Sytuacja na świecie Nawaho

Czy będziesz grał na Nawaho?

  • Tak postać fortowa

    Głosy: 10 16,7%
  • Tak postać pod pojedynki

    Głosy: 2 3,3%
  • Tak postać jagodziarska/wymiany

    Głosy: 14 23,3%
  • Tak budowanie/wyścig po topke

    Głosy: 2 3,3%
  • Tak inna postać (napisz jaka w komentarzu)

    Głosy: 2 3,3%
  • Nie

    Głosy: 30 50,0%

  • W sumie głosujących
    60

DeletedUser

Gość
Gość
@Lenka222
@Kristofer1995
@Etriel
Kiedy można spodziewać się migracji ? Na włączonym evencie jest 560 kont w rankingu i max 30 os w niedziele na chacie, w tym jagodziarzy z 20... Fajnie jakbyście to jakoś przyśpieszyli bo świat jest młody a już dramacik :p
 
Codziennie wchodzę oszuście.
Niestety mam smutną wiadomość dla wszystkich graczy Nawaho - dzisiaj z "Wysoko zaludnionego" nawaho stało się "Średnio zaludnione".
 
Szeryf (S) - Osoba sprawująca opiekę nad światem gry.
Zgadnijcie kto jest szeryfem nawaho i jednocześnie nie ogarnia co się dzieje na "opiekowanym" przez niego świecie.
 
@Lenka222
@Kristofer1995
@Etriel
Kiedy można spodziewać się migracji ? Na włączonym evencie jest 560 kont w rankingu i max 30 os w niedziele na chacie, w tym jagodziarzy z 20... Fajnie jakbyście to jakoś przyśpieszyli bo świat jest młody a już dramacik :p
ja chce tylko powiedzieć,że musco z imigrantami ma troche mniej kont,bitew tam nie ma ŻADNYCH.fajnie jakby coś ruszyło w sprawie migracji,zarówno tu jak i na nawaho skoro to troche podobne serwery :D
 
ja chce tylko powiedzieć,że musco z imigrantami ma troche mniej kont,bitew tam nie ma ŻADNYCH.fajnie jakby coś ruszyło w sprawie migracji,zarówno tu jak i na nawaho skoro to troche podobne serwery :D
nawaho na ohio
huron na musco
s1 na s10
blackfoot dakota iroqouis na arizone

taki ruch jedynie uratuje zainteresowanie logowaniem i moze bitwy na jakiś czas dopóki ADMINISTRACJA NIE ZROBI KOLEJNEGO BABOLA PO KTÓRYM RESZTA GRACZY UCIEKNIE Z TEGO ZDECHLAKA
 

Kristofer1995

Członek obsługi gry
@Lenka222
@Kristofer1995
@Etriel
Kiedy można spodziewać się migracji ? Na włączonym evencie jest 560 kont w rankingu i max 30 os w niedziele na chacie, w tym jagodziarzy z 20... Fajnie jakbyście to jakoś przyśpieszyli bo świat jest młody a już dramacik :p

Z tego co mi wiadomo to w najbliższym czasie nie jest zaplanowana migracja na żadnym ze światów. Gdyby sytuacja miała ulec zmianie dam znać najszybciej jak będę mógł.
 

Blackfish

Blada Twarz
W sumie zabawnie wejść na westa. Zerkam na forum, a tu klasyka. Ludzie proszący o migracje, a support (tutaj szok) nawet odpisał, jednak z wiadomym skutkiem. Migracja jest niepotrzebna xD No cóż, chciałoby się poklikać w coś na jesień, ale ta gierka to już kompletnie odjechała.

Pozdro dla jeszcze wierzących w migracje ;) Jakby jednak stał się cud, proszę o info na discordzie :)

Jeszcze dodam 540 kont od 1 lvl, 360 od 100lvl w góre. No trochę meh, jak się na to patrzy. Mowa oczywiście o Muscotah. Z jednej strony smutek, a z drugiej strony, to już raczej żal do administracji, że nic nie zrobili z The Westem juz z rok/2 temu, gdy zaczynał się mocny dołek. Nwm jak na innych światach, ale mi to wygląda, że powinni połączyć wszystkie stare światy w jeden, to może by było z kim grać, choć to marzenia ściętej głowy.
 

PrometheusS

Blada Twarz
Wydaje mi się, że gdyby była aplikacja mobilna z jednym światem między narodowym to by to miało sens jeszcze. Ale jak widać inno ma inne bardziej zyskowne projekty.
 
lenak dostala tera lcma, bedziecie mieli nowego gma w ciagu 2 meisiecy pewnie wiec mozecie mu szwracac gitare o niewykonalna rzecz xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
 
Do góry