Sytuacja na świecie VII

  • Rozpoczynający wątek MiDiX
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
7 poziom:) Pozycja 7. w rankingu ogólnym i 2. w budowaniu:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
6 poziom :D niedługo 7 i trzecia pozycja w zakładaniu pułapek (tak naprawdę to egzekwo mają 3 osoby 1 miejsce bo mamy w trojkę 23 skille w pułapkach xD)
 

DeletedUser

Gość
Gość
hehe, ja 22 w zręczność, ale tak naprawdę to mogę i być 6, bo od 5 do xxx mamy wszyscy po 5 w to władowane. :) w ranakingu 166.
 

DeletedUser

Gość
Gość
6 poziom, wysoko w sile i sile uderzenia, najlepsza praca:kamieniołom - jutro wieczorem w planie 300$ pojutrze rano miasto:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem czy nie za szybko to miasto bedziesz miał.
Ja jestem 17 w handlu :)
I jak mi sie będzie tak dalej powodzic to nie wiem co bedzie za niedlugo :eek:

brazowe zniszczone buty
zlamany kij
w 1h 2 szynki :) to narazie mój rezultat
 

DeletedUser

Gość
Gość
To tylko plan, w kamieniołomie dużo wycisnę, mam nadzieje że pojutrze rano(chodzi o zlecenie budowy oczywiście), na św.5 juz były 2 miasta w połowie dia 3 stały gotowe miasta...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może wie ktoś, jak to jest możliwe, że jeden gracz ma już 'Szarą czapkę' i 'Szarą opaskę'?

4sjpmu.jpg


Czy to możliwe, żeby to znalazł w pracy (na tym etapie gry)?
 

DeletedUser1412

Gość
Gość
można ;) ja na 6 św też znalazłem na początku ;) w jagodach chyba ;) ale i tak sprzedałem bo w broń białą lecę ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam KP, ale do pracy, znaczy się mam szybszą regeneracje, najbardziej się opłaca według mnie, bo takie premium od znajdywania, to jest już kopletna przesada, jak ktoś ma wszystkie 4 prremium to wymiata.... :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeszcze nie widac zadnych miast,ma ktos jakies informacje kiedy i kto planuje zalozyc miasto?
 

DeletedUser

Gość
Gość
:p:p

ja planuje jutro założyć miasto mam już 250 $:D:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam KP, ale do pracy, znaczy się mam szybszą regeneracje, najbardziej się opłaca według mnie, bo takie premium od znajdywania, to jest już kopletna przesada, jak ktoś ma wszystkie 4 prremium to wymiata.... :(

z tym premium na 150 energii to opłaca się tylko jak ktoś ma dużo czasu na grę aby mógł to wszystko wykorzystać. ale z tymi 4 premium to masz racje
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam!

Ja jestem nowa. I dopiero pierwszy raz gram w tą grę, ale szybko się uczę. Gram od wczoraj i na razie jestem na 6 poziomie.

Znalazłam dwa miasta widma, ale pewnie już o nich wiecie.
Washington i Richmond

PS. Gra tutaj również mój brat.
 

DeletedUser

Gość
Gość
:Dmiast widm to ja nie widze , ale są miasta założycieli

wskazówka -wystarczy namierzyc gości z top 5 :p -przecież musieli gdzies spać-inaczej nie starcza energii na taki lvl jak mają

uwaga -miasta nie są zaznaczone kropką na mapie-trzeba poszukac w terenie , ale topowcy krąża w pobliżu:D:D:D i nikomu nie powiedzą , ze mozna sie kimnąć -fajnie jest mieć wypasiony opis w profilu "nie piszcie do mnie o zapa itp"- a to tylko szczęście , ze wylądowali akurat koło miasta założyciela i mieli gdzie sie przespać:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
są zaznaczone :D

czekammm na miastooo -.-'
nie wiedziałem że początek żołnierza jest trudny :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hm, hm. ;d

pierwszy raz gram, wiec pytanie mam ;]
czy istnieje mozliwosc handlu miedzy graczami, bez zadnego miasta? ;]


pzdr & dziekuje za odpowiedz,
fajnyfranek ;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest jedno takie miasto na kwadrat, zaznaczone szarą kropką, przyjrzeć się trza:)
 
Do góry