Sytuacja na świecie Mucotah

Czy będziesz grał na nowym serwerze?

• TAK (postać fortowa)

Głosy: 6 16,2%
  • TAK (konto jagodziarskie)

Głosy: 15 40,5%
  • TAK (postać pod pojedynki)

Głosy: 4 10,8%
  • NIE

Głosy: 12 32,4%

• W sumie głosujących
    37
Cieszyć się z nowego świata. Już następny może nie wystartować.; Ja oczywiście będę grać (przyjmuję hajs na S1) ^^

Wojcieszy

Członek obsługi gry
Hmm... a może jakiś pomysł na urozmaicenie gry? Zawsze robiłem postać pod budowanie a potem reskill pod handel. Może coś polecicie innego, tak by postać była pod wymiany? :)

Szukam pana dla którego będę mógł zbierać bawełnę.

Ciekawe jak będzie wyglądało życie tego świata :x
I jak się podczas zbiorów ukłujesz w rączkę to ze złości skasujesz postać? już się popisałeś na Gonzalesie :DDD no ale możne do zbierania się lepiej nadajesz ::}

pozdrawiam wszystkich członków przeciwnego sojuszu mających konta w najbardziej utytułowanym jak i stałym fundamentalnie sojuszu na tym świecie.

niech zaszczyt członkostwa w naszej rodzinie zaowocuje w was zakłopotanie i dylemat co do słuszności wyboru strony, nawiązując do panującej atmosfery oraz niech wasze zgłoszenia z poziomu naszego czatu, dumnie zapełniają skrzynkę supportu, który wykazuje się totalnym brakiem spajania faktów jak i infiltracją powiązanych ze sobą kont.

moje teorie jak i pseudo zarzuty są jedynie "niepotwierdzonymi" domysłami bez jakichkolwiek dowodów, tak samo jak wasze przypuszczenia co do mojej blokady w grze.

ciekawym jeszcze tylko do jakich posunięć się ograniczycie gdy dopadnie was poważny kryzys, do tej pory słabsze momenty przeżywaliście gorzej niż blejs kartkówkę z w-f'u.

to tylko gra.
żeby wygrać trzeba grać.
w piątek lepiej jednak chlać.
lub gdzieś pannę poderwać.

wstać od kompa, zrobić pompki.
powycierać z kurzów bombki.
zamknąć kłótnie będąc mądrym.
przyszły rok powitać skromnym.

PS. ale urwał.
PS 2. kupujcie bryłki.
PS 3. kupujcie więcej bryłek.
PS 4. do siego roku.

sw1 byl jest i bedzie ,to stary swiati nikt nikomu nie karze wybierac nowego ,tam ludzie graja nie od 10 lat ,,,OUD sam tam raczkowalem i stawialem pierwsze kroki na dzikim zachodzie :))
Swiat ten to legenda ,nie usmierca sie legendy jesli jest piekna pif_paf

W Nowym Roku 2019 nie zabraknie nam emocji na dzikim zachodzie ,bedziemy sie z pewnoscia bawic rownie dobrze o ile sami umiemy sie dobrze bawic
10 lat minęło jak jeden dzień, po 10 latach człowiek wie co jest dobre, a co zle, po 10 latach człowiek ma trochę z osla troche z lwa flame!!

Nie wieszajmy Fuska za jaja wielkanocne i nie wmawiajmy innym, że się nie stara na fortach o pietruszkę na Gali, nie ubliżajmy dla innych za kolejnego bana gdy łamiemy regulamin i nie wciskajmy kitu innym na Dzikim Zachodzie, że nic nie robią dla nas.
Dla odmiany zróbmy coś by oni naprawdę poczuli się potrzebni i te jedną chwilę w nowym Roku czuli się dobrze.
Pozdrawiam starych weteranów jak Onufry co mnie karał i Dariusa co miał sile tłumaczyć za co dostałem kare.
Dzis dla nowej ekipy dzikiego zachodu mam nadal szacunek bo tu ludzie dobrze sie bawia o ile umieja
Przybylo nam nowych graczy i moderatorow ale jedno sie nigdy nie zmienia ,,,,,, szacunek I DOBRA ZABAWA
Pozdrowmy Wszystkich za dobry rok i mile spedzony czas
W Nowym roku nadal bede debilem ale zawsze z usmiechem na twarzy i entuzjazmem do ludzi i gry:))::P:uuu)