Sytuacja na świecie Richmond

zartas

Członek obsługi gry
Ależ świetna i nietuzinkowa moderacja tego forum, jestem ciekaw co w postach, które zostały usunięte było niezgodne z regulaminem ?
Oprócz głupoty artiuchowej oczywiście
Obowiązuje pewien standard. Na forum jest wiele tematów, w których można się wypowiadać "na temat". Wzajemne obrażanie nie jest odpowiednie dla tego tematu :)
XD
To jest żart że wszystkie posty spadają po kolei. CENZURA W TW!
Nie powiedziałbym, że wszystkie <:);-[<<:-]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nikt nie pytal hipokryto, ale to ja atencji szukam xD Szukaj linkow do artykulow z fejsbuczka na ktorych opierasz swoja debilna opinie jacy to zli sa uchodzcy i ludzie ktorzy im pomagaja. tfu szczeniaczku, tfu.

//-Moderacja

A Ciebie ktoś pytał o odpowiedź sprzed 8 miech ? XDDD

HAHAHAHAHAHAHH wiekszego <ocenzurowano> to ja nie widziałem xDD mnie hipokrytą nazywasz a Ty kim jesteś noobku XDDDD

nawet argumentów skleić nie umiesz tylko bezsensownie odbijasz piłeczke xDD

A te komentarze pod artykułami dotyczyły czego innego, nawet nie wiesz o czym piszesz a piszesz XDDDD


" Tfu,szczeniaczku,tfu" WYSOKO LECISZ XDDDD widać że ostry ból macicy masz XDDD


Ja przynajmniej nie płacze jak mi ktoś usuwa posty.

//-Moderacja
 

o czlowieku pewnie

Blada Twarz
joooł, zalozylem sobie wczoraj konto na tym bajecznym swiecie, szukam jakiejs ekipki do pogrania. generalnie na luzie, z dystansem. licze ze ktos mnie wprowadzi troche do gierki po dlugim czasie i wyjasni niektore rzeczy.
zaczalem tu, ale w razie 'w' zmienie swiat tam gdzie beda grac jakies spoko ziomki - byle byl to zywy swiat i np komplet na sredniaka, a nie jakis trup gdzie klika 10 osob na zmiane pojedynek z npc z budowa kosciola.
 
joooł, zalozylem sobie wczoraj konto na tym bajecznym swiecie, szukam jakiejs ekipki do pogrania. generalnie na luzie, z dystansem. licze ze ktos mnie wprowadzi troche do gierki po dlugim czasie i wyjasni niektore rzeczy.
zaczalem tu, ale w razie 'w' zmienie swiat tam gdzie beda grac jakies spoko ziomki - byle byl to zywy swiat i np komplet na sredniaka, a nie jakis trup gdzie klika 10 osob na zmiane pojedynek z npc z budowa kosciola.

zdechlak gra, a ty piszesz o zywym swiecie XDDDD
 
zdechlak gra, a ty piszesz o zywym swiecie XDDDD

zdechlak gra bo innogames nie potrafiło tego poprowadzić. Dodatkowo west upadł w momencie wprowadzenia śmiesznej aktualizacji the west 2.0. Powprowadzali śmieszne awatary(ze starych awatarów zrobili rarytasy co jest śmieszne), zmienili koncept graficzny, grę oparli na setach, rozwalili cały balans gry i priorytet skierowali już na kupno bryłek. To czego oczekiwać po takich krokach? Gdyby mieli cokolwiek w głowie to widząc spadek w ilości graczy po wprowadzeniu thewest 2.0 to by zrobili jakikolwiek ratujący refresh na the west 3.0 i wtedy gra byłaby dalej grywalna, ale woleli to zlać i poprowadzić grę do finalnego upadku. Jeszcze to dodani flagi ukrainy na forum. Myślałem, że to Polskie forum, a gra co najwyżej niemiecka.
 
wariacie, to po co tu wchodzisz i piszesz takie posty? :D skoro zdechlak to olej, zostaw gierke i tyle, po co te glupie posty?
inna sprawa to to, ze narzekacie na brak graczy a potem jak ktos przychodzi i sie pyta to piszecie zeby nie gral, bo po co XD abstrakcja
dobra, a cos takiego napisalem ze narzekam na brak graczy? gra zdechla nie z powodu graczy, lecz z winy tych z wyzszych co podostawali po znajomosci cm'a i ktorzy czekaja tylko na hajs - nic nie robiac praktycznie, no pomijajac fakt ze lenka gnebila osoby, ktorych nie lubila XD
zostawilem ta gierke i polecam ci to samo zrobic, a tak zerkam na forum patrzac jak to zdycha, czesc
 
Do góry