Sytuacja na świecie Sacramento

O wrócił syn niewierny. Witamy z powrotem.
Nie jestem niewierny,jestem synem ale mam tylko jedna matkę ,aluzji nie zrozumie bękart.
na z mslej litery z uwagi na szacunek do innych ,napiszę krótko!
Bitwy na tym św są zajebiste,bez urazy.
tam ludzie grają i ktoś dowodzi.
to jest gra,gra dla ludzi .
nie chcę rozwijać tematów
 
Gram aktywnie na tym świecie, ale proszę nie wysyłać mi zaproszeń do znajomych, z góry dziękuję. Na 100% wysłanych "eventówek", dostaje raptem 30%, dlatego parówkom i kotletom mówię stanowcze NIE! Kocham Polaków, bo są tacy rzetelni i oddani sprawie, szkoda, że nie są uczciwi w tym co robią. Jakby obcokrajowcowi wysłać "Eventówki" to pierwsi a swojemu to zapomniał, smutne, ale prawdziwe!
Tak: Twój post został usunięty z powodu: Obrażenia! Gratulacje Polacy!
dziwne jak grasz na zdechlaku xdddddddddddddddd
 
Nie jestem niewierny,jestem synem ale mam tylko jedna matkę ,aluzji nie zrozumie bękart.
na z mslej litery z uwagi na szacunek do innych ,napiszę krótko!
Bitwy na tym św są zajebiste,bez urazy.
tam ludzie grają i ktoś dowodzi.
to jest gra,gra dla ludzi .
nie chcę rozwijać tematów
nie do ciebie n00bku
 

Stif9

Blada Twarz
Halo, halo forum. Czy ktoś może pomóc coś na tego gracza? Już któryś raz nęka mnie czymś takim, mając na uwadze to, że jak zakładałem tu konto x czasu temu to nie śledziłem jaki kto ma nick...
Zrzut ekranu 2024-02-13 165108.png
 

Stif9

Blada Twarz
Boże typie ogarnij się już. Pod nikogo się nie podszywam, do nikogo nie pisze w Twoim imieniu oraz nie pisze praktycznie nic nigdzie. Czy możesz już przestać i pozowlić na normalną grę? Wyzywanie, chwalenie się, że załatiwsz mi perma nie jest czymś mądrym. Ponadto aktywnie gram tylko na Sacra, s1 czasami pykam pracki, na Teksas i s10 for fun czasami wejdę, ale nie podszywam się pod Ciebie, nie wypowiadam w Twoim imieniu ani nic, więc ogarnij się już z tym.
 
Do góry