Sytuacja na świecie Ohio

DeletedUser33692

Gość
Gość
Jako urzędnik państwowy powinieneś zacząć prace w prowadzeniu biura handlowego, dobrze płatne zajęcie. ::P
 

DeletedUser33905

Gość
Gość
Cyrk pierwszego dnia serwera? To mnie zaskoczyliście.
 
Nie jestem jakiś tam Nostradamus, ale pewnie za parę dni będzie jakiś ciekawy bug i znowu ktoś będzie miał coś a komuś zabiorą coś itd. itp....
 

DeletedUser33905

Gość
Gość
Ktoś powiedział, że zepsuli ten świat jeszcze przed startem z powodu tej promki. No pewnie sporo bryłek upłynnią ludzie.Plus mając tak dużo, nie będą oszczędzać. No i czuję, że potencjalne sety będą dużo droższe niż swego czasu kibic,
 
No. Tylko czekac, aż cyrk zbudujecie :D od razu sety się pojawią u bryłkowców, a "młodsi" szukający szczęścia na nowym świecie zostaną od razu z tyłu haha :D
 
Nie jestem jakiś tam Nostradamus, ale pewnie za parę dni będzie jakiś ciekawy bug i znowu ktoś będzie miał coś a komuś zabiorą coś itd. itp....
Nostradamus też nie był żadnym geniuszem... Jego czterowiersze były napisane w ten sposób aby można je było względnie przypasować do jakiejś epoki. Chłop był spryciarzem i zakumał, że historia co jakiś czas zatacza koło :)
 

DeletedUser33796

Gość
Gość
Nostradamus też nie był żadnym geniuszem... Jego czterowiersze były napisane w ten sposób aby można je było względnie przypasować do jakiejś epoki. Chłop był spryciarzem i zakumał, że historia co jakiś czas zatacza koło :)

Kogo to obchodzi?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Gdybyś był mniej zlośliwy a bardziej kumaty wiedziałbyś, że człowiek nie rodzi się za biurkiem
W życiu trzeba się sporo napocić zanim się siądzie na dupie z pieczątką w ręce :)
Zbieram węgiel jak coś - kto potrzebuje niech pisze
Nostradamus też nie był żadnym geniuszem... Jego czterowiersze były napisane w ten sposób aby można je było względnie przypasować do jakiejś epoki. Chłop był spryciarzem i zakumał, że historia co jakiś czas zatacza koło :)
Życzę powodzenia viksonZ, ten świat to kolejna pętla czasowa może wkrótce spełnia się Twoje marzenia i prowadzenie biura handlowego będzie dostępne, musisz jeszcze postemplować trochę oszczędzaj pieczątkę najlepiej używać co 15 sekund.;)
PS zebrany material nie zawiera złośliwości i nie ma na celu odkrywać faktów wszystkim powszechnie znanym, to nie archiwum X
Miłego dnia życzę i sukcesów zawodowych. :))
 

DeletedUser23049

Gość
Gość
Pytanie do tych biednych co ich na bryłki nie stać, które macie lvl? Premki z zadań już odplaone? Dla osób zaczynających pamiętajcie żeby zbierać przedmioty, które potem będą potrzebne w zadaniach! Do 15lvl macie bonus dropu.

Pozderki od weterana


ps. Ja na O! Hajo! nie gram.
 

DeletedUser28304

Gość
Gość
chyba ciekawą opcja jest kupno zielonej spódnicy w mieście założyciela
 
Do góry