Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser327
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Jak będę miał kasę, to założę miasto ;) I odrazu Hotel postawie, żebyście na ulicy nie sypiali ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jak ja też jadę na potężniej ilości energii równej 0 :p. A mam słomiany zapał do gry non stop więc nie mam zamiaru kupować premium więc będę w rankingu spadać a tak dobrze mi szło :D. 7 lvl będzie jak uda się zebrać w poł h jeden plakat :D. A miasta to może być problem z tego względu że na pewno bez problemu 300 dolców da się uzbierać ale 80 energii to troche potrwa szczególnie że większość na zerowej jedzie.
 

DeletedUser149

Gość
Gość
miasta napewno nie pojawia się za 2-3dni lub więcej. najpier będize trzeba uzbierać to 300$ a potem 80energi uzbierać co będzie trudne
 

DeletedUser149

Gość
Gość
ale trzeba mieć to 300$ żeby nie pracować przez jedną noc
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam 130$ i zero energii i głupi plakat się nie zebrał :<. Jak daje 2 h pracy to mi wszystkiego po 3 sztuki znajduje ale jak już dam 1 h albo pół to nic :< i zawias na 6 lvlu :/
 

DeletedUser420

Gość
Gość
Może by tak namówic administracje do stworzenia miasta z hotelem do regeneracji sił.
 

DeletedUser

Gość
Gość
na pierwszym świecie zbudowaliśmy miasta, to i na drugim też zbudujemy, i to pewnie nawet szybciej
 

DeletedUser420

Gość
Gość
Jak widzę jesteśmy troszeczkę niecierpliwi, ale słusznie. Regeneracja energi to w zasadzie najważniejsza sprawa bez niej nie ma ani pieniedzy ani doświadczenia, mam wrażenie że administracja bawi się naszymi emocjami. Nie dajmy się. A tak prawde mówiąc zeby założyc miasto to potrzebujemy 27 godzin na regenerację sił licząc od zera, nie wspominając kasy.
 

DeletedUser1829

Gość
Gość
ja się zastanawiam, jakim cudem bez snu niektórzy mają już te lvl...;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, zmagania na tym świecie rozpocząłem wczoraj po południu. Póki co gra wydaje się być niezła:) Jest jeszcze problem z tym, że nie za bardzo wszystko załapałem, ale mam nadzieję, że z czasem pojmę:)
 

DeletedUser149

Gość
Gość
i jeszcze szczęście do znajdowania przedmiotów potrzebnych do questa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, zmagania na tym świecie rozpocząłem wczoraj po południu. Póki co gra wydaje się być niezła:) Jest jeszcze problem z tym, że nie za bardzo wszystko załapałem, ale mam nadzieję, że z czasem pojmę:)

chętnie pomogę radą w kryzysowych sytuacjach :):) jak coś pisz na PW

co do 2 świata to ktoś wspomniał o miastach duchów ? jeszcze takowego nie widziałem ale jak narazie nie jest mi potrzebny jeszcze , mam 27 energii na 100 a juz 6 poziom za pasem i właśnie kończe szukać 1 zboże , rada ? nie dawajcie nigdy szukać na 2 lub 1 godzine energie bo dużo traci się na tym energii a nawet nie potrzebnie dla czego? np ktoś ma do zebrania liśćie tytoniu i tam jest szansa na znalezienie produktu 100 % i np do zadania potrzeba 4 takowe liście to starczy dać 4 po 10 min i napewno się uda ( czesem 5 ale to trzeba miec pecha ) nastepnie teraz mam zboże gdzie jest 55% też daje po 10 min ... zamiast pracować 2 godziny i znaleźć 1 zboże wole spróbować 12 razy z takim samym zapotrzebowaniem na energie co 2 godziny a szansę są większe ... przyznam że nawet na s1 " flaga " ( ten kto ma wyższy poziom wie o co kaman ) wyskoczyła nie po 2 godzinach lecz po 10 min ..
 

DeletedUser

Gość
Gość
przyznam że nawet na s1 " flaga " ( ten kto ma wyższy poziom wie o co kaman ) wyskoczyła nie po 2 godzinach lecz po 10 min ..

coś w tym jest z tym że ja pracowałem 4x2h i nic a za piątym razem wziąłem na 30min i znalazłem, a co do miast na s2 już to sobie wyobrażam te pielgrzymki do pierwszego miasta i ten spam w skrzynce jego założyciela...
 

DeletedUser

Gość
Gość
coś w tym jest z tym że ja pracowałem 4x2h i nic a za piątym razem wziąłem na 30min i znalazłem, a co do miast na s2 już to sobie wyobrażam te pielgrzymki do pierwszego miasta i ten spam w skrzynce jego założyciela...

heh jak ja założyłem miasto na s1 to było ono chyba 10 ze wszystkich ... w 2 godziny miałem 6 stron podań ... :):)

a to że 10 min tak jest wszędzie , kto gral w bitefighta,metaldamage,battleknighta wie o co chodzi , zawsze się zarabia wiecej na wyprawach 10 min niż na 2 godzin ... dla czego ? bo nie kazdy ma czas siedzieć 2 godziny i klikać co 10 min zadanko :):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie ma żadnego miasta
kolega mi muwił gra wto nie dawno zaczoł ściągnął nik odemnie
PS szuka miassta nazywa się kejgen2
 
Do góry