Sytuacja na świecie Pensylwania

To w którym dniu trwania serwera planujecie wyprzedaż za bryłki? 7-10 dzień? Chciałbym wiedzieć kiedy kupić bryłki na tak wspaniałe wydarzenie na które wszyscy niecierpliwie czekamy :uuu)
 
Ja tam liczę, że aż taką wielką klapą nie będzie ten świat. Chociaż rok chce się ciekawie pobawić, a potem myślę by skończyć z tą grą (jak dalej nie będzie czegoś co ruszy życie i będą zbyt mocne sety za bryły).
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
Myślę że dużo starych graczy wróci, zresztą jak zawsze na start nowego świata... A podobno to ma być ostatni nowy świat?
Zastanawiam się czy serwery wytrzymają przeciążenie, to z tego powodu godzina nie jest znana? ^^
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Godzina nigdy nie jest znana, ponieważ nie chcemy obiecać Wam np. otwarcia serwera o 12:00, kiedy to okaże się że wszystkie osoby potrzebne do otwarcia będą dostępne dopiero o 12:30, albo już o 11:15. Serwer zawsze otwieramy w godzinach do 10 do 16. W trakcie dnia każdy z nas ma różne obowiązki, może coś nagłego się wydarzyć. Dlatego godzina nie jest ogłaszana. Jednak na pewno powiadomię Was na forum od razu po otwarciu logowania na serwer.
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
Godzina nigdy nie jest znana, ponieważ nie chcemy obiecać Wam np. otwarcia serwera o 12:00, kiedy to okaże się że wszystkie osoby potrzebne do otwarcia będą dostępne dopiero o 12:30, albo już o 11:15. Serwer zawsze otwieramy w godzinach do 10 do 16. W trakcie dnia każdy z nas ma różne obowiązki, może coś nagłego się wydarzyć. Dlatego godzina nie jest ogłaszana. Jednak na pewno powiadomię Was na forum od razu po otwarciu logowania na serwer.

Rozumiem. ^^
Będziemy czuwać :DDD
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
Czy jest już jakaś zorganizowana ekipa do której można się podłączyć? ^^
 
440kxv.jpg
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Pensywalnia to nowy świat gdzie każdy chce spróbować swoich sił
Z innej beczki ,czemu na takim świecie widzę graczy z poziomem 150 i bronią lasso Luci ::P
Nie grywam na przygodach więc jestem nie w temacie ale poproszę TWT o wypowiedzenie się
 
Witaj Mozartgra!

Dziękujemy za kontakt z naszym zespołem.
Przygody nie są rozgrywką uzależnioną od danego świata tak jak bitwy fortowe. Gracz sam decyduje z jakiego świata chce dołączyć do gry. Balans jest tak stworzony że dobiera graczy mniej więcej na tym samym poziome także przeważnie w przeciwnej drużynie znajdzie się gracz z podobnym poziomem.


Mamy nadzieję, że otrzymana odpowiedź spełniła oczekiwania. W razie jakichkolwiek dalszych pytań/wątpliwości zapraszamy do ponownego kontaktu z naszą obsługą gry.


Pozdrawiam,
Rachelek
Top 1 fortowiec Pensylwania
Niszczyciele dobrej zabawy
 
Witaj Mozartgra!

Dziękujemy za kontakt z naszym zespołem.
Przygody nie są rozgrywką uzależnioną od danego świata tak jak bitwy fortowe. Gracz sam decyduje z jakiego świata chce dołączyć do gry. Balans jest tak stworzony że dobiera graczy mniej więcej na tym samym poziome także przeważnie w przeciwnej drużynie znajdzie się gracz z podobnym poziomem.


Mamy nadzieję, że otrzymana odpowiedź spełniła oczekiwania. W razie jakichkolwiek dalszych pytań/wątpliwości zapraszamy do ponownego kontaktu z naszą obsługą gry.


Pozdrawiam,
Rachelek
Top 1 fortowiec Pensylwania
Niszczyciele dobrej zabawy

Podobno udostępnianie korespondencji z supportem jest niezgodne z regulaminem :uuu)
 
Do góry