Sytuacja na świecie VII

  • Rozpoczynający wątek MiDiX
  • Data rozpoczęcia
Nie odpowiedziałeś, dlaczego chcesz zostawić bitwy bdb.

Brak czasu :) Myślę, że schemat organizacji bitew został już opracowany i w miarę dobrze wychodzi :) Muszą się znaleźć tylko w miarę odpowiedzialne jednostki, które podejmą się próby ogarnięcia tego :) Bo ostatnio to średnio wychodzi:) Chociaż koniec końców świecidełka wypadają:) Organizatorzy muszą sami poprowadzić bitwę albo przed walką znaleźć dowódcę z mikrofonem. Ja nie będę cały czas ratował dowodzenia, bo mnie palce bolą ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mała prośba do Ery - jak chcecie walczyć to zróbcie jedną, porządną bitwę a nie 3 fejki z husarami na dodatek;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym serdecznie pogratulować sojuszowi Husaria+Era+KMZ+Kwiatki+...
Oj, przepraszam, może lepiej będę Was nazywał "Resztą Świata Siódmego" ?

Tak więc, droga Reszto Świata Siódmego, gratuluję Wam zdobycia pierwszego fortu od... długiego czasu.

Musicie czuć dumę, że zdobyliście ten fort z "honorem"
Czujecie też pewnie dumę, niektórzy, typu Rohirrim uważają się pewnie teraz za panów świata. W końcu zdobyliście flagowy fort Waszego największego wroga.

Tylko, droga Reszto Świata Siódmego, zastanów się proszę, co w konsekwencji stanie się z tym światem.

Prawdopodobnie w taki sposób uda wam się zdobyć większość fortów COA. W końcu co to za problem wyzwać parę fortów, przecież macie kilka razy więcej miast i mieszkańców.

Załóżmy, (są to bardzo dalekie prognozy) że COA już nie istnieje. Co się dzieje z Resztą Świata Siódmego? Urządza przyjacielskie sparingi? Nie sądzę.

Otóż wtedy ERA odłącza się od Reszty Świata Siódmego. Niektórzy pomyślą, co to takiego, to tylko ERA, a my mamy sojusz z połową świata. Prawda okazuje się inna. Miasta ERY naszpikowane fortowcami i utalentowanymi dowódcami (ukłon w Waszą stronę) zdmuchuję Resztę Świata Siódmego.
Nie ukrywajmy, że ERA to fortowy "filar" Waszego pseudo-sojuszu.

Ale co dzieje się dalej? ERA nie rozpadnie się na kawałki, dlatego dochodzi do autodestrukcji i s7 wymiera.


Po co to napisałem?
Jest to apel, o rozsądne wyzywanie fortów, tak aby o wyniku bitwy decydowały umiejętności, nie liczba miast w sojuszu

Zdaję sobie sprawę, że większość czytających nic sobie z tego nie zrobi, ale może znajdzie się ktoś, kto pomyśli i powie: "kurde, skubany ma racje".


Pamiętajcie, że taki scenariusz nie musi się spełnić


Howgh :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
"kurde, skubany ma racje"

Wico, piękna przemowa, ale jakby nie patrzec, można policzyć na palcach jednej, ew. dwóch rąk ilośc przywódców miast, którzy pomyślą, że "kurde, skubany ma racje". Tego świata już chyba nie da się uratować. Dlatego też ja porzuciłęm życie fortowca, boba, czy kogośtam innego i spokojnie się reskilluje:) I z tego, co widze, coraz więcej osób robi tak jak ja, albo calkowicie opuszcza nasz swiat:kak:. Nie chce mi się dalej pisać, ale mam andzieje, że zrozumieliscie o co mi chodzi;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
też tym się martwię,masz jak najbardziej racje,ale co się da zrobić ?o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może oddajmy wszystkie forty husarom, przynajmniej nie będziemy musieli się martwić, że mamy 58 obron;)
 

DeletedUser7779

Gość
Gość
o to mamy koniec ś7. Zapraszamy na ostatnią balangę.
Kiełbaski z grilla, cola i inne frykasy. Do wyboru do koloru. Wszystko darmo.
Rejestrować nicki i iść na najbliższy fort. Daleko nie będzie. 40 fotów na jutro więc wio gdzie hceta :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę, że s7 powinien dostać od adminów jakieś specjalne wyróżnienie za wyciąganie pieniędzy z serwera, bez aktualizacji, handlu itp. :eek:kul:
 

KozaK69

Elitarny Tester
Łącznie są 74 bitwy i wygląda na to że to koniec (mam nadzieję).
Już teraz nie działa czat, co chwila wyskakują błędy serwera, a mapy bitew nie chcą się wczytywać. Wygląda na to że naprawdę zniszczyliśmy serwer ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jutro się okaże, że wszystkie konta zostały zresetowane :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chcecie odpocząć zapraszam do mojego miasta pojedynkowego - zero fortów, zero sojuszów, pełna swoboda w pojedynkach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ej no co się dzieje z ERA HUSARIA KMZ? nie walczycie? poddajecie nie potraficie zebrać 60 ludzi?::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ej no co się dzieje z ERA HUSARIA KMZ? nie walczycie? poddajecie nie potraficie zebrać 60 ludzi?::DD:

A co dzieje się z wami :nie:Bo ostatnio to odstawiacie niezłe szopki o_O

Chodzi mi o te bezsensowne wyzywanie fortów ostatnio.
Pamiętam jak chyba trzy dni temu atakowaliśmy wam duży fort i zamiast spotkać honorowo jak dwie równe siebie armie to wyzywaliście forty jak szaleni, i co z tego wyszło nic kupa walk choć żadna nie zasłużyła na takie miano.
Rozumiem za gorzej szło wam w atakach ale obron tez się boicie no bez jaj, tak wspaniała koalicja;;) Szczególnie kieruje te słowa do gracza Cezar897 z miasta PGR oraz niektórych mieszkańców tego miasta zawsze po wyzwaniu jakieś fortu szczególnie waszego latasz chłopie jak postrzelony i wyzywasz wszystko co się da wokoło a później efekty są jakie są czyli ...... Ja wiem ze Twoje miasta awansowało i to sporo w górę a każdy stracony fort to może być spadek w dół ale chłopie ogarnij się tu nie o rankingi chodzi,szczególnie na tym świecie.Tutaj duzo graczy to starzy wyjadacze którzy mają gdzieś jakieś numerki a dla nowych fortowców nie ma żadnej ciekawej walki ostatnio przez takie głupie wyzywanie fortów.Przecież wchodząc w zakładkę Przegląd Fortu a następnie Aktualne bitwy o Fort człowiek jak widzi tyle wyzwanych fortów po prostu głupieje:kak:.A jak znając życie będzie to reakcja łańcuchowa w następstwie której wyzywane będzie nie 20 fortów jednego dnia ale 40.
Więc schowajmy swoje ambicje na drugi plan a pamiętajmy o normalnych graczach s7 którzy dawno już nie mieli sposobności brania udziału w porządnej bitwie fortowej.I nie mówię ze tylko jedna strona jest winna bo tak NIE JEST !!!! ale ostatnio to niestety takie praktyki to wasza domena.
Każdy pisze ze s7 jest na wymarciu,przez takie praktyki sami pozbawiamy ten świat tlenu potrzebnego do jego dalszej egzystencji.
No cóż nie ma co się za dużo rozpisywać,zobaczymy co przyniesie nowy dzień oby więcej rozsądku ::P:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Witam ponownie ;]

Strasznie duzo sie pozmienialo podczas mojej nieobecnosci ;]
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Hahhaa Karol !!!! Siemanko :D Jak się cieszę , że wróciłeś :D
 

DeletedUser7779

Gość
Gość
A co dzieje się z wami :nie:Bo ostatnio to odstawiacie niezłe szopki o_O

Chodzi mi o te bezsensowne wyzywanie fortów ostatnio.
Pamiętam jak chyba trzy dni temu atakowaliśmy wam duży fort i zamiast spotkać honorowo jak dwie równe siebie armie to wyzywaliście forty jak szaleni, i co z tego wyszło nic kupa walk choć żadna nie zasłużyła na takie miano.
Rozumiem za gorzej szło wam w atakach ale obron tez się boicie no bez jaj, tak wspaniała koalicja;;) Szczególnie kieruje te słowa do gracza Cezar897 z miasta PGR oraz niektórych mieszkańców tego miasta zawsze po wyzwaniu jakieś fortu szczególnie waszego latasz chłopie jak postrzelony i wyzywasz wszystko co się da wokoło a później efekty są jakie są czyli ...... Ja wiem ze Twoje miasta awansowało i to sporo w górę a każdy stracony fort to może być spadek w dół ale chłopie ogarnij się tu nie o rankingi chodzi,szczególnie na tym świecie.Tutaj duzo graczy to starzy wyjadacze którzy mają gdzieś jakieś numerki a dla nowych fortowców nie ma żadnej ciekawej walki ostatnio przez takie głupie wyzywanie fortów.Przecież wchodząc w zakładkę Przegląd Fortu a następnie Aktualne bitwy o Fort człowiek jak widzi tyle wyzwanych fortów po prostu głupieje:kak:.A jak znając życie będzie to reakcja łańcuchowa w następstwie której wyzywane będzie nie 20 fortów jednego dnia ale 40.
Więc schowajmy swoje ambicje na drugi plan a pamiętajmy o normalnych graczach s7 którzy dawno już nie mieli sposobności brania udziału w porządnej bitwie fortowej.I nie mówię ze tylko jedna strona jest winna bo tak NIE JEST !!!! ale ostatnio to niestety takie praktyki to wasza domena.
Każdy pisze ze s7 jest na wymarciu,przez takie praktyki sami pozbawiamy ten świat tlenu potrzebnego do jego dalszej egzystencji.
No cóż nie ma co się za dużo rozpisywać,zobaczymy co przyniesie nowy dzień oby więcej rozsądku ::P:


Kosa bez jaj. Nam wypominacie a sami co? Chcieliśmy se powalczyć w forcie a tu co? Od razy kilka kontr. "Przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli". ic dodać nic ująć. Więc jak nam wytykacie błędy to popatrzcie czy sami nie robicie tego samego. Tyle mam do powiedzenia.
 
Do góry