Sytuacja na świecie Ohio

DeletedUser33505

Gość
Gość
Czyli jednak plotki o kolesiu dającym swoje multikonta na forty aby wybić się w rankingu fortowym były prawdą XD

a tak na serio to po co w ogóle się na tyle tych bitew zapisałeś :p
 

McDEER

Blada Twarz
Hejka, wróciłem do gry i chcę przed startem nowego świata przypomnieć sobie co i jak, poszukuję mentora który by mi przypomniał w co pakować punkty i kim najlepiej zacząć grę na nowym świecie. Dodam że poczytałem trochę forum i posty są dość przestarzałe, a ja chciałbym świeże informacje. Nick w grze taki sam jak na forum, liczę na udaną współpracę.

Aktualnie mam 15lvl poszukiwacza przygód, punkty pakuję w siłę i w budowanie (podobno najefektywniejsza umiejka)

Miłego dnia i zawsze zwycięskich pojedynków.
 

zartas

Członek obsługi gry
Hejka, wróciłem do gry i chcę przed startem nowego świata przypomnieć sobie co i jak, poszukuję mentora który by mi przypomniał w co pakować punkty i kim najlepiej zacząć grę na nowym świecie. Dodam że poczytałem trochę forum i posty są dość przestarzałe, a ja chciałbym świeże informacje. Nick w grze taki sam jak na forum, liczę na udaną współpracę.

Aktualnie mam 15lvl poszukiwacza przygód, punkty pakuję w siłę i w budowanie (podobno najefektywniejsza umiejka)

Miłego dnia i zawsze zwycięskich pojedynków.
To lepiej zmień świat :D
 
To lepiej zmień świat :D
dlaczego ?


Hejka, wróciłem do gry i chcę przed startem nowego świata przypomnieć sobie co i jak, poszukuję mentora który by mi przypomniał w co pakować punkty i kim najlepiej zacząć grę na nowym świecie. Dodam że poczytałem trochę forum i posty są dość przestarzałe, a ja chciałbym świeże informacje. Nick w grze taki sam jak na forum, liczę na udaną współpracę.

Aktualnie mam 15lvl poszukiwacza przygód, punkty pakuję w siłę i w budowanie (podobno najefektywniejsza umiejka)

Miłego dnia i zawsze zwycięskich pojedynków.
Pytanie, na czym Ci zależy w rozwoju postaci? Jeżeli o forty chodzi to Nawaho jest dobrym wyborem lecz musiałbyś poświęcać maksimum swojego wolnego czasu na rozwój... Polecam pograć chwile na Ohio, Nawaho, Świat 1 by załapać jak to teraz wszystko chodzi, tym bardziej w czasie eventu gdy wszystko jest bardziej żywe niż zwykle. Za ponad miesiąc nowy serwer więc nabrane doświadczenie spokojnie tam wykorzystasz. Z mojej strony mogę polecić grę na starszych serwerach lecz na nich trzeba się liczyć z tym że rywalizacja pozostała tylko z wysokimi levelami i każdy z tych serwerów ma hermetyczne grono, które go utrzymuje. Ja osobiście skasowałem swoje konto na Ohio z różnych powodów i jakoś nie żałuje - gram na 6 serwerach jako fortowiec a nie jest to łatwy orzech do zgryzienia
 
[*] 9.05.2020r. [*]


Ceremonia pogrzebu oraz uroczyste wpisanie Ohuio na glinianą tablice sławnych porażek SpierdoINNO (z opóźnieniem 11 miesięcznym ale dla nich to jak jedna noc) prawdopodobnie rozpocznie się o 12:00.


Mile widziana pomoc na zmywaku w trakcie dożynek by poczuć się aby przez chwile jako szeryf kuchni oraz preferowane skromne ubranie typu hawajskiego dla łatwiejszych łowów na afterparty. HARACZ LUBI TO!

WJAZD NA EVENT JEDYNIE OD 600 PLN PRZELEWEM NA KONTO THE-WEST.DE Z DOPISKIEM "DU HAST DICH, ICH GEBE MICH NICHT"
 
Do góry