Sytuacja na świecie Nawaho

Czy będziesz grał na Nawaho?

 • Tak postać fortowa

  Głosy: 8 23,5%
 • Tak postać pod pojedynki

  Głosy: 2 5,9%
 • Tak postać jagodziarska/wymiany

  Głosy: 11 32,4%
 • Tak budowanie/wyścig po topke

  Głosy: 1 2,9%
 • Tak inna postać (napisz jaka w komentarzu)

  Głosy: 2 5,9%
 • Nie

  Głosy: 10 29,4%

 • W sumie głosujących
  34
Dajcie zapro do soja fortowego :)

Zapraszam budowniczych i fortowców do miasta Casino de Renta 2000
/połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Maqbain

Gość
Gość
Witam wszystkich serdecznie, odświeżam temat :) Mnie się bardzo podoba na tym świecie, jest aktywny, w porównaniu do innych ;) Szkoda będzie jak otworzą nowy serwer i gracze z niego uciekną... Ja na pewno zostaję, a wy macie zamiar iść grać na nowym świecie ?
 

Maqbain

Gość
Gość
Do BF,Air,Dako, czy Iro się zgodzę jest aktywniejszy. Ale do Hurona,S1,S10 czy Musko już nie... Na nowym świecie jest dobrze wrócić do The West 1.0 fajna zabawa, ale to trwa do pierwszego eventu czy cyrku :/.
Miałem na myśli światy na których gram, Dakota, Luizjana, Muscotah, choć nie ukrywam, że na początku mojej przygody z The West chciałem wypróbować każdą profesję i rzemiosło, to niestety te plany skończyły się na Dakocie włącznie. (Robotnik-Kowal) Potem za namową ludzi, założyłem konto na Muscotah, a następnie na Luizjanie, niestety na tych dwóch nie wybrałem do dnia dzisiejszego ani profesji ani rzemiosła, po prostu odwiedzam sobie te światy żeby wypróbować rożne teorie związane z grą, jak np. rozdawanie umiejętności. Na pewno nigdy tam nie podejmę aktywnej gry, ponieważ moim światem jest Nawaho, więc jeśli źle oceniłem to przepraszam.
 
Na Dakocie, Luizjanie grają weterani tych światów. Jak chcesz grać aktywnie i rozwijać rzemiosła to zapraszam na Huron. Pomogę rozwinąć rzemiosło np: znachora.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Prawie dwa lata gry, z tego przez rok było całkiem przyjemnie, teraz to już tylko powtórka z rozrywki... spadam, trzymajcie się koledzy i koleżanki. Może jeszcze kiedyś wrócę ;)
 

Mlynek1996

Blada Twarz
Witam . WIem że trochę nie w temacie ale poszukuje kogoś kto gra na tym świecie i ma Profesje Rymarza ... Czekam na info ...
 
Wraz z grupką innych mamutów z rezerwatu Kiepaho szukam takich przedmiotów:
[Rybackie spodnie Johna Fremonta]
[Dragons Johna Wesleya Hardina]
[Colt Navy Franka McNaba]


także prosiłbym graczy którzy mają tam konta, nie grają lub skasowali swoje postacie, a mają opcje przywrócenia o sprawdzenie czy nie zalegają wam gdzieś te przedmioty. Chętnie odkupię lub wypożyczę, jestem w stanie dobrze zapłacić (również na innych światach :) )