Sytuacja na świecie Nawaho

Czy będziesz grał na Nawaho?

• Tak postać fortowa

Głosy: 8 20,5%
  • Tak postać pod pojedynki

Głosy: 2 5,1%
  • Tak postać jagodziarska/wymiany

Głosy: 12 30,8%
  • Tak budowanie/wyścig po topke

Głosy: 1 2,6%
  • Tak inna postać (napisz jaka w komentarzu)

Głosy: 2 5,1%
  • Nie

Głosy: 14 35,9%

• W sumie głosujących
    39
No siema, kiedy migracja sracja?
Witaj gawron123123

dziękujemy za kontakt z obsługą gry.

Migracja sracja nie jest w najbliższym czasie planowana. Nie przewidujemy migracji z serwera Nawaho w ciągu najbliższych lat.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań/wątpliwości zapraszym do ponownego kontaktu z naszą obsługą gry

Pozdrawiam
Lukasiken12
Gracz

Codziennie wchodzę oszuście.
Niestety mam smutną wiadomość dla wszystkich graczy Nawaho - dzisiaj z "Wysoko zaludnionego" nawaho stało się "Średnio zaludnione".

Szeryf (S) - Osoba sprawująca opiekę nad światem gry.
Zgadnijcie kto jest szeryfem nawaho i jednocześnie nie ogarnia co się dzieje na "opiekowanym" przez niego świecie.

@Lenka222
@Kristofer1995
@Etriel
Kiedy można spodziewać się migracji ? Na włączonym evencie jest 560 kont w rankingu i max 30 os w niedziele na chacie, w tym jagodziarzy z 20... Fajnie jakbyście to jakoś przyśpieszyli bo świat jest młody a już dramacik :p
ja chce tylko powiedzieć,że musco z imigrantami ma troche mniej kont,bitew tam nie ma ŻADNYCH.fajnie jakby coś ruszyło w sprawie migracji,zarówno tu jak i na nawaho skoro to troche podobne serwery :D

ja chce tylko powiedzieć,że musco z imigrantami ma troche mniej kont,bitew tam nie ma ŻADNYCH.fajnie jakby coś ruszyło w sprawie migracji,zarówno tu jak i na nawaho skoro to troche podobne serwery :D
nawaho na ohio
huron na musco
s1 na s10
blackfoot dakota iroqouis na arizone

taki ruch jedynie uratuje zainteresowanie logowaniem i moze bitwy na jakiś czas dopóki ADMINISTRACJA NIE ZROBI KOLEJNEGO BABOLA PO KTÓRYM RESZTA GRACZY UCIEKNIE Z TEGO ZDECHLAKA