Sytuacja na świecie VII

  • Rozpoczynający wątek MiDiX
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Kosa bez jaj. Nam wypominacie a sami co? Chcieliśmy se powalczyć w forcie a tu co? Od razy kilka kontr. "Przyganiał kocioł garnkowi a sam smoli". ic dodać nic ująć. Więc jak nam wytykacie błędy to popatrzcie czy sami nie robicie tego samego. Tyle mam do powiedzenia.

I kto tu smoli Glaukos,już wszystko szło w dobrą stronę jeśli chodzi o walki fortowe na s7.Miało być bez głupich fejków honorowa gra ::):.

Ale jak widzę wszystko wraca do "normy":nie:Ostatnio macie apetyt na nasze forty :I:ale jakoś wam to nie idzie to wracacie do starej praktyki wyzywamy wszystko może coś się zdobędzie.Może dla was to fajnie,ale my czekamy i jesteśmy wręcz spragnieni ::P:porządnych bitewek w fortach.
I jak to zwykle bywa to my jesteśmy wszystkiemu winni:nie:.Wasze trzy ataki dzisiaj nasz jeden fejk wasze trzy ataki nasz jeden fejk.Wychodzi 6vs2 dla Was!! Brawo,Brawo w tym muszę przyznać nie dorównamy wam niestety.
Więc niech pomyśli następnym razem jeden garnek z drugim garnkiem ::D:
ze to nie jest świat na takie zagrywki i niech zapomni o kolejnych punktach w rankingu a pamięta o normalnych mieszkańcach którzy chcą po prostu dobrych bitew w fortach.
Dodam już nie po raz pierwszy s7 dochodzi do wieku emerytalnego,ale podobno to piękny wiek ;;)i walki tutaj są naprawdę specyficzne różnią się od tych na nowych światach nie wszystko tutaj jest opierane na HP i walczy się inaczej aktywniej, częste rotacje, więcej ofiar .Szala wygranej często się zmienia więc wykorzystajmy to w dobrym celu,w celu dobrej zabawy a nie w celu zniechęcania ludzi.Bo kto chce chodzić na bitwy 10vs10!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Żyje ktoś tutaj?
Sytuacja tutaj jest coraz ciekawsza

Po jednej stronie

COA 876
Młody Feniks 66
Feniks 150
KKD 152

Po drugiej

ERA 408

i ci drudzy zaczynają coraz częściej wygrywać (nie fejki oczywiście :p)
Jednych 3x więcej, chwalą się, że są najlepszą koalicją s7, czego oczywiście nie umniejszam, a dostają ostatnio po zadzie aż miło. Chyba czas wziąć pozostałe 4000 graczy do swoich miast i może wtedy znowu będą niepokonani :p
 
ERA to sojusz destrukcyjny, więc nie ma sensu cokolwiek pisać ;) było miło ale nic nie trwa wiecznie, za dużo osób odeszło... osobiście szkoda mi s7 ale cóż;)
ERA od miesięcy robiła wszystko żeby ludzie poodchodzili na inne światy, nie mówię tylko o COA, mówię też o ich własnych mieszkańcach ;) Jeśli ktokolwiek z ERY twierdzi, że wygrywa cokolwiek to to jest zwykła hipokryzja : ) nie wygrywa się niszcząc coś, ale budując ;) zobaczcie do czego doprowadziliście ten świat? fejki... bitwy w małych fortach... przykro na to patrzeć mimo, że już osobiście się wycofałem jakiś czas temu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj Neon, Neon, z tym niszczeniem to bym polemizował. Pewnie, że fejki zniechęcają wielu, ale mogę tu przytoczyć to, że Wy nie ustępujecie nam w tych fejkach na krok. Nie licząc sytuacji z przedwczoraj (która i tak była spowodowana tym, że chcieliście znowu nam wszystkie forty wyzwać jednego wieczoru, lecz niestety, odpowiedzieliśmy na to tym co było widać) także fejkowaliście, więc także niszczyliście świat.
Nie mówiąc już o tej masówce jaką utworzyliście, w pewnym momencie mieliście 115 fortów, rozkładaliście nas na łopatki pod każdym względem, m.in tym, że posiadaliście ponad 2x więcej graczy. Co więcej, tchórzostwem było już przyjęcie pomocy Feniksów w walce z Erą. Bo przecież tak lubicie kopać leżących :) Wcześniej posiadając oczywiście posiadaliście i posiadacie sojusz z KKD. Teraz macie ponad 3x więcej graczy i to może nie jest niszczenie świata? No ale cóż, nie wyszło, podnieśliśmy się i mamy teraz równą walkę. No chyba, że za chwilkę zaczniecie rekrutować miasta z Ery do COA, z czym naprawdę bym się nie zdziwił :)

PS. Nie nazywaj proszę fejkami wyzywanie waszych 2-3 fortów jednocześnie, z waszą liczebnością powinniście zapełnić oba kompletami (zarówno duży, mały jak i średni).
 
wiesz kiedyś może bym Ci odpisał : ) a dziś... dziś już mi się nie chce;) przestałem się angażować, w zasadzie przestałem grać i dobrze mi z tym...
mogę powiedzieć tylko tyle, że to nie jest gra którą można wygrać... być najlepszym to nie zawsze być pierwszym w rankingu, a kultura to skarb który mało osób znalazło ;) miłej gry Wam życzę Wszystkim ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam ostrzeżenie dla wszystkich przed Złodziejem Able.

Chłopaczek ma zero honoru i zwyczajnie biega i nabija wszystkich w butelke.

Pewnie 90% serwa dobrze o tym wie ale są tacy mniej aktywni jak Ja i nie wszyscy jeszcze wiedzą.

Choć mam niezbite dowody na to, że mnie oszukał ww to nie mogę nic z tym zrobić gdyż administracja nie miesza się w transakcje pomiedzy graczami i wszelkiego rodzaju złodzieje są bezkarni na TW.

Można tylko usiąść na tylku i powiedzieć sobie...nigdy więcej...
 

DeletedUser23275

Gość
Gość
Gra ktoś jeszcze na s7?

Jaki jest cel dalszego utrzymania tego serwera?
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Z tego co wiem to świat 7 przeniósł się na Cheyenne głównie. ;)

Była migracja już. ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Pewnie zamkną za jakiś czas. Ciężko powiedzieć kiedy, to już zależy wyłącznie od naszych niemieckich kolegów. Przenosić można się nadal jak ktoś chce i spełnia warunki.
Zapewne przed zamknięciem będzie jakiś tam evencik rankingowy jak to miało miejsce na innych zamykanych światach, więc jak ktoś jest TOP3 to lepiej poczekać :p
 

DeletedUser31060

Gość
Gość
To jak będą wyłączać ten świat, to niech włączą migrację z cheyenne, nic się tam nie dzieje.
 

DeletedUser23275

Gość
Gość
Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad sensem utrzymywania tego świata, ale jak Niemcy chcą... pif paf :kak:

Pewnie zamkną za jakiś czas. Ciężko powiedzieć kiedy, to już zależy wyłącznie od naszych niemieckich kolegów. Przenosić można się nadal jak ktoś chce i spełnia warunki.
Zapewne przed zamknięciem będzie jakiś tam evencik rankingowy jak to miało miejsce na innych zamykanych światach, więc jak ktoś jest TOP3 to lepiej poczekać :p

To jaki jest cel zamknięcia migracji na s12?
Czy można liczyć na jakiś evenci przed jej zamknięciem na s12?
 
Do góry