy :| kontakt na forum bo nick będę mieć inny :|
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakbys był pod pływanie to ok, tworzymy miasto pływackie
 
Status
Zamknięty.
Do góry