Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser327
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Ja chcę trafić w największe bagno :) przynajmniej esp będzie ;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zapraszam wszystkich przeciwników na Coś Pluszowego Chyba!!! :D
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Mam nadzieję, że tym razem przeciwnicy znowu nie zrobią nas w konia i przyjdą chociaż :D

//wulgaryzmy zmienione. Onu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
OWNED
gratki Onu :p


jakie wyniki bitew? CPC obronione, ale jak reszta?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Reszta też obroniona. W Alamo ganialiśmy ich z czarnym życiem, czyli np. 56 , 80 itd. :DD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co tak cicho?

Jak ktoś skończył zadanie z rakietą to u barmana czeka jeszcze medal i 2 punkty do charyzmy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no to rozruszamy trochę ten świat ;]


Indywidualny Turniej Fortowy

Serdecznie zapraszam wszystkich graczy świata 2 polskiej edycji The West na pierwszy Indywidualny Turniej Fortowy.

Dlaczego?

Na pomysł zorganizowania takiego turnieju wpadłem podczas bitwy dla bogatych, Urzekła mnie idea walki ramię w ramię z graczami, którzy na co dzień są "po drugiej stronie". Umożliwia to poznanie ich, jacy są naprawdę. A i strzelanie do kumpli z miasta jest przednią zabawą ;)
Jeżeli turniej wyjdzie, może być równie ciekawie, co na tym świecie się przyda.

Zgłoszenia

Zgłaszać się można do mnie, czyli Jakotakiego poprzez prywatną wiadomość w grze. W moim profilu znajduje się wstępna lista chętnych, a kto pierwszy ten lepszy :p
Jeżeli zbierze się odpowiednia liczba chętnych, wyślę im regulamin turnieju do zaakceptowania i potem zostanie założone miasto w którym należy wpłacać wpisowe (nie będą to duże kwoty). Po przygotowaniach będzie można rozpocząć zabawę :)

Rozgrywki

Ilość walk będzie zależeć od ilości chętnych i zebranych pieniędzy ;) Będą one rozgrywane w małym forcie, może to być WEMBLEY lub któryś z fortów Pluszaków ;)
Postaram się, żeby w czasie rozgrywek nie było żadnych ważnych bitew. Przed każdą turą (bitwą) gracze będą losowo rozdzielani na obie strony walki, będę się starał, żeby składy się nie powtarzały. Po bitwie każdemu graczowi będą przyznawane punkty: za obrażenia, uniki, ilość omdlałych, czas online a nawet za wygrana bitwę. Punkty będą sumowane w dostępnej dla graczy na bieżąco uzupełnianej tabeli. Systemy losowania i punktowania będą szczegółowo opisane w regulaminie turnieju.

Nagrody

Wygrywa oczywiście gracz z największą sumą punktów po wszystkich turach. Oprócz chwały dla zwycięzców, przewidziane są nagrody rzeczowe. Gracz, który zajmie I miejsce otrzyma założyciela w mieście z wpłaconymi składkami i zawartość kasy miejskiej należy do niego. Może ją wykorzystać np. wywołując bitwę dla swojego miasta. Tak więc im więcej chętnych z 1 miasta, tym większa szansa na "darmowe pieniądze" :p


Pozdrawiam i czekam na liczne zgłoszenia oraz pytania dotyczące turnieju
Jakotaki z miasta Plushack Camp
 

DeletedUser

Gość
Gość
No nareszcie się odezwaliście.

Już nie mogę doczekać się turnieju, zmiażdżę was ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
bitwa będzie jak wszyscy wpisowe wpłacą :D wyruszyłem do samotni by spisać zasady i przekazać je społeczeństwu ;]
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
Jakotaki, moja postać jest chyba zbędna w tym turnieju ;] chodzi tutaj o nagrodę, żyję cały czas bez miasta, więc raczej nie miałbym pożytku z ewentualnej wygranej ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
zawsze możesz się pobawić :p

edit: no to zaczynamy ;]

Regulamin Indywidualnego Turnieju Fortowego

1. Udział może wziąć każdy gracz 2 świata polskiej edycji The West posiadający miasto, który wysłał do gracza Jakotaki zgłoszenie i wpłacił wpisowe w wysokości 1000$ na kasę miasta Phagocitosis (nie dotyczy organizatorów) oraz zatwirdzi ten regulamin.
2. Turniej trwa do 31 sierpnia, odbędzie się minimum 5 bitew.
3. Przed każdą bitwą odbywa się losowe rozdzielanie graczy na atak i obronę (nie dotyczy organizatorów), w przypadku nieparzystej liczby osób przewagę ma stona atakująca.
4. Przed drugą i kolejnymi bitwami losowo wybrana połowa (w przypadku nieparzystej liczby jest to mniejsza część) graczy każdej strony na pewno stanie po drugiej stronie.
5. Uczestnicy będą informowani o bitwie z wyprzedzeniem.
6. Rekrutację po stronie atakującej prowadzi tylko Jakotaki, a po stronie broniącej tylko Ventador.
7. Gracze po każdej bitwie otrzymują:
- po 1 punkcie za każdą pełną setkę zadanych obrażeń
- po 1 punkcie za każdą pełną setkę posiadanych punktów życia po zakończeniu bitwy (w przypadku minusowej wartości punkty są odejmowane)
- po 1 punkcie za każdy uniknięty strzał
- po 3 punkty za każde omdlenie przeciwnika
- minus 5 punktów za własną śmierć
- po 1 punkcie za każde pełne 20% obecności online (100%=wszystkie rundy w bitwie)
- 5 punktów za zwycięstwo w bitwie
8. W przypadku nie spełnienia punktu 1, nieobecności lub zapisania się po złej stronie gracz nie otrzymuje punktów.
9. Punkty będą sumowane na bieżąco w tabeli dostępnej dla uczestników.
10. Nagrodę otrzyma gracz, który po 31 sierpnia uzyska najwyższą sumę punktów (nie dotyczy organizatorów). Nagrodą jest miasto Phagocitosis ze znaczną ilością gotówki w kasie miejskiej do indywidualnego wykorzystania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
proszę o pomoc w obronie fortu Arena ITF, Pluszaki, to wasz fort, wyślijcie trochę ludzi :p

wyrażam swoją pogardę dla gracza czarny-1910 z -UM-BaSKeTBaLL
 

DeletedUser

Gość
Gość
03b4c42db64518cfmed.jpg


:DD
 
Do góry